Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van valakinek tapasztalata Szlovákiából való motor behozatalról?
Ismer valaki céget, amely a teljes magyar rendszámosítási folyamatot vállalja?
Gratula és köszönöm! Széles utat, gumi fákat!
nem volt származásellenőrzés szerencsere mert a NKH lekerte az olasz nyilvantartasbol rögtön, ugye az amcsi mociknak mas a vazba gravirozot karakter sor es ezert majdnem elakatam a forgalmoba helyezesel de szerencsere megtalaltak az amit kerestek az olasz adatbazisba vagymitom en 8orakor megcsinaltam a müszakit, befizetem a vam es 13.10kor mar kezembe volt a forgalmi es a rendszam
jah, megvolt hoza a eredeti forgalmi, a törzskönyv, es a 2nyelvü adasveteli meik forgalmiba levö tulaj es en adataim voltak, ennyi ;)
99 be amerikaba vasaroltak, 2001be olaszba került es onan hozam :)
A váci gyorsabb volt anno.
pesti ;) a europarknal ;)
hübazz :) kär hogy nem ez az enyem :) de ugyanilyen :) csak van par karc rajta :)
mariusfauru@gmail.com ;)
Honnan van és milyen papírod volt hozzá?
Ja és most kell származásellenőrzés vagy nem?
A váci vámosok vagy pest?
Ez tényleg hyper-szép...
húbazzz...de szép ez a motor
Elvben van lehetoseg, ha nincs meg a forgalmi, hogy az okanyirodaban elinditanak egy folyamatot es interpollal karoltve lekerdezik a motor eredetet, senki nem fog sietni, kb. 4-6 honap. Utana kezdheted vizsga, regado...stb...kerdezd meg az okmanyirodaban telefonon.
Johnie!

Én is tervezem az amerikai behozatalt...
Ha nem gond, néhány praktikáról megkérdeznélek, de nem látok elérhetőséget hozzád.
Tudsz egy mailcímet adni a zoltan.illes@freemail.hu-ra
Köszi,
Z.
Jó napot
Uj vagyok ebben a fórumban szeretnék egy ktm et és hozzátok fordulok..
Évjárat mindegy csak 125cc és 2t s legyen..
Rieju Rs1 motoromat cserélném akár értékegyeztetéssel is..
KTM exc 125 előnyben aki hoz be motorokat kérem írjon nekem..
A képet mellékeltem a hsz be akit érdekel a dolog írjon..
forgalomba helyezeshez szügseges dokumentumok : eredeti forgalmi kivono pecsetel, es adasveteli 2 nyelvü! es PENZ ! :) es minden siman es gyorsan megy ;) ha ismerös is van akor orak alat ma gurulsz :) mint en :)
az okmanyiroda megszerzi a motor hianyzo papirok ;) egy bizonyos öszegert termeszetesen es varni is kel rajuk 1 kiss idöt ;)
ma forgalomba helyeztem a külföldi papiros motorom (amerikai TL1000R) :) aszem 6 ora alat megvolt minden , müszaki, forgalomba helyezes, rendszam es hozavalo forgalmi, osz visz 120.000, masodjara csinaltam es most is gondmentesen ment ;)
Ha Svájcból szeretnék behozni motort milyen papirokkal és van e valami korlátozás az évjáratra?
Szivessen
Köszönöm szépen az informálciókat
Első forgalomba helyezésnél nem kell,eltörölték.
Azt mindenképpen írunk. Illetve az eredetiség vizsgárol nemtudsz infoval szolgálni?