Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el, hogy több!
Ugyanis melegítő nélkül nem tudja üzemmelegre melegíteni, tehát az üzemi nyomást sem fogja elérni. Ezért kell pár tizeddel több bele, hogy legalább az üzemi nyomás meglegyen. Majd, ha kellően gyors az ember és felmelegítette a felnit 30-35 fokosra és a gumit 70-re, akkor visszaengedheti a jó értékre. Csak a H-ringen erre 20 perc motorozás és 1,5 óra szünet nem lesz elég.
"Gumimelegítő nélkül pár tizeddel több"
Nem kevesebb?
Ha felmelegszik, meg fog nőni benne a nyomás.
Hali!

Egyszerre 2 db hátsógumit használsz? :P Az oldalkocsin van az egyik :D

Nem ugyanannyi kell a GP-Racer hátsóba, mint a GP hátsóba.
Ilyen melegben soft, med/soft, vagy max. medium hátsó kell, a 6680 nem lesz jó, azt hidegben kell használni.
Használsz gumimelegítőt? Gumimelegítős melegítés után kell 1,55-1,6 bar a GP hátsóba (a GP-Racer-be 1,70-1,9), gumimelegítő nélkül pár tizeddel több!
Az elsőbe 2,3 melegen.
Hali!
Dunlop-ban te vagy a király!
D211 Gp-be pályára jó az 1,4 bar?
Ebben a melegben mejik keverék jó?Nekem most egy M/C D211 Gp Racer és egy D211Gp nem Racer kemny keverék van 6680.
Elöl D209 Gp Racer van.A bba 1,9 jó?
Előre is köszi!
Eladó egy Metzeler Racetek K1 slick 190/55/17 méretben mindenhol 5,5mm mintával 10000Ft-ért!
Brian!

Megkaptam a gumikat!
Minden rendben mint mindig!

Köszönöm szépen.
Sziasztok!
Eladó D211 GP(nem racer!) 2009-es gyártású szépen kopott gumi pályára is!
Hátsó 190/55/17 Hard
Középen:3,7-3,9mm
Jobb oldal 2,4-2,5mm
Bal oldal 2,9mm(a kis mintában is!)
Első 120/70/17 Soft
Középen 3,7-3,9mm
Jobb oldal 2,4-2,5mm
Bal oldal 2,9mm
Párban 25000Ft
A hátsó külön is vihető!
Bt 002 racing 120/70/17
Középen 3mm
Szélein 2mm 5000Ft!
szia,

köszi az sok lesz, a hátsót újonnan 28 ezerért vettem 1 hete
próbáltam eladni 2 napja 32ért de mivel nem kell senkinek inkább veszek hozzá elsőt is. ha találok olcsón

üdv Balázs
Szia!

Új SC2 -őt tudok 49000Ft-ért

üdv

laci
sziasztok

esetleg van eladó valakinek új vagy újszerű
120-70-17 pirelli diablo supercorsa sc1, esetleg sc2?
Szia!

130/70 17

Michelin Pilot Sporty 62T 17500Ft
Pirelli Sport Demon 62H 23000Ft
Metzeler Lasertec 62S 20000Ft
Metzeler Lasertec 62H 25000Ft
Pirelli MT75 62S 22000Ft
Pirelli MT75 62H 28000Ft
Michelin Pilot Activ 62H 23000Ft

üdv

Laci
30 4330127
130/70/17 méretben kellene nekem hátsó gumi, leginkább új érdekel és a nagyobb márkák gumijai. Ajánlatok jöhetnek ide is, privátba is!
A pirellivel vagyok leszerzödve de a Conti vagy a Dunlop sem olcsob
én meg a számod tat töröltem elküldenéd nekem erre a címre?
bor_nagykukaccitromailponthu
Hello fegyi

Valami más gyártótól is lenne ebben a méretben?

köszi
Le is töröltem a hirdetést mert el is kelt az összes gumi

Ha lesz még valami akkor szólok. Szerintem hamarosan, mert a kollégák garázsában is van miért kutakodni
eladó 190-55-17 új pirelli diablo supercorsa sc2 dot 2008
32 e ft
Neked nem kívánom, hogy legyen meleg, Suzukis-nak üzentem!
Köszönöm!
Sört ugyan nem iszom, de lehet, így lehet a fröccs lesz majd meleg

A versenylábtartó még a polcon. Holnap elvileg viszik a többi gumit is egyben, szóval most más nincs nálam

Még gondolkodom, hogy eladjam-e esetleg a maradék teljesen új SC2-es Diablo Superbike hátsóm.

Majd körbekérdezek a kollégáknál, hátha van náluk egy-két darab a garázsban. Ezek azok, amiket majd felraknak edzésre, jó tartaléknak stb, de mindig a garázsban marad. Én is így vagyok, de most inkább kiszórtam őket. Ha a többiek is így tesznek, akkor jelzem
Sört ugyan nem iszom, de lehet, így lehet a fröccs lesz majd meleg

A versenylábtartó még a polcon. Holnap elvileg viszik a többi gumit is egyben, szóval most más nincs nálam

Még gondolkodom, hogy eladjam-e esetleg a maradék teljesen új SC2-es Diablo Superbike hátsóm.

Majd körbekérdezek a kollégáknál, hátha van náluk egy-két darab a garázsban. Ezek azok, amiket majd felraknak edzésre, jó tartaléknak stb, de mindig a garázsban marad. Én is így vagyok, de most inkább kiszórtam őket. Ha a többiek is így tesznek, akkor jelzem
lehet nem rég tették fel a gumit és a szappannak vagy valami síkosítónak a nyom van rajta .Szerintem
Szia!
Nekem is ilyen papucs van és én nem tapasztaltam ilyen jelenséget
De szerintem ennek sincs semmi baja ... csak meg van takarítva és kész
tudtam én hogy gyorsan kell cselekedni kérem szépen