Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen sima depós képem nekem sajnos nincsen, de majd nyomunk jövő héten ilyen HDR-t
a multkori verseny nagyon fincsi volt igaz LX? jol lehetett gyakorolni az előzést
annyit megy ?
akkor ideje felkötnöm a gatyám meg lelégteleníteni a fékem
azéé elég jól mész, indultál a múltkor a versenyen ?
2:20?
csak a motorokat össze ne keverjék, kíváncsi lennék mit szaggatna az 1000 RR a ringen
na ez tény... még a 1/4profitól is messze vagyok...

LX
Jaaa, én az Lx féle alexre gondoltam,
hu itt már megint Alexek keverése lesz
Bocs, lemaradtam valamiről...? Alex mióta félprofi..? Azért mert vett egy jó motort, még nem válik profivá..
copjále.kéne egy kormánygátló enyimre mert már nem kell jegyet váltanom a konditerembe alkarilag.kb ingyé vagy egy százasé.nem maradt ilyenetek?
hubazze
milyen gyerek lenne abból ha ti dugnátok is?köttye.lehet még ilyen hasonlókat átkérnem emilre,mert a kawások felraknának valamiket a honlapra lyó minőségben.de a szoknyásat nee
Nagyon fasza lett!
ehun e
benimoto fotózta, én meg belekontárkodtam

Itt mindenkit érdekel a motorsport.
azért ne felejtsük el hogy én nem crossozok, tehát engem azért a wsbk, motogp, idm és persze a gsxr kupa jobban érdekel, de a supercrossra szerintem szivesen elmegyek, ha megigéred hogy láthatok dupla saltot
meg nincs jegyem de nem veszes szerintem,most voltam Sved Mx en nagyon ott voltak ,vegre valaki aki erdekel motorsport itt ebben a varosban nem sokan erdeklodnek
egész jol vagyok
supercross? és van jegyed?
ha megdobsz egy vip jeggyel társaságod leszek
Hello Sved kollega hogy vagy? Goterborgba szep 11 supercross lesz
a legfontossabb lemaradt: remélhetöleg a Hungaroring pályát letöltötted a Race Chrono oldalról? mert ha nem akkor tényleg nem biztos hogy tudod hogy melyik kanyart mutatja a grafikon
na vazze' beszólt a kiskukui... legközelebb kotont kapsz a fejedre, nem sisakot...

LX
Nekem tök mindegy csak a "saját" embereimmel is van elég bajom amíg eljut hozzám az összes adat nem még vadidegenekkel.
Ne keseregj. Én fizetek is érte
Szia!
Most Pirelli Supercorsa SC2 van hátul, SC1 elöl.
Ahogy érzed.