Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis onboard a csütörtöki pályanapról

http://www.sportmotor.hu/motor...
olyan 6os csúszott tegnap este mint ami neked van kitéve 2009es desing, ebből kifolyólag merészeltem megkérdezni
de akkor lehet, hogy a ZX6-ossal esett az új gazdi?

LX
látod, ő sem tudja milyen motorod van
éééén? keversz valakivel...

LX
Na szóval akkor Félsvéddel update-ve.
lett vmi komolyabb baja tegnap este a gépnek láttam sajnos elfektetted
igazán nincs mit anytime

LX
Félsvédgábor
windows muvimékörrel simán tömörítheted 99 megára,az legalább az egészet letömöríti nem csak az első 5 percet
nemmegy :S
Na itten van e
Balusk8!
Köszi a képeket nagyon jók!
abbahagyta, de az is lehet hogy pillanatra megszakadt a wifi miközben fürödtem
ráküldtem az 560 MB-s vidit de nem pofázott vissza a szerver, foglalmam sincs hogy felmegy-e, azt irja folyamatban van
Érdekes.
Hol a kép? Talán most.
Update Svéddel:
valaki fotózott ma az esti motorozáson a hringen
Össze tudod tömöríteni csak romlik a minősége www.vimeo.com ez egy jó feltöltő elég sokat lehet feltölteni szerintem rakd fel ide jó minőségben és linkeld be.
Átlagos nettel 20-30 perc. De amennyire ismerem a videóidat biztos, hogy sokkal nagyobb mint 100MB. Inkább 3-400-nak saccolom.
100MB.
ide hány megás viedot lehet feltölteni?
meg van a mai verseny de az ugye kb 20 perc
ha felengedi a szerver, akkor hány oráig megy fel?
vidit mikor raksz fel? ha már én elfelejtettem kamerát felpattintani.pedig a startot jó lett volna megnézni
köszönöm mindenkinek hogy rámbizta a hétvégéjét.
Az elsö nap nem volt tul szerencsés, de végülis azt hiszem esö miatt 2 futam maradt ki
Akik csak második vagy harmadik nap jöttek, azoknak nem volt könnyü a versenyrészvétel mert eléggé tele voltak a rajtrácsok a 3 napos versenyzökkel akiknek volt az idömérö miatt rajtjoguk. De azt hiszem a versenyezni akarok 90%-nak el tudtam intézni az indulási jogot. Ma is a teli rajtrács ellenére kb 6-7 magyart sikerül rajtrácsra tennem a restplatz technikámmal

A mai verseny: Széria verseny volt, már tegnap mondta a fönök hogy ebben csak a full széria gépek lesznek értékelve, de indulni azért lehet másnak is.
Nekem elökelö elsö soros rajtrácsom volt és indulás elött sétált egy szervezö srác a motorok között de nem jegyzetelt az elsö sorban semmit. Ebböl azt hittem akkor ezekszerint megfelelhettem a széria elöirásnak. (késöbb kiderült mekkora tévedés volt ez)
Ritka jol sikerült a rajtom. ugy látszik ha nem a sokadik sorbol indulok akkor nincs az emberben az a félelem a féktávon. Atom és egy orosz versenyzö után fantasztikus negyedikként fordultam el. Azt már többen mondták (többek közt ma is néhány honfitárs) hogy olyan iveken tudok közlekedni hogy irtozatos nehéz engem megelözni. Ez ma be is jött mert az elsö körben talán 3-4 superügyes honfitárs tudott elmenni utána körökön keresztül senki! Biztos voltam benne hogy vannak mögöttem gyorsabbak, hiszen 48 an indultunk a versenyen.
A sokadik körben aztán persze elment még talán 2 srác (majd a videon kiderül) de nagyon jol éreztem magam. volt 3db 05 ös köröm is a többi 06.

òrával a verseny után megnéztem az eredményeket, 7 ember lett összesen a 48 bol értékelve. Tehát a srác aki sétált a rajtrácson, az csak azoknál irhatott fel valamit, akinek profilos gumija volt, volt lámpa az idomban, nem volt tuning kipufogo. Ezért nem irt fel semmit az elsö sorban.
Viszont a hetedik lettem.
Bereznai Szabolcs pl elesett a célrarában, be sem fejezte a versenyt mégis harmadik lett, kupát kapott körhátránokkal mert ö a Classic kategoriának megfelelt a sport classic Dukijával.
Délután örömmotorzás volt az üres pályán, én videoztam Kocát, Atom meg ment egy pb-t 1:55.8 és dobott mellé egy valag 56-ost is.
Ma tudtuk meg a tegnapi maratoni 15 körös verseny végeredményét és ott büszkén mondom hogy a 12. helyem kemény teljesitmény az én koromban, 55 fös rajtrácsról
A másik örömteli hogy müködik a mobilon a Race Chrono Telemetria miszerint a célegyenesben valos 250 a sebességem.
Mostmár csak azt akarom tudni hogy Tibi neked küldjem az adatokat hogy feltegyél a táblázatba?
Egyetlen kör adataid szabad csak küldenem vagy átnézés után küldhetem a kanyaronkénti legjobb értékeket ?
Sajnos ezen a rendezvényen nem volt könnyü eredménylistákhoz jutni, igy nem tudok mindenki eredményeiröl beszámolni, ráádásul nem is voltunk egy boxban, de remélem más is ir beszámolót.
Brnoban azt hiszem könnyebb lesz átfogo beszámolokat irnom, mert szerintem ott a nagy boxban együtt leszünk.