Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó egy Forma Arrow Dry csizma 45-ös méretben. Bővebb információ apróhirdetéseim alatt.

Üdvözlettel:
Norbi
Sziasztok!
Valaki nem tudná beazonosítani az alább linkelt videóban lévő alpinestars csizmát gatyát dzsekit kesztyűt? Pontos típus név alapján.

http://vimeo.com/9815969

Köszi!
Oké,köszi valószínűleg akkor most egyenlőre nem kell
Smith warp star szemüveghez kellene lencse hol tudnék venni szerintetek? Itthon nem találtam semerre .
Van egy eladó Schubert R1 Spiderman sisakom,kb 10-szer használt maszkban.Hibátlan állapotú az ára 65e.Kérésre küldök képet róla. XL-es méretben...
Van egy eladó Schubert R1 Spiderman sisakom,kb 10-szer használt maszkban.Hibátlan állapotú az ára 65e.Kérésre küldök képet róla.
Sziasztok!
Van egy eladó MDS Demon bukóm S-es méretű kb. 3-szor volt használva utas sisakként szép állapotú. Az ára 18e. Kérésre küldök képet.
Üdv!Nekem Duchinni márkájú van.A hálós kabát kemény protektorokkal,belecipzározható vizzáró bélés és egy melegebb(azért nem thermó,ez nyári hacuka)bélés.Igy öszesen van 3réteged.+10fokig tök jó,hidegebb időben meg ne motorozz!Minden rétegben van belső zseb,igy kiveheted mind,de zseb marad!Ja és 30pénz volt.Akkor nem tünt soknak,de meglehet hogy vannak jó kabátok ólcsobban is!
köszi KillBill,

rajta leszek....

szia
Szia!
Csak eredetit tudok de elég drága tizenezer!
Sziasztok!


Szeretnék venni nyári hálós protektoros textil kabátot! Túrázni kell nyugis tempóhoz. Néztem már a Mugent, Beringet (a neten élőben még nem) ha esetleg tudnátok ajánlani más márkát vagy van valamelyikkel kapcsolatban tapasztalatotok akkor legyetek olyan szívesek osszátok meg velem!

Előre is köszi!
Szia Rizla+ póló van e illetve ha igen mennyiért ?
KawaBBusa ajánlom figyelmedbe!


Siess, nincs sok időd. Használt, de majdnem új, egyszer volt a srácon kb 30 percet!

Jól néz ki, és tudtommal, te ilyet szeretnél!
XL-es méret!

http://cgi.ebay.de/Motorrad-Ja...

hajrá!
Ha lejár, biztosan vissza teszi...
Szia Ati! Az van... bőven...
Nagyon el vagy tünve faszi!
Tréé van?
Sziasztok!

SHOEI XR-1000 fényes fekete, kitűnő (alig használt) állapotban eladó. Méret: L
(a Hayabusa felirat matrica)
45 000 Ft

0630 5020073
Kurva gep!
A bukohoz jar 1 hasznalt progrip szemuveg is!
Sziasztok!
Elado par cucc!
A bukohoz ar a Progrip szemuveg is!
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Hehe, zergének még nem hívtak, inkább ökörnek...

Gyakorlatilag még nálam, de szombaton úgy néz ki elviszik. Ha nem, akkor egy srácot fogok felhívni Pápáról, akinek szintén kell. Esküszöm, ha egyik se viszi el keresni foglak. Egyébként az én mellbőségem elég zsenge, de a ruhába még fér "anyag" bőven.
Üdv!Nem tudom megvan-e még abőrruha.A képeken látszik hogy elég zergetestű vagy. Mellbőség mekkora?Köszi!Remélem nem bántottalak meg!
Sziasztok!
Eladó egy új Kawa Monster, M-es felső!
Ár 15000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
A Knox az jó!

Köszömön már megvettem azért kösz