Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ecsém, akkor te vagy a partra vetett bálna?! Hát akkor nem lesz egyszerű játék rád vadászni valami gúnyát. Volt régen egy 56-os Arlen Ness egyrészesem, amit egy hasonló paraméteres srác vett meg. Kicsit lestem én mit akar az 56-os ruhámmal, de vagy 20cm-et kivágatott a gatyából és rögtön tudott motorozni a kis Quasimodo!

És nehogy megharagudj rám, csak anyámat is eladnám egy poénért! Bár az írásodból ítélve nem vagy egy sótlan kocka fejű informatikus.

Ha tudok valamit, megkereslek, de ezek amik jönnek eléggé csoffadtak lesznek rád.
Üdv!Mekkora vagyok?Mint egy félbevágott óriás! Mindössze 163cm magas,viszont 120cm mellbőséggel(van tüdőkapacitás )95kg súly.Lehet hogy le kéne állni a növekedési-hormonnal!? Sem állapota,sem szaga nem érdekel,csak jó legyen rám!Ja és nem arany-árban,inkább valami szociális,szegényházi megoldásban!
Mekkora vagy? Most szólt egy haverom, hogy el kellene adni az ő és asszonykája ruháját, mindkettő Dainese. A csajszié 36-os alacsony embereknek (170cm -ig 60kg), inkább nőknek - valami gyönyörű karcmentes piros-fehér, alig használt. A srácé 52-es Dainese 2 részes top cucc (177-87cm-ig 70-85kg körül) de azon van némi felületi sérülés a karon, mert haver már meghemperedett vele, de gombért lesz eladó gyári térdkoptatóval, 2 szezonos sincs még, szóval jó vétel. Valamint Frankfurtból lesz egy szintén nagyon szép fullos fekete, német bőrkombi karcmentes térdkoptatóval, tuti állapotban 170-180cm-es emberre. Az árakat még nem tudom, haver még alszik rá egyet, de szerintem valahol 35-45e ft körül fogja adni, hogy hamar elmenjen. Majd felteszem mindet, amint idekerülnek hozzám.
Üdv!Hát a bőrt!Hátha jó lett volna!
pohi,
"gp pro 2000"

kétezer?
ennyiért kérek kettőt
szia . fehér fox nak mennyi az ára?
Mit szerettél volna?
Láthatósági esőruha L-XXXL méretben, két színben 8000Ft helyett 5000Ft-ért eladó!
Részletek weblapunkon: www.motoralkatresz.eu
Köszi a válaszokat!
Rossi és fhoksz !
Upsz...ilyen:
Eladó teljesen fekete Alpinestars SP1 XL méretben 16000 Ft + posta.
Hello!

Egy kezdő sisakot keresek, max 15-20 ezerért. Láttam több márkát, különböző boltokban, de egyikről sem tudok semmit. Tudnátok valami bevállt kezdő bukót ajánlani? Esetleg egy boltot, ahol érdemes válogatni?
Köszi!

Az hogy kezdő, annyit tesz hogy egy 50-esen kell helyt állnia.
Nincs öröm a szivemben!
kesztyűje bizony pro csizma pedig supertech ruhája meg valami kétrészes annyi van belőle mint a nyü! :) Keress rá kétrészes, kis púppala tetején!
gp pro 2000
sp1 16000
fox 8000
Újabb kesztyű rendelés gyűlt össze. Akinek kell még és nem akar lemaradni a rendelésről az jövő hét hétfőig írjon email-t, hogy mit és milyen méretben, színben szeretne. Köszönöm.

Alpinestars GP pro M, L, XL, XXL (fekete, fekete-fehér, kék-fehér, piros-fehér)

Alpinestars SP1 M, L, XL (fekete) túrás kesztyűnek ideális, tartósabb hosszú távon, mert nem annyira vékony mint egy sportkesztyű.

Fox bomber S M L XL (fehér, fekete, piros-fekete, zöld-fekete) cross-ozni, nyári motoros kesztyűnek utcai motorra kiváló.
szia, XL-es.
a kesztyűje Alpinestars GP PRo. Ez 100% nekem is olyan van! :)
Már mindent eladtam. A bőrruhát is.
Mennyit engedsz a feléből...?
Ja....és természetesen a Hayabusa felirat nélkül...
Nevét nem tudom,az van bene"Duchinni,rider inspireed,www.duchinni.com.
Szia!
Mekkora méret?
van egy ilyenem 25-ért.
Ok

Köszi esetleg a pontos nevét leírnád nekem?
hali a hátprotit mennyié' adod?