Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

21000-ért viheted is tokkal-vonóval. :)
aki megmondja a kesztyű típusát, kap egy pirospontot. sajnos ez nem a Vanucci Profi II, hanem valami google számára nem létező típus. louis oldalán nincs.
csípőig meg csuklóig: teljesen normális. a bővülés minimális egy jó bőrruhánál.
Szia!

zip-zárazd össze a nadrágot a kabáttal! Kicsit droidos az élmény! Ha van gerincprotektorod azt is vedd fel alá! Az hogy a csuklódig ér az jó, hogy az alkarodat szorítja az attól függ mennyire. Ha elzsibbad bent a kezed azért az gáz! A kabátok általában rövidebbek és nem de ha leülsz a motorra akkor pont jó! Ha nem zip-zározod össze a nadrággal kint van belőle a derekad vagy legalábbis majdnem!
Mi a legvégső ára a sisaknak?
Sziasztok! Új motoros leszek, úgyhogy adjatok tanácsot kérlek titeket! Van egy vadonat új motoros bőrruhám a shox ból (férfi kombi). Az eladó szerint tökéletes, felpróbálásnál tényleg jól is állt, a nadrág szuper, annyi, hogy a felső csak a csipőm felé ér (ez normális?) valamint az alkar része szorít, és a csuklómig ér (elég ha addig ér vagy tovább kéne?). Azt mondta az eladó, hogy így a jó és majd úgyis tágul. Ez igaz? :) Előre is köszi a segítséget!
Sajnos ebben most úgy néz ki , hogy az aktuális készletből nem tudok segíteni.
Szia!

Páromra keresünk bőrkombi ruhát lehetőleg 2 részest. 165cm 55kg. Fogalmam nincs hogy ez milyen méretet takar . Van valami jó ajánlatod esetleg? Jöhet privátban is. bekiss2@gmail.com
Helo!

Jet 820-as sisakról valakinek van bárminemű tapasztalata? Féláron vam a shox-nál, árban nagyon jó.
Helló!Shiro sh 821 kerosen sisakról vélemény, tapasztalat érdekelne!Ha van, ne tartsd magadban!
Van egy ilyen S -es méretű kabátunk...Utolsó db. Vigyétek már! Ő is motorozni szeretne!

11990Ft
Élénk színek. Jó láthatóság. Postán is
Eladó a képen látható világos szürke/antracit, cordura motoros nadrág!
Márkája: Probiker PR-09 Air
Mérete: 60-as
Állapota: ÚJ!
Színe: világos szürke és antracit.
Csípő protektornak van helye, de nem tartalmazza!
Térd és sípcsont protektort tartalmaz.
Lépéskönnyítő betéteket tartalmaz, derék és térd részen.
Kabáttal össze cipzározható.
Kivehető eső, és szélvédő bélést tartalmaz!
Elején két zsebe van.
Hátul a dereka emelt.
A nadrág, eső, és szélálló!
Fenekén csúszásgátló található.
Mindkét lábszárán a nyári nagyobb komfortérzet érdekében szitahálós szellőző van kialakítva (antracit színű rész). Nagyon praktikus, és ez valóban szellős nyáron!
Az elején van két tépőzáras szűkítő,derék részen.

Ára: 26 000,- Ft
ááá.. van nagyobb is.. 12XL :-D
Google mapson van műholdas funkció.
Állj ki egy napos déllelőt a ház elé.
nem tudok akkorát feltölteni amibe beférnék
Látom ini, már nem is vállalod magad fényképpel
Tévedés...A többiek is ilyen lekeseredetten keresnek maguknak ruhát.aztán feladják és vesznek egy choppert
Eladó egy Nitro NGFP Talisman bukósisak
Méret: M
http://auto-motor.vatera.hu/al...
50.000 Ft
csak azt nem értem hogy van ez
egyedül én vagyok ilyen dagadt a világon?
bezzeg sícucc lenne a méretemben, igazándiból nem is nagy pénzekért, csak szerintem első úton széjjelszaggatnám a bozótosban

Sok sikert a fogyáshoz...ehhez már nekem is "érdekem " fűződik....
Anyagiak....Ejnye....