Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is ilyen van csak Assen fényezéssel.

Imádni fogod ebben biztos vagyok.
Igazi verseny sisak és ahhoz képest még hangosnak sem mondanám mint a konkurens márkákat...
Ez az, ilyet vettem.
Nagyon könnyű, gyönyörű, gyors és egyszerű plexi csere és hát ugye elég minőségi egy bukó :) aztán majd tavasszal a motoron meglátjuk milyen...
A méret jó lett, persze, a régebbi bukóm L-es és ebből is ilyen méretet rendeltem, minden oké vele! Küldenek egy nyomtatványt, amivel visszatudod küldeni és cserélik is, de inkább ne legyen erre szükség!
lohetnel egy fotot, en is ilyen vennek magamnak. a meret jo lett elsore?
ELADÓ 2 részes BERIK bőrruha, újszerű állapotban 54-es méretben, eredeti BERIK tartózsákjával együtt!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com
HJC R-PHA (Monster) sisakot rendeltem, nagyon jó!

A ruhával még várok... Jön az új kollekció (most már megvárom), kíváncsi vagyok milyen új ruhák lesznek.
Majd a ruhát is írd meg hogy jó lett e!
Tényleg gyorsak voltak akkor :) Milyen bukót sikerült venni?
Hát le a kalappal az FC moto előtt!
Mindössze 3 nap kellett ahhoz, hogy megkapjam a rendelt bukósisakot, mikor csöngetett a postát mondtam neki, hogy én nem várok csomagot aztán mondja, hogy Németországból jött, meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megkapom..
Sziasztok!
Szemezgetek egy Puma Desmo V2 GTX csimmával. Van valakinek tapasztalata róla?
Van egy Akito Intra csizmám, egy szezon alatt kilyukadt a talpa, ápoltam, mégis kopott a bőr. Nem túrázgattam benne gyalog és úgy néz ki mintha 3 szezont használtam volna.

Köszönöm a választ. Zoli
Szia!

Ha borruhat szeretnel nekem van egy elado BERIK 2 reszes 99 %-os allapotban.BERIK tartozsakjaval egyutt!Irj,ha erdekel!
Nekem ilyen van! Annyi kulonbseggel hogy csak kabat (elado )
Jo kis kabi es eleg minosegi. Nagyon jo ar ertekkel bìr!
nem rossz az ára
de alig alig látni belőle..
Valaki ismeri ezt a márkát?

Tschul bőrruha
Egy ilyen ceg, ami tulajdonkeppen ebbol el, nem igazan engedheti meg maganak, hogy hibazzon. Eppen ezert mindent nagyon precizen csinalnak.
E-bay eseteben a nagyobb erteku csomagoknal az ember kap tracking kodot, amivel nyomon lehet kovetni a csomagodat, hogy hol "csekkoltak" be utoljara. Meg a legutolso kinai gagyit arusito ceg is ugy van vele, hogy neki az az erdeke, hogy a csomagod megerkezzen.
Volt mar nalam is, hogy a beigert hataridon belul nem erkezett meg a csomagom, irtam uzenetet nekik es arra kertek, hogy varjak meg par napot, mert ok feladtak. Aztan kiderult, hogy a kedves magyar posta balf.szkodta el a dolgot.
Az lehet, hogy nem volt raktáron, figyelni kell, hogy mit ír ki a rendelni kívánt cucchoz!

Igen, az meg a másik, visszatudom "kérni" a pénzt, de erre szerintem nem lesz szükség, biztos, hogy megkapom a sisakot, majd írok, ha meghozták...
Nyugi, a Paypallal vissza lehet szerezni bármelyik utalt pénzedet.
Sisakomat UPS.-el hozták utánvételesen. Azzal nem volt semmi baj hál istennek. Haver meg ezek után visszamondta a rendelést, lehet csak épp nem volt raktáron nekik vagy nem tudom. Remélem neked minden oké lesz a szállítással.
Ha jól értelmeztem akkor 2 futárszolgálat van (UPS-van utánvét és DHL-ennél nincs), paypallal fizettem, tehát előre kifizettem. De a fiókomban írja, hogy kiszállítás alatt... :)
Hmm.. nem adták fel? Remélem azért megoldódott!?

Igen, le is mértem magam mindenhol, nagyjából egyeznek a méretek, egyedül a mellnél van egy kis probléma (kicsit gyúrni kéne rá, hogy nagyobb legyen)
De a ruha asszem` még ráér, gondolom karácsony környékén lesznek jó kis leárazások, akkor érdemesebb lenne!? Bár így is jóval olcsóbbak a ruhák!
van valahol egy méret táblázat,leméregeted magad,kereszbe hosszába,és ha a méret egyezik lehet rendelni próba nélkül is,de a biztosabb ha felpróbálod
Nekem másfél hét alatt megjött onnan a sisakom. Viszont haverom rendelt ruhát és hát valami gebasz volt vele és nem adták fel...... Előre utáltál nekik pénzt vagy utánvételesen rendelted meg ?
Aha, értem, köszi a válaszokat!

Próba sajnos nem lehetséges, mert vidéki vagyok....

KawaBBusa, kicsit azért nagyobb vagy :) de, ha az 56-os alpi kicsi, akkor nekem több, mint valószínű, hogy az 54-es tényleg jó lesz.

Egy bukósisakot a héten rendeltem az FC-ről, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt hozzák meg (már úton van) :)

Köszi még egyszer, srácok!
Szvsz 90%hogy jo rad az 54es.
szia

en csak probálni voltam a pardinál anno és 191-2 cm 100 kg vagyok. daineseben az 56os tökéletes de alpinban kicsi volt ugyhogy passzoltam.
ha megteheted pesten 18.ker vasút utca pardinál tégy egy próbát az a biztos
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Szeretnék majd rendelni az FC Moto oldalról Alpinestars 2 részes bőrruhát, de kicsit tartok az esetleges méretprobléma miatt... :( 185 cm magas és 86 kg vagyok, márcsak a magasságom miatt is 54 (54/XL - 184-187 cm) méret lenne az ideális a mérettáblázat miatt, de azért bennem van a "mi van, ha mégse lesz jó"!?

Akinek Alpi ruhája van és kb. akkor, mint én az légyszi írjon. Köszi előre is a segítséget!