Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a pénzen múlik a dolog....legfeljebb belealkudom :-))))
Alszok még rá....van másfél hetem :-))
Szerintem feltétlen ABS-es modelt vegyél. Ha lehetőséged adódik rá bróbáljki egy ABS-es és egy anélküli motort, mármint azokkal a vész fékezést. Nem fogok hosszasan regélni a jó oldaláról és a biztonságról, és hogy olcsobb az ABS felár mint pár oldal idom, mert ezt a témát már párszor átrágtuk.Ha összejött a próba lehetőség nem fogsz vacilálni, hogy melyiket vedd meg. De ha motorra nincs lehetőséged eléh ha beleölsz valami régebbi autóba és érezni fogod a külöbséget. Ne a biztonságodon spórolj, és majdan az eladásnál is többet fog számítani mint a feltüntetet extráknál a két oldaldoboz. Ez az én véleményem és tapasztalatból mondom.Üdv
jó kérdés...nem tom eldönteni hogy kell e vagy nem....
sose volt ABS-es mocim...de az eddigiekkel sose volt gond a fékezés...jó tudom ha vészhelyzet van akkor más a szitu...
nemtom...sokat olvasgattam róla...szinte csak akkor van értelme ha kijönnek eléd és egyenesen mész és hirtelen fékezned kell...
télleg nemtom...
szoktam néha agresszivabban motorozgatni...gyorsítani...nagyokat fékezni...stb....milyen hamar avatkozik be az ABS?
Miért nem akarsz ABS-ses változatot?
Mindenképp
Mikulás után bemegyek és meglátjuk mitet adnak még....januárban meg átveszem...
Akkor hajra Blackmotors! Remelem sikerrel jarsz! Aztan kepeket majd kerunk!
Eddig a blackmotors a befutó...hollósék a kisbanditra andak elég durva kedvezményt mert bevásároltak belőlük....
nagybandit szeretnék GT felszereléssel abs nélkül abból kb 220-230-at engednek el....de mindezt akkor ha 1.100.000-el szállok be....tehát 900.000 hitel esetén
blackék ugyanezt akkor is megadják ha 1.3-1.4 el szállok be.....plusz 2 szerviz...
és ha bele tudok szállni most ennyivel miért ne tenném....
dec 5én megyek haza...most németben vagyok...ha hazaértem azért benézek még a hollosékhoz...már nemtom hányadjára és mondok egy reraise all int kíváncsi vagyok elfogadják e vagy dobják...
Remelem a Hollosnal veszed, irgalmatlan akcioik vannak.
Nekem sincs....

Az ülés alatti ablakban van egy matrica......meg a kormány és a kerék közt......
És a kormányos számot adtam meg, meg azt ami az adásvételin van.......(de szerintem az ablakos szám a jó...)
Sebaj....majd eladom magamnak jővőre, és akkor átírom a számot.

2011-től meg ugyse lesz forgalomba, mert egy 20.000-res robogóra nem fizetek még 20-30.000-ret.......
Akkor majd megcsinálom az "álmom":-)))))
Vagy odaadom a gyereknek játszani
Pont ilyen gépet néztem ki....a szürke bandira gondolok...feldobozolva...felidomozva....
még pár hét és meglesz
Akkor az lesz az, mert 3 betű és sok szám: 1000ccm
Nincs ott semmi.
De a fiamnak van egy Yamaha BWS azon ott van ahol mondod.
Ezt most írták a robogós topicban:

"akkor részletezem:
motor bal oldala, hátul a berúgókar felett.
a vízszintes síkon van a hajtóműolaj betöltő nyílás na onnan a lengéscsillapító irányában
3 betű sok szám"



Most passzolok, de holnap megnézem hogy a MINT-emen is itt van e.....
Nekem csak annyi rémlik hogy oldalt van egy olyan hogy 1000ccm...
Nekünk is van egy mintünk és mi sem találtuk rajta a motorszámot.Szerintem a jog-on sincs.
De nekem a biztosítónál azt mondta a csaj hogy neki csak az alvázszám kell.
Pár KELLLLLLLEMES kép:-)
Gratula hozzzzzá!





Srácok itt is kérdezném, hátha......
A górékámnak van egy JOG-ja.....azon hol a motorszám? Mert ugye biztit váltana, de nem találja......
Nekem MINT-em van, azon se találtam, de nekem legalább fel van írva egy papirra:-))))
Szeretném mindenkivel tudatni, meg vettem álmaim GÉPÉT egy SUZUKI BANDIT 1200S.-t
És szokott-e lenni Bandit-os találkozó?
Mintha én írtam volna,maximálisan egyetértek!
Ja....csak nekem specc a vesém szokott fázni.....és ebben a módiban a meleg oda nem ér el..........
Én sem bántam meg a K8-ast! Nem rajongok a modern formákért. Meg a 15 éves plexim se lenne jó a K9-re!
Nekem meg nagyon tetszik az új, a K8-as vizes. Azért is vettem meg......
Nekem hatéreset. Egy hajszállal jobban tetszik a görbevázas, az első széria. De szorosan a második a K1-K5.
Biztosan sértőnek találjátok páran amit most írni fogok pedig tényleg nem annak szánom de nekem a legszebb 1.2-es Bandit a lég olaj hűtéses amit 2001-től adtak ki. Az a forma számomra az igazi naked, igazi ös erővel. Amint hozzányúltak kb.2005-től már számomra vesztett a varázsából, most meg nem is vennék ilyet pedig sokat agyaltam azon, hogy jöjjön már az új Gsf de most csalódtam.
Ez volt az igazi felirat, egyet értek Zöldivel.
Ez az új Bandit pedig nekem biztosan nem kéne csúnya mind kettő.
Lepattintjuk csavarhúzóval. Nem nagy cucc.