Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes..nálam nem ez volt....minél több a hitel annál több a kedvezmény...amit a hitelen úgyis behozzák....
szóval még a hitelnél is lehet kicsit variálni....de logikus is....a nagyobb hitel...nagyobb kamat...stb..
Az én esetemben pl 900.000 hitelnél kapnék 230.000kedvezményt....ez volt nyár végén....azota bele tudnék tenni még 2-300.000at....de akkor max 100.000 adnak...megmondta a csávo nyiltan hogy többet tud engedni ha nagoybb a hitel....szoval maradjunk a régi verzionál....ezér lesz a blackmotors...ott megadják ugyanezt ha beleteszek több zsét...akkor is....
A beszámitás más.....nekem is volt olyan verziom...de inkább eladtam...megvártam mig elvitték....
beszállitásnál nince kedvezmény...max egy forgalombahelyezés....de már azt is sokallták....
Nekem ez a tapasztalatom eddig....
Heloka! A nemrég vásárolt bigbanditomon /2003-as/ tavasszal hátsogumi cserét kell ezkozolnom. Elol egy jo állapotu Metzeler Lasertech van, hátul egy kopott Metzeler ME Z4. Mivel nincs tapasztalatom ezen a téren /kb. 1000 km van a csuklomban nagy motoron/, kérnék egy kis segitséget. A tesztek alapján nekem szimpi a Z6, vagy a Pirelli Diablo Strada /ugy tudom az szinte ugyan az/, de ugy olvastam hogy csak akkor tokéletes vizes uton, ha elol is ugyan az van. Valakinek tapasztalatt ezzel? Ugy tudom a Z4 picit turásabb, lehet hogy rakok fel azt, és mire elkopik addigra az elso is, és johet a párban szerelés a Z6-bol. Valakinek véleménye a Z4-rol? En ugye használtam 1000 km-ert, de olyan ovatosan hogy nem sokat tudnék rola mondani. Koszi elore is.
Ez érdekes, eddig mindig azt mondták, hogy csak hitel esetén van az akciós ár , kézpénz esetén drágább.
(Mert a hitelszerződés utánni jutalékból juttatnak valamennyita kedves vevőnek- persze ezt így nem mondják )
Van neki lazerje?
persze hogy van.....

A kollegám ezzel ügyködik maszekba, Ő dobta fel tegnap, hogy nincs e valami tervem, mert Ő pont most csinál egyet egy másik bikernak....
Suzuki Bandit akciós árai nagyon csábítóak csak akkor fagyík meg a mosoly az arcodon mikor azt mondják a kereskedésben, hogy csak készpénzes vétel esetén annyi, amennyi, ha hitelezed akkor a lista árát veszik alapul az meg már 1798000 - forint a Bandit GSF 650 S típusnál beszámolás esetén úgyszintén ez a változat a trendi. Persze azt számításba kel venni, hogy menyi összeggel indítod meg a hiteligénylést és annak arányába tudsz alkudozni. Ennyit a karácsonyi akciós árakról!
És a lazervágó megvan? Én adtam el egy lazert, igaz az vastag rétegeltlemezhez van beállitva, de tud 1-2mm-es acélt is vágni.
Én is mentem egy kis kört, de csak helyben. Kicsit dadogott az elején, de jól esett. Nálunk nincs ilyen hó, mint arra, de nem is bánom. Apropó tud valaki akciósan CONTI ROAD ATTACK gumát?
hát én probáltam abs es motort,igaz néhány év speedezés után.. meg kell mondjam betyár szar volt,legalábbis nekem.folyton beleugatott mindenbe erős fékezéskor.saját vélemény,nem kell fikázni.szerintem egy abs nélkülivel is lehet akkorát hanem nagyobbat fékezni.csak lehet hogy nem olyan biztonsággal..
Srácok!

Akit érdekel.....
Tervezek egy mintát......(fogalmam sincs milyen még)
Azt saválló lemezből fogják lézzerrel kivágni.....
és hütővédő lesz belőle.....


Akit érdekel segitsen tervekkel (keddig kell!), képekkel....stb
Első szóra 3000ft/db-árat kaptam....fix összeget a tervek alapján tudnak mondani
Ha több darab lenne, akkor ugye kapnánk kedvezményt

szóval jöhet minden



akmt kukac freemail pont hu címre



(a képen látható cuccért 13000 ropit kérnek)
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni?
Egy kérdésem lenne !1200-es Banditra lehet bukógombát venni?
Ajándékba szeretném!
Előre is köszi!
Én ilyenkor már nem hozom ki..... Könnyen megvan a baj.....
Ma tekertem egy havas 80-ast!
Voltam holloséknál kérdeztem hogy a nagyot nem lehetne e leárazni hasonlóképp és mondta a csávó hogy nem mert nincs belöle sok...a kicsiket meg felvásárolták mind...azé tudják ennyire alacsony áron adni...
Hat jah, jol leakcioztak. En juliusban vettem 1.476M-ert a fejidom nelkuli ABS-est, ami akkor eleg jo ar volt. Erre most kidobjak `ingyen` oket. Remelem mihamarabb elfogy, s felmegy az ara ismet (az uj amugy is szarul nez ki)
épp ezért szopok..............

Ha nagy a gáz, már nem tudom eladni se a gépet, mert ugye olyan 1,4-ért adnám, de ennyiért már újat lehet venni...........ha meg a bank veszi vissza, akkor ismét szopok, mert qurva nagy amortizációval számolnának....
Szia!
Nekem volt abs-el szerelt motorom,nem volt vele semmi gond.Amikor új motort vásároltam abs nélküli verziót vettem!(nem a pénz miatt)
Nem tépelődtem rajta egy percet sem hogy legyen vagy ne legyen abs.
Meg kell tanulni rendesen fékezni,az útviszonyoknak megfelelően vezetni, és ennyi.
Nagyon sokat Lepencézni!
Jaja, 1.348M-tol vannak a vasak 1.498M-ig:

GSF650SA K8 1.498.000 Ft
GSF 650 S K8 1.448.000 Ft
GSF650A K8 1.398.000 Ft
GSF 650 K8 1.348.000 Ft
Takáts Gergely
Klick-Klack Kft.

Pécs, Ady E. u. 33.
20 / 943-1176
klick-klack@index.hu
Senkit nem kívánok befolyásolni a döntésében, sosem volt még ABS-es járművem. Mielőt ilyet vesztek, olvassatok el pár népítéletet a totalbike.hu-n néhány abs-es gépről.
Szia Ördög!
Egyszer régebben írtál valami gazdaságos Ngk gyertya beszerzési helyről, vagy web áruházról. Ha nem nagyon titkos a hely oszd meg velem is légyszi, mert a télen cserélném a szikra vetőket. Üdv. "barátod" Szabi
Én 60 hónap részletre vettem a motort és ragaszkodtam az ABS-hez. Szerintem biztonságot nyújt, ami kifizetődő lehet......Ha 60 hónapra lebontod, ez havi 1666 Ft-ot jelent és ennyit abszolút megér a dolog. Különben meg ha majd el akarod adni a motorodat, lehet, hogy az ABS miatt fogják könnyeben elvinni....
belealkudni már tuti nem tudom...azt csak viccből írtam...
de azért megkérdem hátha engednek még valamit ha olyat veszek...
100.000.- plusz amúgy az abs
Ha tényleg nem a pénzen múlik, akkor miért gondolkodsz rajta?
Szerintem csak előnye van és ha még többet se kell érte fizetni?
Akkor nem is értem miért alszol rá mégegyet, kapnál valamit ingyen csak kérni kéne és növelné a motorod értékét ! !