Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem mindenhol 5,5-6, vagy azért mert város, vagy azért mert húzom!
És a városban is húzom!
Amugy azt mondják az okosok, hogy a legjobb fogyasztást minden járműnél a legnagyobb sebességben, a max fordulatszám 1/3-ánál éred el....
No ez a bandit eseteében 6. fokozat, és 4000-res fordulat.....

Szóval zötyöghetsz 80-al........és nem kerül sokba a benya........



Itt az a fő kérdés, hogy akkor minek vesz az ember egy sport-túra gépet.............vegyen egy 250-es CBF-et, az elmegy 3L-er is..........igaz nem is fog 140-el menni, mivel annak 130 a VÉÉÉÉÉÉGE.......és ott már üveghang
MIlyen körülmény?

1., laza 110kg vagyok
2., laza 184 magas NAGYFELHŐ, SZÉFOGÓ:-)
3., Az átlagom olyan 120...miel megcsinálták a 6-ost, sokszor csodálkozom, hogy mikor már érzem hogy megyek....no az 140:-) Ezért is imádom a gépet:-)))


4,8-at hegyes vidéken szoktam elérni, ahol átlag 60 a tempó....
Egyenlőre még a mocim sincs meg! Januárban veszem át a kicsikémet!
Most nézem az adatlapod. A 250-es banditra csak csináltatni vagy csinálni tudsz konzolt. Van a vaterán egy smile1 nevű arc, Ő tud csinálni 12 ezerért. Írd be a keresőbe, hogy Givi, majd kiadja.
Köszi az infót akkor látom van olcsóbb megoldás is ami jó ugyanúgy . Egyébként ha neked van ilyen mennyire vált be? terhelhetőség? Rezgés? ilyenek?
SW-Motech kb 25.000,- + doboz 35 literes kb 10-12000,- ( az nem tudom milyen gyártmány lesz!)
Ilyet kértem a Hollóstól a 650-esre.
A gyári suzuki az kappa. Az összes Givi/kappa mokokey doboz hozzápárosítható, vagy a moto-detail 44L is.
Schubert zárt S1-es, 54/55 méretű, egyszínű piros bukósisak, nagyon keveset használt, újszerű állapotban eladó.
Ja és egy másik kérdés. Tudtok vmi jó nem gyári csomagtartót meg dobozt? Mert az eredeti suzuki az összesen majdnem 70 ropi igaz 49L-es a doboz ami jó de azért mégis jó drága. Vagy esetleg a Gyári konzolhoz lehet venni utángyártott dobozt?
Hát jól van, köszi az infót, bár arra kiváncsi lennék hogy ez milyen körülmények között van. Mert ha országúton megyek lightosan akkor nekem is 5 (csak ez ritka ), de akkor biztos csak én nem tom türtőztetni magam, persze nem is fogom, megéri az a plusz pénz
JA! a lemez!

A hajlitás miatt ugye változik egy kicsit......
Én azt gondolom hogy rá kell hagyni egy parányit, igy 5mm-ert hagytam az oldalfalon
csinálj egy klisét....akár a PAINT-el.
esSO-nak is et tanácsoltam......
De jó a WORD is....

A lemez 1,5mm vastag!
így kalkulájatok!
Értem.
Az olajosok felül vannak két füllel rögzítve. Tehát a hajlítási terv is más lesz. Ha vannak mértek megkereslek.

Előre is köszönöm.
ÉN?

Nekem van ugye egy diszdarab.....azt leveszem és annak a helyére...............
Elég messze van tőlem most a motorom, de a hetekben talán meg tudom oldani.

Ezt a verziót hogyan rögzíted? Nem látok semmi erre alkalmas felületet. Csak "bebújtatós" rögzítés lesz?
Mindent elvállolok rajzolásba, de kellene egy hasonló kép, számokkal.......

jelenleg senki nem mérte le az olajhütőt, és rajzot sem küldött.
Nekem ugye vízes a gép, igy kéznél van..........

Szóval ha rajzolsz, akkor Én is rajzolok:-)
A számokat azért ellenőrizd le!


itt már leszedtem az 5-5mm-eket....stb....
Görbevázas "egykettesre" (50mm-el kisebb a szélessége, mint az egyenesvázas olajhűtője, viszont a felfogatófülek ugyanott vannak és a magasság-vastagság is azonos) is meg tudnátok oldani ezt a takarót? Hálás lennék!
Na....

ez amugy lemaradt!


Hasonlit rá? Mert ez már a BEMÉRTEZETT kép!
Ha igen szólj vissza, és küldöm DemRobnak


MIvel a HORNET felírat passzolós betüs - igy ezzel csináltam:
http://www.1001freefonts.com/w...
A-ha....szóval Te vagy Rideg Robi:-)

Így már tisztul a kép:-))))) Hiszen a mailedben sehol nincs IBITUBA bejegyzés:-)
Amugy annyiban maradtunk az kollegával, hogy most elsőre megcsinálják az enyémet......így enyém a kezdők pénze......
1., látszik milyen mínőség
2., milyen tartós
3., és egy kb ár.....

Utána csinálják a többit..........
Eriké, Elbandié, Ntibié már el van küldve....
Te küldet a rajzot amugy?

Mert kaptam egy Hornetest, de most nem ugrik be kitől, a gépem meg ugye 30km-re van tőlem:-)
Ha nem te, akkor viszont kellenek a méretek!

1 óra múlva otthon vagyok
Elsőre is ugymond kész.....

A banditákat már be is szerkesztette DemRob, most majd elküldöm neki a Hornet méreteit is. De nem olyan lesz mint a rajzon, hiszen annyit nem lehet hajtogatni......
A tetején és az alján nem lesz az a kis fél cm-es csík.....ez gond lenne?
Kapaszkodj meg!

ez a jó adat:-((((

Én is mindenhol azt hallotam hogy 5L.......
A poén, hogy Eriknek, Elbandit Zsoltinak tényleg ennyi vagy kevesebb:-)

Nekem eddig a MINIMUM 1x volt 4,8......de főleg 5,5-6,2 közt evett....

De volt 7,2 is 1x, mikor a sárkánnyal nyélgázon mentünk Letenyéig.....
Na akkor csodálkoztam:-)