Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1., ez csak minta! Ha már fizetsz érte olyat gondolj, ki amilyet szeretnél!
Nézz körül itt betüileg:
http://www.1001freefonts.com/

Ezekből tudok dolgozni
Én biztos nem tennék fel olyat amit egy másik ember agyalt ki (de ugye ez nálam már lassan elvárás:-)


2., olajhütővel nem tudok szolgálni:-)
Nézegettem a hütöm hátulját, de az ugye amóniás:-)))


3., mérettől függ.....
Az enyémre a lemez 1800ft (kb 60x20cm)
A vágás meg az infó szerint 1cm/2ft



Az Én mintám majdnemhogy a legbonyolultabb.....
Ezt MA! visszi a kollega a vágóhoz......igy ki fog derülni hogy mennyi az annyi.........a többi várhatóan pár ft-.tal olcsóbb lesz
Ez a fasza! Semmi cifra minta, miegymás...

Szíven szerint a jobb oldalit választanám, de azt tényleg horror lenne kiszerkeszteni, így jó lesz a bal oldali.

Már csak a méretek kellenének. Ehh. Nincs valakinél kéznél egy görbevázas 1200-es olajhűtő? Amúgy mi pénz lenne ebben a formában?
Akkor január!
Felírtam a méretet,hátha bemegyek előbb a szalonba!
mérd le....

a k7sé

44,2 x 18,5cm
Na, ezaz! Ilyenbe beneveznék én is Bandit, vagy/és AKMT felirattal! '08-as Bandité megegyezik a K7-essel?
Metált birod:D
mármint sima vonalas?
Kraven!


Hát hirtelen megrajzoltam pár mintát, de ez a Gotikus betű elég gáz...... (no meg azt Cad-be kirajzolgatni még egy művészet)
az tuti hogy válasz egy mintát is hozzá, mert úgy magába................hát gyengusz.
De az tény, hogy az olajosnak kell a légtér, hiszen nekem ott van egy bazi nagy ventilátor pluszba
Igen biztos. Viszont nem ennyire. És mivel a betű cirkalmas, így a "háttérnek" szimplának kell lennie a kontraszt végett, tehát nem pókháló, hanem egyszerűbb, szimmetrikus mértani forma.
Meg tudnád mutatni képen hogyan festene? Lécci-léccííííí! :-)
Biztos hogy Gotikus?
szerintem elég "gagyi" mivel nem igazán kiolvasható
No, ezt a rajzot mindenképpen beméretezem. Csak azt nem tudom mikor jutok haza. Nekem a minta csak a nick-nevem lenne valamilyen gothic betűtípussal. A cél a hogy ne sokat takarjon a hűtőfelületből, de azért ne a snassz fekete bordák látszódjanak.
Na most az van, hogy vagy megkéred Te is "&rash-t", vagy a Gs500 topicban "Demrob"-ot, vagy vársz, mert demrob ma nem jelezet.......vagy dolgozik, vagy ráunt a hülyeségemre.-))))))?

Ez a kép itt is-ott is megvan.....és ugye igy már a méretek is...........
- az 5-5mm most pasz, mert csak ezt a képet láttom

- OK 75mm helyet 85........de engedelmeddel akkor jobbról-balról szedek le.....ugy azért célszerűbb, hiszen ha csak egy oldalról szedek, akkor elcsúszva lesz egy lyukad
vagyis a 185-180, a 160 meg 155....

- ilyen felíratom nincs......de ha megmondod a betütipust akkor lesz...........én átnéztem egy csomót a FREEFONTS-nál, de ott nem találtam (pedig nekem is tetszik)


A lyukat pedig nem előről mérem, hanem hátulról, mert inkább lógjön előre kicsit (alá tudsz tenni gumitávtartót), mint hogy újra kelljen furnod.
Amugy eszembe jutott.....erre értettem szerimntem a plusz 5mm-ert....így pl aláfé még egy dekorháló....de a gumitámaszt javaslom! és ugye takaritani is egyszerűbb, hiszen a hütő sé a fém közé betud menni a hab, víz.....nem kell állandóan leszedni, ha hütőt akarsz pucolni
Na ilyen rajz kell sacc-kb az olajosra.
Legalábbis itt ezt adják 1,2-es banditra


http://cgi.ebay.de/Kuehlerabde...

50€
a licitje
1200-esre ilyen a forma.....
szerintem méricskéld le....szemmel hasonlitsd össze......


itt ugye a fő szempont a felfogatás!

Ha megvannak a méretek rajzold rá erre a képre, vagy akárhogy, akármire, és olyan grafikát teszünk rá amit csak akarsz....
Ja és a furat az elejétől 29mm.De az sem baj ha nincs kifúrva majd kifúrom.
Akkor biztos oda kerül ahova kell.
Azt nem nagyon értem hogy a tetején és az alján milyen 5-5mm hajtást vettél le.
A tetején 30mm,az alján pedig 10mm hajlítás van.De azt úgy is rajzoltad.
A méretekbe csak annyit kellene változtatni hogy ahova 75mm van az inkább 85mm legyen és akkor a maradék 160 az csak 159mm.Ott egyébként a hűtő felfogatása van azért kell ott kihagyni.
A lényeg az hogy a hajlítás 430mm,és 195mm-nél legyen ahogy rajzoltad,mert ez a hűtő külmérete.(de már én is rajtahagytam kb.3 mm-t.)
Az oldalán a Hornet feliratot nem tudod átírni olyan betűvel mint amit küldtem mailen?
De ha nem akkor maradhat ez is.
Kicsit szarakszik mostanában a netünk azért válaszolok olyan ritkán,na meg ezen a héten este hatig meló,de azért megoldjuk.
Addig is köszönöm.
Ja értem hát akkor sok sikert hozzá :D én is a Hollósnál vettem a gépet, mondjuk még csak 3500km-t tettem bele mert nyáron túl sok volt a fesztivál
Jó persze a legoptimálisabb 80-90 körül 4L-el is elmegy én most az átlagra gondoltam mert nyilván nem tudok és nem is akarok konstans 90-el menni akkor vettem volna egy choppert
Spec nem a méreteidre gondoltam hanem a vezetési stílusra-ra de akkor ha hegyes úton 60 az átlag akkor így értem
Én kivárom, míg újra 60 euró lesz/darab. Ezek nagyon faszák.
Hát az már nem aktuális csak mióta eladtam azóta nem is voltam itt fent szal nem írtam át de most kijavítom ezt a hibát
A gyári tartőra a gyári kappa doboz 44l-es 25.200,-!
Ennyiért nem érdemes valami szart venni!