Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem bizony, amint veszem a fáradtságot, hogy rendesen megpucoljam már ugrik is vissza a rendes kipuff
állítólag Mikir vasa megjavult...lehet megtartom így az enyimet is....
Ne röhögjön kolléga, mondjon árat
Ja értem. Gondolom nem sokáig marad rajta.
Novemberben volt műszakin, azért tettem fel.
na azért, mert nem tünt fel...
Ssak én tudom, hogy otthon pihen egy pár
http://foto.sportmotor.hu/g159...

Nincs is rajta oldaldoboz... :)
Oldaldoboz stipi-stopi!
Visszatetted a gyárit?
Miért, tán műszakis lesz?
de ha komoly a szándékod, adok érte egy babakocsit
mentél vele, szerinted szarakodik? volt egy kis hangja, de már nincs és nem a bódis miatt, mert most a gyári lopakodó van rajta és így sem búg
haja, szarakodik a váltód? bahh....most eladom a vasat akkor...nekem még jó...
ez igazi X akta
Akkor kiégett a gyapot a Bódisból, azért nem hallod :DDD
Nem akarom elkiabálni, de most nem zúg! Úgy kb 5 e km-el ezelőtt elkezdett halkulni és meg is szűnt a zúgás. Előtte gyorsításnál igazi ikaruszos hangja volt
Azt a 3-4-et szorozd meg 4-gyel. Mellesleg Mikiré is zúg, azt mondta.
Pár hete/hónapja megújult az oldal, és mindenkinek újra kell(ett) regisztrálni.
itthon meg senki nem hallott róla..max. 3-4 fő...meg ezek szerint a sváb 20 fő...esetleg a német szaksajtó nem vette górcső alá? akkor talán elhiszem....
remélem nem az enyim fog ezek után bepusztulni....akkor tuti nem lesz motorom...
Köszi Krisztián76!
Engem is az nyugtatott, hogy japó.
Azt hittem, hogy csak az enyémbe "került" ilyen.
Üdv.
Szia Zöldi!
Egy kérdésem volna csak.Látom te is regelve vagy a Bandit.hu-n.Én is ,de azt is észre vettem,hogy meg változott az oldal és nem tudok belépni az azonositóim mind jók és nem enged be.Ezzel csak annyi lenne a kérdésem,hogy nem tudod esetleg azt,hogy talán időkorlátos ? olyanra gondolok,hogy ha Pl. 3-4 honapig nem lépek be akkor automatikusan töröl.Tudsz erről valamit mondani?
Köszi..
szerintem ezt fogom tenni, ha eljön az ideje
Akkor gyártatni kell jobbat egy műhelyben, vagy cégnél.
Nem lehet megedzetni vagy valamilyen bevonatot felvinni rá? Csepelen van gépműhely ahol legyártanak ilyesféle fogaskerekeket mindenféle edzéssel-bevonattal olcsóbban mint a gyári. Egy kolléga hátsó hídjába 480000 lett volna 3 kis kerék és 200000 alatt megkapta számlára.