Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam a legyengébb pont a hátam,némi gerincferdülésem is van még suttyó koromból,de inkább a sok motorozástól fájjon mint a munkától!
Ha már egyszer én is kínlódok vele, csak utánanézek....
Csabu te miket tudsz!
Nálam ugyanez a helyzet azzal a különbséggel,hogy kordurában tökéletes a 130-140 km/h.190 cm vagyok,96kg-val nyomom a rugókat!
Viszont megfigyeltem ha fent van a Lidl-s tanktáska akkor 150-160-at is bírom de csak 100km-es szakaszokban.
Ha nemcsak motorozás közben szokott zsibbadni a keze, hanem egyéb más tevékenység közben is előfordul amikor tartósan egy bizonyos szögben tartja a kezét, akkor beszéljen a háziorvosával erről. Nekem pl motorozás közben bőven elég, ha 10-20 mp-re felváltott kézzel elengedem a kormányt és picit lógatom a karom. Ez akkor sűrűbben fordul elő, ha a gúnyám alá aláöltözök vastagabban, mert akkor jobban szorít a bőrruha. Rontja a keringést ez az állapot ugyanis.
erről még nem hallottam,de talán nem ez van
Csak egy kis adalék a témához: Létezik egy olyan állapot (betegség?), amelyben az illető, ha tartósan egy bizonyos szögben tartja a karját, vagy az egész karja, vagy az ujjai el fognak zsibbadni (nekem pl 3 ujjam szokott, a hüvelyk, a mutató és a matató). Ebben a helyzetben ugyanis a kart ellátó véna egy ponton megtörik és ezáltal beszűkül. Nem tudom, hogy ezen egy kormánycsere mennyire képes segíteni ha erről az állapotról van szó a barátod esetében. Ennek a kórságnak a neve TOS, vagyis Thoracic Outlet Syndroma. Lehet, hogy a barátodon kormánycsere helyett csak egy sima TOS gyógytorna is segítene.
egy ismerősöm problémáját közvetítem hátha lesz itt valaki aki tud érdemben válaszolni
"Nézegetek valami túrakormányt a Banditára, hogy hosszabb túrákon se zsibbadjon be a kezem. Van valakinek tapasztalata hogy milyet érdemes venni? Illetve már előre látom a bajokat, hogy a bowdenek nem fognak felérni a magasabb kormányhoz, stb.. Ha valakinek van már tapasztalata vétel, szerelés, az megoszthatná!"

250es banditrol van szó
Köszi a válaszokat srácok!
Sziasztok! Gábor vagyok Pécsről, végzettségem szerint autószerelő. Pár napja van egy 250-es gépmadaram! Jogsim még nincs rá de folyamatban van! A motorba vettem új gyertyákat kipucoltam a karbikat. 2 napig tökéletesen indult. Most semmi... Szikra van benzin van.
Indítózásnál a feszültség leesik 10.5voltig. Próbáltam töltövel indítani... semmi. A megőrülés határa kerülget! Ha nem jutok dűlőre megy vissza az eladónak! Ja! Indítózás után ha 10 másodpercig még rajta van a gyújtás néha olyat durran, hogy majd leszakad a kipufogó.
A motor változó szelepvezérlésű és Ngk cr9e gyertyát vettem bele. Köszönöm előre is a segítséget!
Semmi gond, hogy te válaszoltál, van egy ára , de majd utána érdeklődöm én is a helyi kereskedőnél!
Köszi az infót!
Üdv
Szia!

Bocs, hogy beledumálok. A http://www.suzuki-motor.hu/ oldalon a a motoros kiegészők/túra/Bandit 1250S-nél a második oldalon megtalálod. Amúgy 114.131.- az ára és tudtommal bármelyik Suzuki kereskedésben megtudod rendelni ezen az áron.

Üdv.: Tibi
Hello!

Szép a motorod főleg ezzel az oldalidommal! Evvel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy az idomot mennyiért vetted, s hogy hol? Válaszodat előre is köszi!
Ez csak rajtad múlik, meg a sisakodon meg a ruhádon(és ez nem vicc). Én 188 vagyok, nekem a 140 egész nap elviselhető, persze csak akkor, ha autópályázni kell és bőrruha van rajtam. A kordurámba annyira kapaszkodik a szél, hogy ott inkább a 120 a fent említett határ. A régi sisakomban 100km-t egyfolytában nem bírtam ki 120-szal, úgy éreztem leszakad a fejem. A mostaniban abszolút semmi bajom, nem az a szűk keresztmetszet.
Nekem 130 felett mar erositenem kell a nyakamat. 190 magas vagyok. En 100-110-el szeretek kruzolni.
Sziasztok!

Érdeklődnék Tőletek, hogy a K8 650 N-nel (csupasz) mennyi lehet az utazósebesség, amin még a menetszelet el lehet viselni?
Teszteltétek már mennyit tud végre egy ilyen gép? ( nem azért kérdezem mert speedbike-ot akarok csak úgy érdekel a tapasztalatotok)

Üdv.:
Mike
:-))))


http://www.yamaha-motor.co.jp/...
Itt van pár fajta




Az R1-est Én is összetettem 2004 telén.....kőkemény pár napom volt.......(ha jól emlékszem 7 vagy 8)
Utána a moci bír kb fél évet és totálkárosra törte a sárkány:-)
Engem érdekelne ez a modellezős dolog.
Ha nem probléma felvettelek msn-re.
Na ja, Ő tényleg nagy ász. Amúgy megígérte nekem, hogy átnézi januárban az 1250 olajozási rendszerét, hogy megfejtést találjon a rejtélyesen kimúló 6. fokozatra.
pedig nem ritka.
ja...valami ilyesmi....köszi
na majd jövö héten már kitolhatom valszeg a szalonból...akkor jol megnézem
Ide teszem, hátha mást is érdekel.
Értem...de azért ha küldesz egy fotót megköszönöm
nem fontos ide...az adatlapomon van az email cimem oda mehet nyugodtan....köszi előre is
Ha oldalról nézed a mocit akkor nem látsz át a fejidom és az oldalidom között az általad említett résen, ugyanis az oldalidom a fejidom alsó pereme mögé van befűzve. Nem tudom mennyire érthető ez így, esetleg megpróbálhatom neked estére lefotózni.
Akkor vegyél fel msn-re...nagy a fájl mérete csak azért mondtam a Skype-ot,mert 5x gyorsabb a feltöltési sebessége. Msn-en amúgy yobiztos@freemail.hu