Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi!

Nem vita kedvéért, de ha elmész egy Suzuki bótba és azt mondod hogy szeretnél egy kicsit hangosabb dobot, akkor bizony ugyan azt a dobot fogod megvenni ami Eriknek, Dzsokinak, esSO-nak vagy nekem van.....csak dupla áron (erre értettem)...
Ez 1000000% mivel már probáltam Én is ajánlani 1-1 boltosnak, és bizony ŐK mondták: MI IS ONNAN RENDELJÜK
igen. Amit en veszek Bodist, abban van. Meghozza az osszekotocsoben. Azert is kerul annyiba, amennyibe. Es az E nem csak disz, hanem ezeket a dobokat le is vizsgaztatjak, hivatalosan.
Miért a Bódis dobban van?
Az E4 azon is csak a hang EU normáját jelöli.
"Ha elmész a Suzukihoz, akkor ugyan azt a dobot kapod, csak dupla áron......"

Ne viccelj már. Nincs benne katalizátor. Azt a kéményt nem méretezték hozzá semmilyen motorhoz, pláne nem fékpadon. Akkor már miért nem csináltad meg magad útjelzőtáblából, csak két poharat kell hozzá esztergáni, meg belehajtani egy perforált csövet. Utána mehet a gravír...Úgy max 3500 lett volna.
Köszönöm!
Emlékeztetőül hogy kinek milyen lesz....
Srácok!

Akinek volt rendelése hütővédő ügyben......
Vasárnap-hétfőn nálam van a cucc! Szóval lehet ízzitani az agyat hogy hogyan jutt el hozzátok......

Akinek kellene? újabb 10 db gyülik...8000 pénz még mindig (ha minden igaz).....eddig ha jól emlékszem 2-3db már megvan.....
Na öcsém.......

csak egy szó erről a mociról: SZÉP!
Mehogy?

Az Én dobom is "otthoni tákolmány"....csak épp valahol gyártani kell:-) Ha elmész a Suzukihoz, akkor ugyan azt a dobot kapod, csak dupla áron......akinek van esze, az a gyártóhoz megy!
Tudod! Ez olyan mint az étterem:-) Sokszor JÓÓÓ hogy nem láttod a konyhát:-) és a kaja mégis guszta és fincsi!

Tegnap gurultam egyet itt a faluba.....még mindig feláll a répám, mikor meghallom a hangját:-))))) és nem 98 meg 100 ezer volt....csak 38:-)

http://gs500fanklub.extra.hu/l...
Nem, ott ha benne van a db killer, akkor E-legal, ha kiveszem, akkor nem.
Ez a ket betet opcio ha jol tudom Laser sajatossag.
Hát igen, és akkor még nem volt 300 ft 1 Euró...

A Bódishoz is lesz 2 betét?
Beszeltem X-Bike-kal, es az oval dob most 20% kedvezmennyel 98 ezer forint (rozsdamentes acel), a hot-cam pedig szinten kedvezmennyel 146 ezer forint (titan). Szoval nagyon jo aron vetted szvsz. En is orulok a 100 alatti E-legal dobomnak.
tayrol,

Novemberben volt egy akció, 25%-ot engedtek az árból, én akkor vettem meg a kipuffot. A talpat a loius-ból rendeltem, arra is volt valami akció. Azóta már láttam itthon is 1-2 helyen.
Jaja, jogos, szerintem is! Ennyit megerdemel a vas.
NEm tehetek róla, de rosszul vagyok tőle, ha szép új motorokra mindenféle otthoni tákolmányokat akasztgatnak. Ezért örülök :D
Egy 20 éves gépre, ami jó, ha ér 200e-t és elrohadt a kémény, arra megérteném...
Pepecsek, a kozepkitamaszto alatti kis gurigat honnet szerezted? Nagyon tettszik, en is beszerzek egyet!
Okok, az szerintem februar vege-marcius eleje lesz.
80 nagyon jo ar erte, most 105 ezer azt hiszem. 80-ert elgondolkoztam volna, de mar mindegy
Majd ha meglesz tegyél fel képet a motorról!
Köszi szépen! Sokat nézegettem, én mindenképp olyat akartam ami ilyen króm színű, nincs rajta bilincs és E-s. Ja és ez a mély tónus ez nekem nagyon bejön!
Koszi!
Nagyon jol nez ki a dobod, en Laserbol a hot-camet neztem, de aztan nem az lett. Pedig minosegre is ott van a cucc a toppon szerintem!
Igen, az x-bike-nál vettem. Link:

http://www.laserexhausts.com/e...

Adatlapomo
n van kép róla, most raktam fel.

De berakom ide is:
Tudsz nekem mutatni linket vagy kepet rola? Gondolom X-Bike-nal vetted...
Nekem is E-s dobom van. Novemberben vettem, 80khuf volt. Laser, 2 betéttel, csillogó króm, és nem bilincses.