Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://totalbike.hu/tesztek/2011/08/17/suzuki_a_rendszervaltas_gyoztese
/
Úgy látom ez nagyon nem akar összejönni .. na mindegy majd egyszer .
Jobbulást a gyereknek
Sziasztok!
Sajnos nekem kukás lett a hétvége, a kisebbik gyerkőc belázasodott ma reggelre . Azért remélem egyszer összefutunk...
bontóból van*
nemtudom pontosan annyit tudok róla k 125 ös a fuvókaméret benne és ennyi van az oldalál gsxr 1001 bintóbol van
Hali!
Mi a helyzet? Szombat vagy vasárnap?
Délutánig tudni kéne
Mekkora a karbisor?(nem súlyra)
sziasztok van egy 750 es streetfigter gsxr em karburátorsor kellene nekem hozzá 1100 é van most rajta de nem tuti valaki esetkeg cserélni vagy eladót nem tud nekem?
Ez igazán megtisztelő!
De nekem tényleg mindegy,alkalmazkodom.
Várjuk meg mit írnak a többiek és akkor kiderül.
Én rád bíznám ,te voltál az értelmi szerzö 9-10 ora super és lehet bármelyik nap
Sziasztok!
Van egy elado esőruhám 18volt ujonan 12ért lehet vinni!
Szép napot!
Hali
Tudja már valaki hogy szombat vagy vasárnap?
(Visegrád)
Nekem van egy GSX 1100 F hengersorom dugóval- gyűrűvel!
1127 cm3- es, ugyanaz mint a GSXR 1100! 55000 km van benne, a henger nincs megkarcolva, válla sincs! Érdekel valakit?
Van hozzá dugó, meg még sok más, az egész egyben 40000 ft.
Milyen állapotú a hengersor?Dugó is van hozzá?
Meg van, de lehet hogy fel fogom használni.
Ha nem akkor jelzek neked.
Nekem van egy láda alkatrészem van benne hengersor is.
jo tipp DE elötte néz szét a német ebay-on itthon senki sem tudott nekem adni jo komplett kuplungot 30 ft alatt .az ebay-röl 15 ft ért+6ft posta,, szinte újat kaptam
HALI megvan még leömlőd ha igen kelene egy telefonszám üdv
Nekem is jó az aug 13-14 közül valamelyik biztosan. Szerintem tegyük időjárás függővé a dolgot, jövő hét közepén már látni fogjuk mit mond a meteorológia hétvégére. Helyszín is maradhat, hét közepén majd egyeztessünk.
meg persze ,és az olajat se fogja enni.
Bandit 1.2 hengersor megeggyezik a gixerével?Baját holnap hívom.Köszönöm a segítséget!
Sugó-motor Baja 06-30-6258400.Tudnám még javasolni a bandit hengersort ,meg az olajhűtőt .A gsxr ívelt hűtője picit drágább,igaz nagyobb is a felülete.
Sziasztok!GSXR1100 1992-es évjárathoz keresek hengerszettet+olajhűtőt.Ha valaki tudna infóval szolgálni nagyon megköszönném.Üdv!
Hali
Nekem bármelyik nap jó!
Döntsék el a többiek