Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a hb-vel teljesen jól elvagyok, de az 1. 4 zizit fel sem tudtam emelni az oldaltámaszról, így elengedtem a dolgot. 🙂
Csaba ! Arra az ominózus Fertőszentmiklósi rajtra jól emlékszem ! 😉 Naná hogy a Kawával is nézni foglak ! 😉
Alapból én is,de az már volt,a Kawa meg 100cm3-vel nagyobb,és emiatt erősebb is.
Én hb-re szavaznék, de majd úgyis látod, neked mi dominál 🤗
Vagy újra egy gen 2 Busa,vagy ZZR 1400 2012-től.
Szia!A motoromat már vagy 6 éve eladtam,de majd lesz másik.
A 310 nem is olyan rossz,igaz a gen 2 is tudott 315-öt.Ettől függetlenül nem lennék szomorú,ha egy újat birtokolhatnék. 🤠 😎
Nincs ekkora lejtő a kontinensen 😁 😁
Ott 22l-t mutat a pillanatnyi fogyasztásmérőm ! 😏
A legkomolyabb ! 😉
Azért a 310 elég komoly szám
:):)
Kipróbáltuk egy haverommal a két motort.

220 -ig fej, fej mellett, onnan kezd masszívan ellépni a 2022 -es Hayabusa, és 310 - ig meg sem áll.
A BMW hiába csak 200 kg, teljesen máshogy van hangolva. A menő naked huligánság itt pont a hátrányává válik.
A BMW vége óra szerint 275, GPS-sel mérve kereken 265 Km/h.
Az a vicces, hogy a Suzuki GSXS1000F - (nem a GT) ugyanennyit és ugyanígy megy 152 lóval és egy 2005 -ben gyártott, kissé komfortosabbá tett GSXR blokkal.
Nem hiába, a BMW végül bevallotta, hogy az első S1000RR - hez konkrétan vettek egy GSXR K8 -at atomjaira szedték és ami tuningolható potenciál volt benne azt megtették gyári körülmények között. Ebből lett az S1000RR blokkja, aminek az első szériája a bajoroknak nem annyira sikerült.
A ráncfelvarrás után már probléma mentesek a blokkok.
Ami nekem van az már a 3 -ik szériás cucc.

Szóval az új Hayabusa kemény, mint a kád széle és tisztelni kell.
😉 😁
🤣
De jó nekünk! 😃
Ezzazirónia😁
Dehogynem 😁 igazi motoros hölggyel bővült körötök.
már semmi sem a régi tesó....
Kire gondolt Busa-ttis?
Szégyen ami ezen a forumon is megy....,semmi köze a MOTOROZÁSHOZ...,10 évvel ezelött meg igazi motoros férfiakként irogattunk ide,de most....
Köszönjük. 😘
Sziasztok!
Kihagytam 1 egész évet mert megcsömörlöttem a modern média szennyétől. Szomorúan látom hogy 1 jeles képviselője valósággal befészkelte magát ide. Szóval búcsúzom, talán egy év múlva ismét beköszönök. Srácok, csajok, kiváló balesetmentes szezont kívánok mindenkinek!!!
haaat , latom--itt is megy az öntömjenezes . Kiabrandito
Jó reggelt kívánok, mizujság, hogy van a motorod? 🤗