Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, van esetleg valaki archivumában eladó tank, idomok 93-95 RM 125-höz?
Kösz
Szia.

A kuplung és a gázbovden megvan még?
Szia.
Nem akarok belekötni a bizniszbe ,
De ha esetleg nem jönne létre nekem is van rmx rezonátorom.
Szia.
a wr fejidomot már eladtam
Helló!

Érdeklődnék csak, hogy a Wr fejidom megvan-e még és mennyit kérnél érte? Előre is kössz.
hello. nekem van rmx rezóm ha érdekel!
Hello!

Nincs valakinek eladó rm vagy rmx 250-re való rezonátora eladó?
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem!RMZ 450 2006 -nál mekkorának kell lennie a szelephézagoknak? Illetve a vezérműlánc feszítése valóban úgy van hogy bal oldalt "a" csavart feloldom és magától állítódik majd visszahúzni a csavart? köszi!
!ELADÓ!

‘00 Suzuki RM 250-re van eladó 2 db oldalsó idomom /nem az ami a hűtőt takarja! Plusz adok mellé ajándékba egy hátsó farokidomot! Az oldalidomok új állapotúak, nem voltak használva, a farokidom kicsit karcos de nem törött!

e-mail: cser_hamu3124@freemail.hu
Sziasztok.
Suzuki RMX 250 Minden alkatrésze eladó !
Egybe nem eladó a motor !
Minden jó állapotba van rajta henger nem tökéletes.
Lehetőleg telefonon vagy emailba érdeklődjetek ne fórumon keresztül.
Tel: 0630.649.26.76
Email: tamas0813@freemail.hu
Tisztelt Devv,köszönöm az információt.
Igen.
Mivel itt az olajat zárja el, hogy ne menjen be a főtengelybe.

csapágyragasztóval tedd be mind a kétoldali szimeringet, különben hajlamos kimászni a helyéről..
Szia,én gyujtáshibás motort keresek!
Jó állapotút!És természetesen kp-val azonnal fizetek!
Küldj képet,és megbeszéljük!
Köszönöm
Szia,Devv,szerinted 1993-as RMX jobb oldali főtengelyszimmeringje úgy van jól,hogy a nyitott oldala kifelé (olajtér) felé néz? Így találtam,én simán betenném fordítva. Köszönöm.
sziasztok nem tudjátok véletlen hogy rm 250 gyári kompressziója menyi lehet?
http://www.kepesmotor.hu/kross...

elnézést ez a pontos link
Eladó teljes KROSSZ felszerelésem mert el kelt a motor ! :)
Minden új és hibátlan állapotú ! ;)

http://www.kepesmotor.hu/kross...

Ezen a linken meg tekinthető az összes cucc !
Érdeklődni a linkben megadott leírás szerint !
ha még nem sérült, akkor a kopást ki lehet védeni hézagoló alátétekkel, vagy felhegesztéssel, újra kimunkálással.
Rm/Rmz-re idomok eladók.
Az első sárvédő univerzális. A többi k7/k8-as Rmz250-re jók.
Érd mail. vagy tel. -Adatlap.
Ui. további rmz alkatrészek is eladók.
értem köszönöm,a tél folyamán át lesz nézve a motor ha egyáltalán megveszem
ha könnyen indul nem lóg az eleje hátulja,ereje is van,nem csörög zörög akor elhozom,ezt a poweres gixert hogyan lehet kiküszöbölni?uj power kel vagy nemlehet ezt valahogy kijavítani?
‘00 Suzuki RM 250-re van eladó 2 db oldalsó idomom /nem az ami a hűtőt takarja!/ Új állapotúak!

e-mail: cser_hamu3124@freemail.hu
Szia!

Oldal idomok nem igazán, mert változtatták 93 még rejtett tankos, 95 már nem. Első hátsó sárvédő szerintem jó lesz.
Powert úgy tudod megnézni, ha leszeded a rezot és bele kell nézni, de henger megbontás nélkül csak a durva hibát lehet kiszűrni. Ha dugó oldala karist, akkor ott már gáz van, vagy ha nem érzel power szelepet, fel van húzva stb, mondjuk utóbbi menet közben is érezhető, ha alul nincs benne erő.
amennyire tudtam utána olvasgattam itt a fórumon.Olvastam erről a gyári hibás powerszelep kopásról hogy beleüt a dugóba,meg ha elszáll akkor a dugó,rosszab esetben a hengert is viheti magával (250 es rmx ről van szó,elvileg 93-as évjárat)Írtátok előbb utóbb mindenképp bekövetkezik,komolyan eltántorítottatok a motor megvételétől :)
valaki adhatna egy két tanácsot h a megvétel előtt ki e lehet szűrni ezt a hibát vagy sem!?,elvileg hétvégén esedékes a motor megvétele,az eladó szerint a motorja megbízható állapotban van,külsőre képek alapján elég jó ,dehát ez nem jelent semit atól még lehet kutyaszar,
minden segítséget nagyon szépen köszönnék nem szeretnék befürödni a vétellel
üdv,valaki tudna segíteni egy 93 as rmx 250 re jók a 95 ös idomok?
a héten szándékozom venni egyet és volna hozzá alkatrész csak nemtudom jók e rá
köszönöm
Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek 1997-es Suzuki rm 125-ről.
Pozitív és negatív tulajdonságai.
Válaszotokat előre is köszönöm