Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó de Tito sok mindent ügyesen kiharcolt. Meg hát azért mások voltak az adottságok is arrafelé, hogy ne kelljen annyira megijednie az orosz nyomástól
ha az erőforrásainkat nem őrölték volna fel a gaz imperialisták elleni védekezés akkor úgy gondolom sokkal élhetőbb lett volna a világ
csak a jugókat kell megnézni mekkora volt a bőség a 70es években, ha mi is tudtunk volna "rendesen" kereskedni a nyugattal minden jobb lett volna, csak hát itt ez arra volt jó hogy kitalicskázzák a pénzt az országból, ez a balosoknak utána is ment ez a dolog
Zombieland-ot akarsz?
Mikor kádár jani bácsi volt akkor meg három hatvan volt a kenyér szerintem jöjjön vissza az 😁
én úgy gondolom lehet silány terméket is venni meg jót is,
a jó persze drágább de szerintem nem annyival mint sokan gondolják
mi egy ideje inkább a termelőktől veszünk dolgokat, kolbász sajt stb, kenyeret meg a péksütiket sütjük itthon negyed árban mint a boltban
az energia meg olyan amilyen, tavasszal kérdeztem egy nagyváradi ismerőst nekik 1 lei az olcsóbb áram és 1,5 a drágább, szóval nekünk a drága áram is olcsóbb mint nekik a kedvezményes...
a fa pont olcsóbb lett, de a többi igaz.
Kutya világ lenne ha ezek nyomorult hazaáruló ellenzék kormányozna.
Migránsok, az ország ismételt kiárúsítása hogy legyen mit lopniuk, a nemzeti érdekek elnyomása, meg aztán ukrajna végtelen segitése
Ez mit írtál azért teli van csúsztatással rendesen 😂 😂
Ha már annyira választanom kéne
Mondjuk én inkább eszek silány terméket méreg drágán mint hogy befigyeljen a buziskodó migráns simogató nyugat 😊 😉 Vagy a hirtelen elővarázsolt Lenyel demokrácia .
Én azt mondom maradj nyugodtan és élvezd ki a életveszélyes diktatúrát ami itt van 🙂 😂
Te úgy gondolod magas IQ-val rendelkezel és pontosan érted mi miért történik?
orbán is szent lesz 20 év múlva 😂
Na meg pl Sukoró ügy. Az őszödit már nem is említve. Gyorsan felejt a nép. Persze emezeknek is megvannak a kutyaságai.
Ajjaj.....hamar elfelejtették itt sokan a gyurcsány lopást, haza kiárusitást, semittevést......
DE.
Meg a rézfaszú bagolyra is, mint írtam. De mondjuk ezzel azokat nemigen lehet riogatni, akik picivel több IQ-val rendelkeznek. 80 éve is volt a pici bajszos bácsi, aki pont ezekkel a módszerekkel hülyítette a népet. Tudod, az ellenségkép, a média manipulálása, stb...

Áll az ember egy szarkupac közepén. Topog benne, és azért nem akar belőle kilépni, hogy nehogy szarba lépjen. Végül is jobb taposni a szarban, mint esetleg megpróbálni kilépni belőle.

De, hogy nevezzük nevén a gyereket. Feri bácsi mekkora bajt hozott az országra?
Felemelte a gázt 100-ról 160.-ra. Igen tudom. Most 1182.-ot fizettem egy m3 gázért Augusztusban. Amikor felhívtam a szolgáltatót, hogy ez nem igen jó igy, azt mondták hogy pedig jó! Júliusban 39 ezer volt 180m3 gáz, Augusztusban meg 59 ezer! Valószínű ezek sokaknak tetszenek.
Vagy épp 3x annyiba kerül a tüzifa. De épp a villany is "kicsit" elszált. JA, vannak akiknek most ez ngyon jó, de ne haragudj, nekem nem.

Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy bemész a boltba, minden termék lecserélődött silány minőségű balkáni országban, kétes eredetűleg összeállított termékekre, nem mellesleg kisebb kiszerelésben?
Esetleg észrevetted-e, hogy minden 2-3x annyiba kerül?
Sorolhatnám reggelig ezeket, és az a vicces, hogy ezek nem az egyik kormány-ról a másik kormány közti váltáskor történtek, hanem ugyan ezek voltak 5 és 10 éve is, ami alatt ezek a változások történtek.
Ha teszem fel, te buszsofőr vagy, és ott ül mögötted egy halom ember, de te akkora balfasz vagy és mindennek nekimész, szerinted nem vágnak ki a buszból azért, mert te mindenkinek az életét vezélyezteted?

Na és majd fogsz azzal jönni, hogy el lehet innen menni, ebből az országból. Kérdezem én, miért annak kell elmennie, aki átlát a szitán, miért nem a tolvajt vonják felelősségre? Fránya egy világ ez.
"Parkolt a kocsi úgy huszta meg egy kamion potkocsia!!!"
https://www.facebook.com/share/r/ZL8So4YaSQKRzZaj/
https://m.facebook.com/reel/1014166199653051/
https://www.facebook.com/photo/?fbid=6692899714141576&set=a.101146823316931
Akkor ezek szerint neked nem esett le, hogy az elmúlt 3 választáson Orbánon kívül lényegében csak gyurcsányra lehetett szavazni...
2006-óta nem lehet szavazni a Gyurcsányra, nem tudom kinek nem esett még ez le. Kb, mint a Kádár Jánossal pedáloznának, mert őrá SEM lehet szavazni. Ez annyira unalmas már, hogy hihetetlen. Szánalmas már.
Mondanák inkább a részfaszú bagolyt, abban jobban hiszek.
látom a trophit. Csak a 32 perces videóba bele szerettem volna tekerni, hogy itt-ott belenézzek de 5 perces tekerésre dob egy reklámot egy karácsonyi sütiset és egy táncoló gyurcsányosat. Ha ez ilyen mértékű lesz egy fél órás videóba nekem nem kell jutubot sem néznem tv nélkül elvagyok kb. 3 éve jutub nélkül is elleszek(gondolkodós)
MZ-t próbálnak patkolni.