Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így jártam
Azért köszi, hogy utána jártál.
Szia, megnéztem sajnos nincs ilyen hosszú, csak hosszabb van:S
Szia,

Sajnos nekem 2RH-m van, de azért köszi. Egész más tankjuk van már fénykép alapján is.

Üdv.: Géza
Sziasztok! Minarelli blokkhoz keresek (125-ös R-es DT-be kellene) kuplung kosarat és agyat! Ha van valamelyikőtöknek kérlek ne tartsátok magatokban! Köszönöm!
üdv nekem is van egy tankom 3 ért 4 dl zár nincs hozzá
Üdv . 8.5 kompreszióhoz mitszóltok ? ÉS mégsem indul önindítóval csak tolásra pff :) vmi ötlet ?
Bocsi, nem eladó vagyok, hanem épp keresek, csak látom rosszul fogalmaztam meg.
Szia
Első féktárcsa érdekel : jakabracing@gmail.com ide küldj légyszi képet árat méretet!

Köszi
sziasztok ha valaki tudna jó árba power motort 4dl hez
meg kiszőném krisz019@indamail.hu
Meg még egy jó állapotban lévő első tárcsa 4dlhez!
Illetve van eladó kipuf plussz hátsó felni!
http://auto-motor.vatera.hu/al...
http://auto-motor.vatera.hu/al...
Keresek 4dl hez működő hátsó ajtózárat!
Uhhh sírok utána , akkor tank továbbra is kerestetik.
Most a bovden szűk keresztmetszet, hogy össze lehessen rakni, meg indítani...
Szia, tegnap el is vitték a tankot 3ért adtam oda, teljesen stimmel rá, a bovdeneket megnézem.
Szia,

A tankot csak elhinni tudom, ha küldesz még róla pár méretet az aljáról, ahol csatlakozik.

A bowdent lemértem, (egyforma a két powerbowden):
A külső az állítócsavarral együtt kb. 26cm, a belső kb 35cm.

Milyen árban adnád a tankot?

Üdv.: Géza
sziasztok 4dl hez van eladó idomok müszerfal cdi kábelköteg ha kell vallakinek irjatok
Helló ! Karbi beállításáról valaki tud valamit? Gyári fuvókám van csak a levegö benzint szeretném beállítani!
Szia, mérd le hány centis a bovdened megnézem van e nekem, mert van itt pár;)
Tankom lehet hogy van a számodra ez a 250é, a régi fajtáé, ugy tudom ugyan az, nézd meg képről, belülről nem ette még szét a rozsda.
Üdv:Márk
Sziasztok,

Régi dobozos (2RJ)-hez keresek power szelep bowdent. Ha a motoron ülök, akkor a jobb oldali szakadt el. Ha valakinek van külön azért nagyon hálás lennék, nem szeretném a kis szervómotorral együtt megvenni.

Benzintankra is jöhet ajánlat, ha van valakinek eladó, fekete előnyben.

Üdv.: Géza
sziasztok segitség kéne az olajtartály szintjelző bekötése gondot okoz három szin van s nem tudom melyiket hova mert nem a gyári a csatija segitsetek
igen
a jobb oldali tartályba tegym ügye? :(
nézz bele abba az olajtartálybe, ha nincs benne semmi ,vagy csak kevés, nagyon gyorsan menjél vegyél 2 ütemű olajat:) castrol power racing full syntetic szerintem elég jó. de mindenki másra esküszik...ebből egy liter kb 3 ezer forint legolcsóbban.
erre figyelj majd oda, mert ha olaj nélkül megy, néhány kilóméter után tönkremegy a motor:)
Ő lenne az :)
Hali.1996os 4dl em van.
Lenne néhány kérdésem:
1.Miért világít folyton a piros olajlámpa nekem?Kell égnie egyáltalán?vagy mi a funkciója?
2.a bal oldalon mi az az olajtartály?
(nemrég vettem és még nem volt ilyen motorom)
Köszi :)
széles utat,teli tankot!
Üdv
Szükségem lenne még 1 db TZR125 320mm-s első féktárcsára!

jakabracing@gmail.com

Köszi