Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha egy mód van rá, én megyek!
Aug 2-3-4 Abaliget camping idén is.
Gyertek minél többen!
T. Littlerock! Néztem a képeidet. Nagyon jók! Hogyan orvosoltátok a defektet? A belső nem ment szét?
Üdv. Z.
Most keresek jó motoros csizmát. Bőrt szeretnék, de legnagyobb meglepetésemre a 80%-a cipzáras. Már letettem arról, hogy hosszú szárú legyen, de a cipzár valahogy nem jön be. Melyik ebben a jó márka?
Ne már... én meg itthon lovatlanul ... Sokszor kinéztem Orfűre, a Szomjas vándor jó nyugis hely... jó cukros, de ehető a palacsintájuk :)
Na, arra a nyáron én is benéznék. Anyámék pécsiek, összekötném, a kellemeset...
Hogy én hogy kerültem Sárospatakra, azt a mai napig nem tudom felfogni

Mondjuk Orfű is naon odab@sz.....
Majd személyesen megbeszéljük.
Egyszer -kétszer voltam, de csak éppen benéztem.
Megbeszéltük. Az öntőformát elkészítem a tanácsod alapján. Köszi még egyszer !
Nagyon jó volt,Egregyre is szoktál járni?
Bakker az kemény volt !
Azám!
Nagy segítség lenne, mert nagyon tökölős !
A gipszöntvényt megpróbálom én elkészíteni az útmutatásod alapján, ha lesz szabadidőd, jelezd légyszíves, összefutunk valahol. Köszi.
Abaliget ?
Hello robág!
Szerintem ezen a képen,ott a háttérben,van valami ismerős számodra!
Szia Robág ! Szerintem nagyon jó lett, hálás vagyok, ha nekem is gyártasz egyet. Természetesen a vele járó költségeket , munkadíjat én állom, és nem sürgős. A germán e-bayről postaköltséggel együtt 20.000 -ből nem jönne ki , Amerikából , Angliából még drágább. Köszönöm előre is !
Akkor én hülyét csináltam magamból? Nem is chopper a viragó? Egye fenyő. Bölcsőváz ide vagy oda nekem már nem változik az ízlésem. Tetszik és kész.
Szóval ilyen lett a dekni.
Eléggé szar a fényezés, újra meg kell csinálnom.
Szia November !

Nem véletlen sunnyogtam eddig, mert emlékszem hogy azt igértem hogy ha nekem lesz, Neked is lesz .
Na szóval csináltam egyet és nem lett az igazi, de majd teszek fel fotót. Azt hiszem nem gondoltam végig mire vállalkozom. (Kb 1 hét meló)
A legrázósabb a gipsz sablon elkészítése volt, amit sajnos nem is tudtam megmenteni, szét kellet verni hogy letudjam venni róla a kész deknit. Magyarul van műgyantám, adott a technológia de újra kéne gyártani egy sablont, ami bazi sok idő, és sajnos most abból van a legkevesebb.
Ha kicsit jobb idő lesz valahol majd összefutunk aztán megbeszéljük mit tudnánk csinálni.
Így igaz. Meg aztán mindannyiunknak be kellene bölcsővázzal vonni a vasunkat, hogy nyugodt szívvel kijelenthessük, hogy chopper.
Urak!

Csatlakozom en is az elottem szolohoz!
Egymas segitese a topic celja, nem az egymas kioktatasa! Ha Sibra tanacsot ker, majd szol. Neki igy tetszik a gepe, igy szereti es szamara igy praktikus. Megertem es tiszteletben tartom, mint ahogy azt is, hogy van aki meg amerikai zaszlos meg sasfejes fenyezesu tankkal meg csillagos sisakban motorozik szephazankban... Es sirva konyorgok, hogy az oszinteseget es a nyers modort ne keverjuk mar ossze!
Szia Robág ! Találtál megoldást az akku fedő idomra ?
Szia Sibra ! Az e-mail címem berkesist@freemail.hu . Add meg az e-mail címeded , priviben szeretnék beszélni veled. Mindenkinek olcsó benzint , szép időt !
Igaz, elnézést kérek, valóban ez már a topic rovására megy.
Raider, nekem ez az ülés amit ajánlasz, nagyon tetszik, viszont most tényleg nincs rá keret. Meg nem tudom, hogy egyáltalán jó lenne-e az alsó-tankos változatra. Ami vanm, az is nagyon kényelmes.
A hátsó műanyag dobozt úgy terveztem, hogy nagyon praktikus számomra, mert vízálló, biztosan. És ez nekem fontos, mert azok a cuccaim, amik muszáj hogy szárazon maradjanak, azokat teszem bele. Meg ez a motor amúgy sem egy vérbeli chopper, szerintem elmegy a látvány. Egy nagyobb szakadó esőben a bőrtáskák szerintem nem tutik.
Az oldaltáskákat nem tudom teljesen hátra tenni, mert így is úgy is rálógnának a teleszkópra. Mivel téglalap alakúak, nem paralelogramma, tehát nem követik a teló dőlését. És akkor az indexkarokat is a sárvédő legvégére kellene tennem, azt nem akarom, könnyen letörnének. Így nekem jó lesz, legfeljebb majd egyszer ha úgy kelek fel, átszerkesztem a dolgokat.

amúgy megvan a két távtartó, jól működik. Most szereztem marhabőrt, meg szegecseket. Újul a kicsike....