Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod megint fáziskésésben vagy mint már annyiszor.
Szerintem nagy tükör neked kell a cserpákod miatt.
Helló Blacki!Már megint leírtad helyettem az én véleményemet.Pedig most sem beszéltünk össze.Megint köszi.
Most olvastam a többi hozzászólásodat, s látom hogy visszább vettél a kioktatásból.
Tehát bocsi ha megsértettelek.
A motorok kinézete, mindegyiknél a gazdájának kell hogy tetszen.
Terád a Szelíd motorosok hatottak. Ezért ilyen a motorod. Van aki a nemzeti hovatartozását jeleníti meg vele. Ezernyi stílus létezik. És mindegyik szép tud lenni, ha a gazdájával összhangban van.

Más:
Sajnos szerintem is nagyon kevés motoros film van. S ezekből, jó még kevesebb. Engem zavar, hogy a motorozást a legtöbb filmben egyenlővé teszik a bűnözéssel.
Nekem csak egy film tetszett. Az pedig a "Faterok motoron"
Szerintem szép a motorod! S ne hallgas senkire! Úgy lesz szép ahogy neked tetszik. Szerintem bármit is teszel rá, nem lesz stílus idegen. legfeljebb új stílust teremtesz.
Jómagam is azt tervezem, hogy mindenhová táskát teszek, ahová csak lehetséges. Először nagyobb motorban gondolkoztam. Aztán elhalasztódott a projekt. Kompromiszumos megoldásnak pedig megpróbálok mindnél több pakolhatóságot varázsolni a motoromra. S közben magasról nem fog érdekelni hogy miként is néz ki közben, a hosszú túrák alkalmával.
Legfeljebb a rúgók teherbírásától tartok.
Az Easy Rider nem motoros film, más kérdés, hogy annak lett beskatulyázva a két legendás bicikli miatt.

Alapvetően a normális társadalom és az "ellenkultúra" közti szembenállást, a két réteg egymáshoz viszonulását próbálja hangsúlyozni. Hippik és motorosok a kispolgárok és a vidéki "redneck" szembenállása a lényeg.

Eleve művészfilm, kifejezetten európai jellegű dramaturgiával. Ettől még nem rossz.

Ha valaki jó kis motoros mozira vágyik, amiben pereg a cselekmény és van akció, ott van pl. a Stone cold (Hideg, mint a kő) vagy a Fixing the shadow (A pokol angyala), esetleg a Mad Max vagy a The wild one (A vad).
Szerintem Littrerock, nem kimondottan az igaz mondásra gondolt. Hanem a stílusodra.
A stílus azt sugalja, hogy minden reggel a kereszteződésben, a nagy panoráma tükörhöz jársz borotválkozni. Mivel csak abban fér el az arcod.
Remélem azért nem sértettelek meg?
Viszont nincs ellenére, hogy a közeljövőben motort vegyek, feltéve ha ez nem jelent nagy anyagi problémát.

Tehát ha nyertek a lottón?
nem kevés ilyen ócska film van, amit sztárolnak... kb 3x10 sec volt jó benne... ennyi

Még valami: eszembe nem jutna pl Batmobilnak álcázni az autómat, ugyanígy nem pingálnám ki a motoromat másolat másolatnak.

Ebben semmi egyedi nincs. Kb olyan mint amikor Talma-motornak festenek egy robogót, vagy Rossi mintára egy Yamahát...

Ez nem stílus... nekem nem...
Hali!
Egyetértek!....sok mindennek nevezhető a film, csak "jó motoros film"-nek nem....sőt, ha belegondolok, még igazán jónak sem nevezném! Lehet,hogy most páran felkapjátok a fejeteket, de nekem a Sons of Anarchy százszor jobb...minden téren
Azt,hogy kultfilm lett nem tagadom,csak nem értem miért? Valószínűleg sokan szeretnének ilyesmit csinálni, de nem tudnak és a film esetleg beteljesíti vágyaikat. Ilyesmi gondolataim voltak miután megnéztem a filmet. Amerika kapitány csak addig lenne különleges amíg rá nem ülnél. Rugózás nélküli tákolmány. Látszik a felvételeken,hogy kb.30al szédelegnek és alig bírnak a motoron maradni. Akárhogyis,nekem csalódás volt.
Látod mégis Mítosz lett Amerika Kapitányából akárhogy is nézzük.Csak ird be így a google képkeresőbe captain america izi raider.Pontosan így írd be és láthatod.Sohasem tudható,hogy mire cuppan rá a világ.
Őszinte leszek én is,de nem biztos,hogy építő. A Szelíd Motorosok c. filmet műremeknek nevezni. Ez nagyon kemény. Soha nem vágytam még filmet ennyire megnézni. Óriási csalódás volt. Dögunalom, értelmetlen élet. Értelmetlen halál. Közte csupa felfoghatatlan baromság. Peter Fonda, Dennis Hopper, Jack Nicholson mind nagyszerű színészek, de itt alul múlták magukat szerintem.
44-es a méretem, de megnézem a neten a márkát.
A chopper szo a 70-es evekbol szarmazik es azt jelenti hogy a motort atalakitod azaz "chop" szelet (vág) szobol ered. Fokepp a vietnambol hazatero katonak kezdtek atalakitani a motorkat, szetvagdaltak, nyujtottak stb...
A "cruiser" szo azt jelenti hogy kenyelmesen hatradolve motorzol mindenfele sallangtol mentesen azaz nem gyorsan nem valtakozva a sebesseget. A virago is lehet cruiser.
Egy ilyen szett plussz tömlőnélküli gumi és a defekt után 15 percel már száguldassz is tovább felfújt kerékkel .
Sajnos az őszinteség és még az építő jellegű kritika is nyersen hat annak aki kapja.A csillagos sisak meg a Szelíd Motorosok című műremek hatása egy tizenéves gyerekre.Azóta is tart.
Nekem van egy szinte új Primeboots fekete veskó motoros csizmám 42-es.Ha érdekel lefotózom neked.Nézd meg a neten nem semmi márka.
Azt hiszem ezeket Cruisereknek hívják de nem biztos,hogy jól tudom.
Hiszen véleményt kért a táskatartóval kapcsolatban és én elsoroltam,hogy szerintem mért nem jó ott ahol van.Aztán indult a lavina.Ezt is építő jellegünek szántam.
Jól gondold meg az ülést.Egyszer a sógorom elvitte és azt mondta,hogy felmenne az 535 re de nevetséges áron akarta megvenni.Igaz a bőrtáskáknak nem tesz jót a szakadó eső de én sosem megyek sokáig tartós esőben meg te se menj.A küllőanyákat meg megtudod szépíteni öntapadós alumínium szalaggal.A nemrég feltett közeli képeimnél több helyen látszik magas esztétikai hatása.Még a dekni csavarok sötét imbuszbelsejét is eltakartam vele rengeteget dob az összhatáson.Na száguldj tovább.
Én csak a rozsdára mondtam,hogy ajnye ajnye.Építő jellegüeknek szánom a kritikáim mindíg.Aztán mindíg ez lessz belőle.Ebből is az látszik ,hogy milyen feszült a Magyar.
Nem semmi!
Én attól félek, hogy ha egy defektem lenne, a belsőt szétvágja a felni. ezért vettem két tartalék belsőt, azt magammal viszem áprilisban a horvát túrára. Sok helyet nem foglal, de talán megnyugtat, hogy van.

Erről az útról van még fotód?
Ez egy olyan sztori, ami tényleg nem mindennapos...

Pozsegánál kaptam a defektet. Úgy ahogy volt bekéredzkedtem egy autókereskedésbe, a kerítés mögé. A cimborámmal bementünk a városba, ott autósboltban kértünk segítséget. Elmondták merre van egy motorosbolt, ott a tulajnak lesz megoldása a problémára. A motorosbolt tulaja jól tudott angolul, elmentünk a motorért, elvitt egy gumishoz, majd amikor kivettem némi pénzt a zsebemből, ő csak ennyit mondott: Tudom hogy milyen helyzetben vagy, nem tartozol semmivel, sok szerencsét, jó nyaralást...

A saját szerszámaimmal kivettem a kereket, 70 kúnáért (2800 huf) megragasztották a belsőt. Kb 3 óra után indultunk is tovább.

Le a kalappal a horvátok előtt!
Van egy 45-ös MH-s bakancsom, én is ilyennel mentem... magyarán a mindennapos viseletem is ez.

ilyen mint a link alatt:
http://aprod.hu/hirdetes/tisza...