Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ezek szerint nagy szerencsém van az akksival- LP és most tavasszal lesz 5 éves!
Tavaly nekem is volt hasonló problémám.
Hol ment az egyes henger, hol nem. Aztán elég hamar rájötünk a hibára.
Nekem a trafóhoz menő vezeték volt elpattanva. Rögtön a csuszka nyakánál. Mivel a csuszkára rá van húzva egy szigetelés, így helyén tartotta, és hol érintkezett, hol nem. Csak a kis csuszkát kellet cserélnem, s azóta is jó.
Érdemes megnézni a trafóra menő vezetékeket is. Hátha csak ennyi a hiba.
Mesélj már kicsit a Motorodról!
Mivel elég szép járgány.
Menyi Km van benne. Milyen, és hanyadik gazdája vagy? Van-e szervizkönyve? Hogy alakul a fogyasztása? STB
Esetleg a hirdetésed linkjét is belehetne másolni ide.
Köszi az infót.
Lehet, hogy mi is felszaladunk megnézni. No meg ha olcsón találnánk olyasmit ami még kell a motorunkhoz, akkor vásárolnánk is.
Egyébként mi most 9.-én is felgurulunk Bp-re. Esőruhát akarunk venni. Darabját 3500 Ft-ért
Nem ennél a cégnél vettem, hanem a városomban. Meglátjuk, mit bír. Most lett beüzemelve.
blackiex a noname kategóriába tette. A Yuassa 14000 lett volna ott ahol vetted. Az komoly márka. Remélem nem faragsz rá vele!
Ja, LP akksi.
Autószerelő cimborámnak van olyan fagyállómérője amivel savsűrűséget is lehet mérni. Valami olyasmit mondott,hogy meg lehet állapítani,hogy zárlatos,vagy csak elhanyagoltság miatt szulfátos és azért ment tönkre. Utóbbi esetben oda a gari. Szerintem így lenne korrekt,és legalább 1év.
Én most vettem akksit, 10.000,- volt az ára, igaz, áremelés előtt vettem:

http://www.robogowebshop.hu/ak...*80*160-678234
Ez pedig teljesen logikus. Kicsi aksik, lemerítve egy- két tavaszi indítási próbálkozás után rövid időn belül feldobják a talpukat. Gyakorlatilag a vásárlók kb fele 7-11 hónapban visszavinné a terméket... menthetetlen állapotban. Sokan addig erőltetik az indítást, amíg már kattog a relé, aztán meg betolják...
Erről egyszer hosszasan beszélgettem egy motoros boltossal..
9590- a Rider, én meg azt ajánlottam Lórinak. Remélem még nem vett. Azt írta 17000ért talált, ezt baromi soknak találtam nem tudtam,hogy a Rider ilyen gagyi. Tényleg nem sokkal olcsóbb mint a Varta,Banner.
Az akkuboxnál 11620 a Varta funstart.
Megnéztem a számlát ,12239 ft .
10 500 - 14 700 Ft között mozog bolttól függően.
Megírnád a Banner árát? Két hete ajánlottam akksit Molnár Lórinak,Lorand001. Lehet,hogy az a szar amit littlerock mondott,hogy 1év alatt kifingott. Remélem még nem vette meg!
Ezzel csak egyetérteni tudok, 12 hónap lenne a MINIMUM.
Rendkívül bosszantó anomáliának tartom,hogy 6hónap garancia van a motorakksikra. Csak ezért nem veszek drágát.
Nálam is alapvetően, de ha lekésem a buszomat, muszáj elővennem késő ősszel, ezért nem mindegy.
Sokan hajtják 5 fok környékén is a vasakat, számukra szempont lehet.
Köszönöm Fiúk !
Megvettem a Bannert . Majd cserekor megnézem , milyen márka ez az 5 éves .
Nálam hidegben pihi van.
Nekem is elment 3 évet, de majdnem ugyanannyiba fáj, mint egy Varta... Hidegben nem bírta megtekerni a nagy V blokkot.
Ugyan a no name közé lett sorolva,nálam a nyolcadik idényt kezdte meg az Unibat. Sokat törődök vele az igaz.
Landport / Poweroad

1 év... tudom, saját tapasztalat... Lehet, hogy fokozott törődéssel többet, de azt nem mindenki csinálja meg...
YB12AL-A2
Varta FunStart akksit javaslom. 1-2 ezerrel drágább, mint a kínai sz_rok, de azoknál lényegesen jobb minőséget képvisel.

Noname akkut ne vegyél, mert jövőre dobhatod ki. Landport, JP motor, Rider, Motobatt, Poweroad, DR, Unibat kerülendő.

Varta, Bosch, Yuasa, Banner - ezek közül érdemes.