Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

@lorand001:Továbbá,figyelmedbe ajánlom a 627.oldal 15621es hozzászólását Brumeszkosztól. 2012 08,24 18:17. A haverom virgácsán ez a szűrő rendkívül olajsáros mocskos volt. Nem cserélhető,hanem tisztítható.
@lorand001: olajszűrőt is cserélj! Hiflofiltro HF145. 1290ft. motoRR.hu Vannak akksik itt is de horror áron. 57 rugóért is van én meg kiakadtam a 17en.
Akkor nem laktunk messze egymástól. Anno a Szt István-Zrínyi sarkon, ami ugyebár "belváros", is sikerült hetente megtöltenem a kukámat a saroktelek két oldalán elszórt szeméttel, mely köszönhető volt a hajdani Zöld Sziget éjszakai tevékenységének, valamint az egyébként igen korrekt élelmiszerbolt polcain található 2 dekás üvegeknek, csokipapíroknak, stb. Az a baj, hogy az igénytelenség nem mozdul el pozitív irányba, hanem inkább fokozódik. Na nem rontom tovább a hangulatot, lépek, kiviszem a boxosomat mozogni az erdőbe, ahol 0,5 m felett azért már növényzet is található...
Természetesen nagyon lehangoló lehet szemétsáv mellett élni,én a József Attila u.- ban lakom,nálunk azért rendezett a környezet,de tisztában vagyok a helyzettel. Gyerekkoromba osztályfőnöki órákon kihordtak minket szemetet szedni. Ma ez utópia, pedig nem egy nagy dolog.
Gyálon lakunk, 99 óta. Először a Szt Istvánban, most a Gesztenyében. Bp. csak a kóbor apácák miatt van az adatlapon, bár az utca másik oldala az XVIII. ker, a határjelző kb 50m széles, és végtelenített hosszúságú szemétsáv mögött.......
Jól néz ki a henger tatyó de azt tedd előre ide meg vegyél egy nagy bika táskát amibe pakolni is tudsz, vagy nem akarod teljesen letakarni a mestermű csomagtartót?
Sajnos igazad van. A szüleim 1960óta élnek itt de nem tudták megszeretni,én azonban Bill után szabadon itt születtem itt is nőttem fel,vannak jobb helyek de nekem megfelel. Nincs semmi off nem írtál valótlant. Sajnos rengeteg közösségbe nem illő ember lakik itt de ha ebbe belemegyünk abból csak rasszizmus fog kisülni ami nem idevaló. Nem tudtam,hogy itt laksz mert Bp van a reglapodon és azt hittem csak a szokásos pesti lenézés.
Nálam a blues is a rock gyűjtőkategóriába tartozik. Nézzél körül a zöldhatárban, és megalapozottnak fogod érezni a lesújtó véleményemet. Gyál egy háztartási, és építési hulladékkal körbevett övezet, melyet szorgos lakóinak egy része alakított ki, és formál tovább naponta. A lesújtó véleményemet ezek alapozzák meg, és a szolgáltatások színvonala, mint pl a posta, melyek kiválóan lesüllyedtek a fent említett lakosok színvonalára. (persze tisztelet a kivételnek) Én csak itt élek, de otthonomnak nem tudom tekinteni, sajnos, valószínűleg ellentétben az utóbbi időben mindenfelé kóválygó bőszoknyás, nagykalaposokkal. Bocs az offért, inkább priviben.
Íme a mű. A henger táskát én csináltam.
Na ja annyiért ne is vegyél! Rohadjon meg aki 17rongyért adja. Amit írtam neked az 9600.
Amióta a Gazdik Pista a közösségi ház igazgatója. Ne haragudj,hogy helyesbítek de a Bill sokkal inkább blues. A véleményed Gyálról pedig fájdalmasan érint.
jah bocs! Én úgy értettem hogy te Desztilált vízzel töltöd hónaponként... csodálkoztam is kicsit . Árammal az enyémet is lehet tölteni,(hogyne lehetne) csakis úgy tudok vele menni ha előtte pár óráig oda teszem tölteni. szóval én tudom h vége az aksinak, csak azt nem tudom miet vegyek bele ami jó minőségű de azért megfizethető. mert ahol én néztem ott 17000 ft annyit azért nem szeretnék fizetni érte.
Mostanra sikerült értelmeznem amit írtál. Olyan,hogy tacsi tank, nincs a viragon. Az ülés alatti tartály 8,6liter a felső meg 5, így jön ki a 13,6 liter. Azt hiszem 2,6liter van benne amikor kéri a res állást. A téli leálláskor én mindig teljesen teletankolt állapotban rakom el a motort. Ha tele van nem tud korrodálni(szerintem)
Jéééé, Gyálon vannak rock koncertek is? Ki nem néztem volna ebből a xarkupacból.
Szerintem nem kizáró ok a töltéssel kapcsolatban az,hogy zárt. Amikor a motor jár a generátor nagyobb erővel tölti mint egy normál akksitöltő. Ha cellazárlat van, melegszik az akku, az a biztos jele az élete végének. A helyedben én megpróbálnám tölteni. Nehogy már kidobd miközben lehet,hogy csak lemerült!
megneztem, de nem tudtam kiszedni teljesen. markanevet nem olvastam raja. könnyen meglehet hogy az eredeti van benne meg mindig. viszont ezt nem lehet feltolteni, teljesen zart.
Az az igazság,hogy nekem nincs viragom ezért nem tudom pontosan mekkora fér el benne. Ha márkára vagy kíváncsi nálam a nyolcadik idényt fogja megkezdeni az Unibat akksi feltéve,hogy túlélte az idei telet. A Varta, Banner, Yuasa mind nagyon jó márka. Télire mindig kiveszem és havonta feltöltöm,így hosszú életű szerintem. Most milyen van benne?
Nem nagyon érződött az öregen az infarktus nyoma. Legalább másfél órát nyomták. Régi HBB számok éppúgy voltak mint a 60csapás nótái. Nagyon jó volt a koncert. Ez már a sokadik gyáli koncert volt,de minden évben elmegyek a haverokkal mert sosem unalmas. Erre a CBX-re cseréled a nagyvirgácsot? Nagyon király verda.
koszi! akkumulátort milyet vegyek hozza? nem feltétlen kell eredeti..
Nem tudom mi a reális ár neked,de az olajwebshop 9590-ért ajánl. YB12AL-A2 Olajat is találsz itt. Repsol moto v twin 20w50. Ez a fajta elfogadott virgácsos körökben. Ha hidegben is használod 15w50 a jó neked. A lényeg,hogy ásványi legyen ne szintetikus.
Köszönöm, holnap délután megnézem.
Szia! A mester utcában volt egy csavar szaküzlet, valahol a Tinódi környékén, ha a Haller felé mész, akkor jobb oldalon. Az nincs messze tőled, nézd meg, pár éve voltam ott utoljára, remélem még megvan.
Üdv. Mivel hétköznap nem volt időm, gondoltam veszek szombaton. Arról nem beszélve hogy át utaztam a fél várost hogy vegyek csavart,és amikor oda érek ki van írva szombaton technikai okok miatt zárva. Úgy hogy most csak eloxált csavarokkal van össze rakva.
Tényleg nem a Te napod volt ,de vigasztalódj a csomagtartóval. Vettél csavart?
hello! hol találok 535.ömbe új aksit reális áron..? illetve tavaszi olajcsereben tudnátok e segíteni, hogyan kezdjek hozza?