Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No problem ! Köszi a segítséget!
Nem tudnál még olyanban segíteini hogy milyen görgőt tegyek bele? Nemtudom a gyári gőrgők súlyát! És ha tudnál segíteni hogy milyet rendeljek bele megköszönném !
bocsi hogy kijavítalak, de szerintem a szíj nem nyúlik meg, csak kopik,vékonyodik.
Avége nem lesz rosszabb mert a varió kinyit a könnyebb görgőkkel is csak később
Most sem megy rosszul a motor.. csak 250-es sx-f után lassú az a 95 végre... aztán godnoltam kicsit felkellene huzatni...
Eggy jó szíj kelleni fog annyi tuti meert kicsit megvan már nyúlva... valami ajánlat? És még olyan kérdés lenne hogyha belerakom a könnyebb görgőket és job lessz a gyorsulás akkor veszíteni fog gondolom a végsebességből..?
a görgőktől nem lesz jobb a vége,mert bármilyen görgövel kinyit a varió teljesen.
A görgőkkel a gyorsulást tudod max befolyásolni, de nem egyszerű a varió beállítása.
Sziasztok ! Olyan "amatőr" kérdésem lenne hogy hogyan kell a görgőket állítani ahoz hogy jobban mennyen a motor végre? ( Aprilia sr-ről van szó 96-os évjárat) Köszi!
ahhoz csak gyárit kapsz szerintem
köszi.
sport motor és túra motorokhoz kéne.(elfelejtettem írni az előbb)
MOTUL AKCIÓ!
RoadPlus láncspray 400ml: 2500Ft/db
5100 10W-40 észter bázisú szintetikus olaj: 2400Ft/l-től

Shell és Agip termékek akcióban:
Agip Fork villaolaj 5W 2.500Ft/l
Agip Fork villaolaj 7,5W 2.500Ft/l
Agip Fork villaolaj 15W 2.500Ft/l
Shell Fork villaolaj 10W 2.500Ft/l
Shell Advance Coolant 2.000Ft/l : Előre bekevert minőségi hűtőfolyadék, mely tökéletes kenést ad a hűtőrendszernek.
Shell Advance fehér láncspray 1.900Ft (bevezető ár)
Shell Advance VSX 4 15W50, 10W40 motorolaj 2.400Ft/l
Shell Advance Ultra 100% szintetikus 10W40 motorolaj 3.000Ft/l
Shell Advance Ultra 100% szintetikus 15W50 motorolaj 3.200Ft/l

info kukac motoralkatresz.eu
www.motoralkatresz.eu
Üdv mindenki.Érdekelne Fokozat vissza jelző,vkinek vmi,elfekvőbe?
Esetleg tipp?
Ez a forma tetszik...
fiúk kis segítség kéne
mondjatok légyszi vmi boltot ahol lehet kapni "csúszóhüvelyt" v "csúszóperselyt" első teleszkópba.
kösz
nagyon köszi uram a segítséget hívom az embert majd
Sziasztok!
Keresek vfr 750 rc 24es telószárakat
Ha tud valaki sikitson
köszi ,e-mail ment .
Drága Andi! Én csak ilyen aranyos vagyok Kb 30ezrem van erre az akcióra! 2 szár kellene semmi más!
Tibi te Drága, ez kedves volt
50 a pár .
Igen,azt szeretném.Sajnos nagyon sok volt a kiadás.....Szívesebben tennék bele én is gyári új cuccokat,de a költségvetésem nem engedi,ezért keresek bontott alkatrészeket.
Szia Andi!
Mondtam már, hogy te vagy a tökéletes nő az életemben?! De megoldódni látszik a probléma! Ha viszont mégsem sikerülne akkor mennyiért kápráztatnál el egy telóval?
Szia!
Kicsiszívem nálunk guberálhatsz kedvedre, és itt találsz is
Üdv: Andi
Esetleg valaki nem tudná megmondani, hogy zxr 750 (1995) első telót mennyiért tudnék összeguberálni?
tel:06309492804
Ja! Médium vagyok
Bontott és új alkatrészek árusitása japán sport és utcai motorokhoz nagy választékban 500cc-töl,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
Vízhőfok gombánál mire gondolsz? Ami a hűtőben van bal oldalon?