Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan.Köszi!
szia!
Ment a mail
Üdv: Andi
sziasztok, 04es hornet első lámpájának hátsó nagy fekete műanyagja van valakinek esetleg?
Sziasztok!
Szükségem lenne első fék felső munkahengerre,vagy ha van hozzá javító szett akkor az is elegendő.(GSXR1000 K3)
A fékkarnál szivárog a fékolaj.
Neeem, ezt csak mutatóba mutogatom
Ehhez még nekünk sincs szívünk.
Szia!
Érdeklődnék lehet-e Kawa ZZR1100-hoz középsősztender nálatok?
94 utáni széria a gép.
Az e-mail címem az adatlapomon,kérlek oda írj!
Köszi!
hali! tud valaki gilera 503-asba (50cc) (3 sebességes) 5 vagy 6-os váltót? ha jól tudom aprilia blokkos. köszi:gege
master-tuning.hu ide kattints itt van minden amit akarsz
Szia ezt a szépséget is elbontjátok ?
dell inspiron 600 m hibátlanul megy minden, a kijelzö zsanérjai vannak eltörve, (ez annyit jelent, hogy nem marad nyitva, csak ha kitámasztod)
eladó Suzuki GSXR 600-750 K6-K7-re való hátsólámpa,hátsó irányjelzők,üléspúp,segédváz !
hátsólámpa:12 eFt
hátsóirányjelzők: 4 eFt/db
üléspúp: 12 eFt
segédváz: 25 eFt
Milyen laptop, milyen mobil?
Yz 250 1986-1987 (1LU, 2HH) hengerfejet keresek, nagyon, nagyon S.O.S.! aki tud valamit, vagy valahonnan az jelezzen kérem! A Mo-i enduro és cross bontókat már hívtam. Troják, Szatyina, Mesterszállás. De ha valaki tud valami okosat írjon! Köszönöm!
csere, laptop vagy mobil?
bws 30 ezerért felújított blokkal
EBC FA158 kevlar fékbetét párban. Új bontatlan Kawához ,Suzukihoz !
A köv. tipusokhoz jó:http://www.ebcbrakes.hu/pdf/EB...
Van ha érdekel csörögj 0036203114528
ZXR 750(1995) villaszárat keresek S.O.S
Hello nincs valakinek 2000-es Hornet 600-hoz ülése?
88-as zx600 , gpz 600r karbisor eladó . 10 darab ezres membránok okésak jó állapotú,400-as 600-asra tökéletes, a 750esé már más, elérhetöségeim az adatlapomon.
eladó honda cbr 600rr eredeti idomok eredeti fénnyel! kompletten. hátsóüléssel, komplett hátsólábtartókkal, és gyári dobbal egyben eladók ár 160 eft. 0620/992-4528
1996 az régen volt...............................
Elvileg Full Gyári (olaszoktól behozott)
15x12 5,4g ez a gyári méret
De kérdés, hogy a varió gyári-e, mert más varióba más méret kellhet.
A görgő súlya pedíg sokmindentől függ és én látatlanban nem tudom megmondani, hogy milyen súlyút tegyél bele.
Függ attól, hogy milyen kontrasztrugó van benne hátul a kuplungnál, mennyire van kilágyulva a rugó.
A legegyszerűbb ha kiveszed ami benne van, megméred mind a hatot elosztod 6-tal és igy tudod, hogy most milyen van benne.
Ehhez képest lehet könnyebbet, vagy nehezebbet beletenni.
Elvileg van otthon elfekvőben, mert van 1 komplett H2 hűtőm amit már nem igazán fogok felhasználni... Dobj egy mail-t...