Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért nem veszel gyárit? Én biztos nem raknék bele semmi mást, de te tudod...
szia tudnál adni telcsi sz: mert még érdeklödnék a tárcsák felöl, köszi
Szia!

A hátsó rugós tagot mennyiért adod? Mehet mail is....
Nagyon jó minőségű öntapadós, gyári embléma hatását keltő DOMBORÚ alumínium HŐÁLLÓ matrica. Tedd vele igényessé motorodat!
125mm hosszú és 30mm ~ 2mm széles.
Több vásárlása esetén kedvezmény.

A képen látható autón már több mint egy hónapja van rajta, napi használatban sónak latyaknak mindennek kitéve, tehát a strapabírósága elsőrendű.

Hétközben csak du 4 után vagyok elérhető!

06306963423
1990-es Kawasaki ZXR-750 H-hoz keresek:
-szelepfedél-tömítést(vezműlánc középen)
-vízhőfok gombát
A vízhőfok gomba jó lehet más típusokból is,ezért akinek van,az kérem jelezze árral együtt.
nekem is van 5ezer az ára
nekem van féktárcsám 5mm es vastagságal 30ezer az elsö pár ára
Üdv!
Acerbis fejidomom eladóvá vált:
http://www.kepesmotor.hu/lampa...

Xenon szett cserébe érdekel.
www.starbike.eoldal.hu Na nincs fönt a honlapon róla kép De van telszám,meg email cím/bár az ímélezni nem nagyon szeret,de elküldi szivesen a képet.......... Vagy hívd és vitesd el vele ahol laksz,mert járja az országot,és elég sokfele jár..........
A gyári 10500 FT, azt az biztos, hogy jó
Tudsz nekem valami képet küldeni róla meg a sérülés milyen volt valami közelebbit

Köszi előre is
Olyat tudok ami sérült volt de ki lett javítva!
Az ülői úton van Pál, nála kapsz mértre gyűrűt, de ha kell, felszúrja hozzá a dugót is.http://www.paldugattyu.hu/
engem a hatso lanckerek erdekelne kuldok kepet milyen kene ha megtudod nezni a motoron azt megkoszonom csak az pont a masik oldalon van a motoron es nem latom koszonom csaba
Szia!
Nem küldöm el, mert nem elég vastag basszus (3,5)
Hello. Szeretnék segítséget kérni ugyanis Yamaha TT350 hezt kéne nekem gyűrűszett de viszont sehol sem találok hozzá :S(gyűrűhorony:1,4) és mindenhol 1,2es gyűrűt tudnak adni hozzá vagy a horonynál nagyobbat :S
És azt mondták h úgy lenne csak megoldható ha 2 gyűrűszettet veszek meg de az úgy húzós ......
ha valaki tud segíteni azt megköszönöm
Semmi rosszat nem tettél, csak megérezted, hogy a tegnap nem az én napom volt
Szasztok!
Cagiva Raptor 650 bukógombával kapcsolatban tud valaki segíteni?
Hol mennyiér...?
Ja, és persze szánom-bánom tettem
Teljesen igazad van Drága Andi! Én néztem el a dogot!
Egyébként megoldódott a probléma de azért köszönöm!
Szevasztok!

Nem tud valaki ZX-7r es Kawára tankot 97-es a paripa Ha tudtok valamit jelezzetek

Köszi
Szia!
Egyeztessünk Kedves ZXR 750 95-re kerestél hajtásláncot és ha minden igaz, arra azt válaszoltam, hogy van 15ezerért
a féktárcsás műsor butyinak szólt és igen én tényleg aranyos vagyok
Üdv: Andi
Szia!
Rossz helyre küldtem tegnap a képeket, remélem, mostanra már kijózanodtam
A tegnapi 11146-os szólásomon vannak a képek, amit tévedésből butyinak küldtem.

Üdv: Andi
keresek 02-03 r1 hez kicsi fekete műanyagot jobb kormány alá! akinek van irjon válaszba
ez lenne az.