Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajjj tényleg Zrider sokat és boldogat el is felejtettem!
A többieknek boldog nőnapot!
Mennyél már pöcsömöccse..Anyád temetésén dudáljál faszomöccse.. mucsi zoli
Ááááá azért csak jobb a japán gép..Márcsak a szervíz miatt is..
Nem sokat látsz belőle mert fóliás és krémes még de szerdától lekerűl a fólia és meglesheted.
Jaja készen is van..
Találtam neked egy Bmw-t BÉÉÉÉÉLLLLAAA
bmw
oks,ha akarsz bemenni akkor csörgess meg előtte mielőtt indulsz és rá 10 percre találkozunk
Oks:30/4103441
bassza Isten mehetünk
megvan az új zorall album azt hallgatom,ha kell majd hozz egy pendrive-ot BÉÉLLLAA és ráteszem..
"Rakkendrollert kaphatnék nagyon rendes srác lennék..Megállnék a zebránál,had menjen ki gyalog jár.. .Rakkendrollert kaphatnék,soha busszall nem járnék.Leállna a forgalom,bámulnák a rollerom.. "
Jobb most itthol matyizni mert levedzik a varrat aztán hiába van bekötve csak folydogál..
Hülyék az időjósok. Azt irták délutánra felszakadozik a felhőzet, ahoz képest csepereg az eső egésznap.
Bééééélaaaa nem jó mert tegnap voltam varratni aztán még kicsit nyers a dolog..
Debrecenben milyen az időjárás most?
Csatlakozom az előttem szólókhoz, sok boldog névnapot kivánok.
Norbikám igaz,hogy írtam az asszonypajtinak egy üzenetet de azért..Boldog születésnapot
Sok buldog névnapot Z koma . .
Biztos csak kíváncsiskodtak a yardok! vagy lehet csak motorozni akartak! mit mondtak amúgy?
Nem hiszem hogy kötekedtek volna. Bár kitudja. Ha igen akkor jó faszfejek.
Megyek majd a cimbikkel, mert lehet nyugottan nyelezni a motardot , kevesen járnak arra , bár a végére tegnap kinézett a polisz, de már nem tudtak semmibe belekötni
Nem akarok káromkodni de a jó kurv... anyá... ennek a kibe baszott időnek hogy nem lehet motorozni egy értelmeset
Hát Zrider ha tudtam volna hamarabb hogy kint vagytok akkor tuti kimegyek csak tegnap Zoltán nap volt tartva nállunk nem tudtam menni! De legközelebb ha jöttök akkor szolj majd és én is kitolom az arcom
na lassan viszem a kölköt edzőmecsre,Q..a eső ne hullana az égből,lassan lehet vizibiciklizni habár ma láttam egy skacot,dominátorral nyomta neki,ase papirkutya!
ez jó vót!
születésnap vót,ajjaj,sőr,bór,pályinka de azért lehetne már jóidő,lehet hogy csak azirt fá fejem