Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hülyeséget kérdezek de hol van Hollóháza?
Nem voltam még
A terv: Ápr 10-13ig itt szállnánk meg http://www.matrakemping.hu/ program: motorozás,bográcsolás,ivászat,észosztás,bobozás,s
tb úgy nézki jönnek más fórumokból is az ország más vidékeiről is ha minden jól megy
Persze ez csak természetes
holnap nincs kedve valakinek gurulni egyet 3 óra körül? itt debrecen környékén. mivel 50esem van, ezért kb ilyen kategóriában várnék jelentkezőket.
Szevasztok! Kimotoroztátok magatokat a hétvégén? Mert a héten nem lesz valami jó idő megint sajna
Heló. Köszönöm hogy gondoltál rám szivesen veletek tartok. Lehet stokeraly barátom is jön.
Köszönöm a meghivást .....
mikor?

hol?
mi lesz?


ja a 90 nem az én sebességem!


Ha van kedved várunk téged is a húsvéti hétvégére
Nincs mit időtől függ így hát én nem fizetek semmit be a főtér környékén van a Lilaakác csárda ahol betgyár jól főznek és nem is húzós árba elfogadnak mindenféle utalványt úgy emlékszem ez az felteszek egy pár képet a kajáldárol ja és ha megyek is nem hinném,hogy beszeretnék állni a 90 km/h-ás kígyózó sorba . max kis csúszással a csapat után
Ez faszaaaaaaaa
Köszönöm Norbi.....

És ti tervezitek hogy,mentek Norbi?
A MENÜ: - csontleves
- rántott csirkemellfilé sültkrumplival
B MENÜ: - halászlé
- túróscsusza

C MENÜ: - Cipópörkölt savanyúsággal (marha, sertés, kolbász--- cipóban éheseknek
1200 úgy tudom
mennyi?
Lehet menni kéne nekem is de 20-ig meg kell rendelni az ebédet.
Mostmár megyünk........!
Hát persze.
Ti mentek áprillis 4-énabádszalókra a motoros talira?
dehogy is ...
lemérte a mester a keretet ,, aztán szól ha kész...
hétvégén ha kiadja az idő megyünk motorozni......
cső kész lett a garázs kapú?
Hello mala...
fasza volt vasárnap....
No ez tényleg pöpec "kis" masina szemeztem egy időbe vele sőt ha tehetném akár most is lecserélném szeretett Z- met
Szegecs szkráccs volna kedved velünk tölteni a húsvét hétvégét
De szíp időnk van !
sz@rrá is áztam......
BÉÉÉÉLLLLLAAAAAAA ezt a motort neked találták ki
cb1300