Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs bazzeg,majd leisszuk az idom árát hétvégén
Szia Spityu!

Igen megvan még.Képet találsz/találtok róla az adatlapomon.
Tényleg Balu megvan még az Sv? Lehet tudnék rá vevőt!
Srácok ha csatlakozhatnék hozzátok akkor hol lenne a tali?
Hali mindenki!
Látom szervezkedtek egy kis hétvégi Fórum találkozót!? Én is szivesen csatlakoznék ha lehet!
Holnap Ossián koncert a lovardában.Akit érdekel..
Egy kis kedvcsináló:Legyen miénk az élet
Hát már megszoktam
Ez újváros City
De van 1-2 normális is egy yamaha R1-es ő rendes nagyon.Mindig int multkor még villogott is
Nem hiszitek el de olyan rohadt jó érzés mikor egy nagymotoros jön szembe és int hogy az valami lehetetlen
Én sajna nem tudtam motort lopni mert nálunk senki sem motoros
Én meg egyszer a lopott robogóddal megmásztam egy villanyfát
én a fater verhovináját kötöttem el,még dolgozott,lehettem ugy 10 éves,azzal kentük a faluban
Hát az biztos hogy abba hagyni nem fogom a motorozást mert nagyon jóó imádom!
Inkább járok 30 évesen is 50essel ha nem lesz pénzem de hogy olyan nem lesz hogy motor nélkül legyek az biztos.Ha 3 napig nem tudok motorozni már remeg kezem lábom
Azok veled szembe akkor nem is motorosok hanem közönséges majmok.
az aki felnőtten is de egyből nagyvasra ül,legyen nagyon szerencsés!
Sajna nekem nem adja,max.ha eltudom hozni a motort a szervízből..
ne aggódj,mindenki 50-essel kezdte,aki igazán motoros
Én szivesen benne lennék ha megtürtök magatok között egy 50es kezdőt
Jólenne nagymotorosokkal találkozni akik jófejek is legalább nem úgy mint itt újvároson hogy még a fejét is elfordítja ha megy vele az ember szembe
Nem kap levegőt viszont baktériumok/szennyeződések sem mennek a sebbe..Amik akár a levegőben is lehetnek vagy a ruhán ami a tetkót fedi..
Jaja. Amugy pont most beszéltem Szkráccs barátommal hogy hétvégén ha jó idő lesz összefuthatnánk Debibe valahol ?
Ki van még benne?
Ez tetszik. Jók vagytok skacok
Semmi baj
Amúgy 7végén valaki nem jön ki mocizni?Mert ha jóidö lesz én bemegyek debrecenbe kerülni egyet
Sorry
Engem meg te vezettél félre a vekeri vel
Nem lesz semmi csak azt hittem most hétvégén lesz ez a találka Balukával a vekerin!
dede a húsvétról csak balukának próbáltam tippet adni miért mi lesz most hétvégén a vekerin .
Ja már most látom! De hülye vok!
Úgy látszik agyamra ment a motorozás hiánya
Na de én itt be pofátlankodok és am hova is mentek?
Vekeri tó?