Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Milyen fokozatkijelző az pontosan?Nekem prop-tech van de a bekötési metódusa ugyanaz mindegyiknek.
A tank alatt lévő fehér csatlakozót szét kell húzni és közé kell becsatlakoztatni a modult.El sem lehet rontani mert a kicsit a nagy csatiba,a nagyot pedig a kicsibe kell csatlakoztatni.
Valahonnan pedig adni kell neki 12 v-ot.Egyszerű egy vezetékcsiptetővel vagy forrasztásos megoldással is tökéletes.
Szia Zoli!

Háááát nem a szívem vágya az a motorkolompár Ha az idő engedi bemegyek majd a motorért ne fogja a helyet nálatok.Gondolom a jóidővel megjönnek a szervízes motorok is majd.
Csak viccőtem! Ez itt az, a jómotór megett.
Heló
Na az nem fasza, akkor mihamarabbi jobbulást neked.
Ez lesz az!
Cső! hát gyíkarc akkor jobbulást most úgy is lesz legalább egy hét rossz idő lesz időd meggyógyulni!
HP!Hétfőtöl-Péntekig
Jjjjj??????hhhhhhhhhhheeeeeeeeettttttttttttnnnnnneeeeeee
eeekkkkkk!
el kapott a kór így hát nyomhatom az ágyat
aszem nekem ok Krisztivel még egyeztetek de biztos,hogy ok
Mikepércsi út reptér lesszállópályával szemben, a Boruzs autókereskedés szegletében van egy legendás faház...
Na az lesz az
köszönöm szépen!
hogyha esetleg ne mvagyok itt nem veszem észre akkor irjatok már rá hogy irjon egy üzit az én hozzászólásomhoz! köszönöm!
valaki tud segiteni? vettem egy fokozatkijelzőt és nem tudom hogy hogy kell pontosan bekötni mármint van egy negativ egy pozitiv szál addig oké van egy amit a fordulatmszámmérő impulzusát veszi meg van egy ami nekem sárga vezeték az meg a programozó vezeték.. azt hova kell kötni? + hogy kell betanitani a készüléket? ha valaki tudja irjon!
én erre gondoltam: www.spatzenjodler.hu
lesz buli,van robot na indulok gályázni
A Solar Surf má bejelentkezett de gyühetnek ők is! Lessz !
lukács laci?
Ha kész lesz Petro kocsmájjja, mit szólnátok egy jó kis Hajdú -Bihari rakkenróóó bandának a nyitóbulira?
Helló nem rossz ajánlat de szerintem Balu komám örülni fog neki,hogy elutasítottad Bár a verebek azt csirippelték igazán belekóstolna ebbe a féééélingbeeee .
Szép hely! De most hogy néztem hol van így már beugrott! Asszem már voltam is de csak kocsival!
szevasztok!
Balu!
Ajánlottak ma az SV-re egy jóarcú Virago-t cserébe
Utólagos engedélyeddel elutasítottam az ajánlatot
A Zemplénbe Hollóháza,Füzéri vár,stb http://dzs-z.hu/tura/Zemplen/R... nagyon szép környék tervezem oda is az idén ez is az a környék Boldogkőváralja bejártam azt a részt nem egyszer