Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit antiszoc a Brigád, de ha a helyzet úgy kívánja tudunk viselkedni
veletek se mennék seohova...
én vállakoznék rá pár haverommal tegnap a váci utácán felvettük a kesztyűket és kezdtünk el bokszolni
Sziasztok.Aligvárom hogy 1x(de többször jobb lenne)ezeket a fenyegetőző vadász/zöld genyákat mikorverimár el valami motoros csapat..mondjuk akkor biztos nincs nagy arcuk ha nincs létszám fölényük
szétkoptak a fogaskerekek...csere
ez jóóóó
sziasztok, ma próbáltam kimenni a ferihegyi pályára, és útközben megállított 10-15 vadász, akik elég tahó stílusban elkezdtek fenyegetni, hogy kihívják a rendőröket, és a pályát le fogják dózerolni. az valóban az ő területük és ledózerolhatják?
3-ba kidobja a sebességet a motor 4-5be is csak ugy lehet betenni ha 2 alapjáraton megyek és felpakolom 4-5be,valakinek nincs valami ötlete mi lehet a baj? (KX 250)
Ma nem arany, hanem METÁL
Rá télleg igaz, amit a Pokolgép énekelt később...


Állni fog a fémzene temploma

Egy kő leszel benne, nem felejtünk soha....


Isten veled Tunyó....
Á, mostmár nem

Nyugodj békében, Tunyó
Ja majd el felejtettem.
Metált birod?
Vazze, ennyisok buzi van nálunk?

Még szerencse, hogy eddig csak csopperes buzit láttam, enduróst nem... itten mindenki nőbe szereti nyomni... ilyen köcsögök vagyunk
Nem fogadom el a másságot nem akarok beteges országot!
Hátbazeg... ez szomorú. Egy biztató volt benne, a Feri... de nem ez a mostani
Az majd csak decemberben jön leg közelebb, közelebb.Nincsegy hónapja hogy voltak Hódmezőn.
Ez is jóóóóóóóóóóóó. http://www.youtube.com/watch?v
...
Faxa....

És a Kárpátia?

Már a fiaim is tudják a szöveget, főleg a holvagytokszékelyek-et
Én meg múlt hét szombaton kihánytam rá vagy tíz sört.Szar koncert volt meghányatott.
Na, vazze, erre kellett bontanom mégegy sört. Pedig má aszittem, lefexem....
Olyasmi. Berner káefté. De inkább a rezsianyag meg a szerelési cucc a lényeg
nikkbá te hol-e dolgozol ilyen szerszámosoknál?
Jóccakát