Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki jön holnap ferihegyre?
Exc 450 nem érdekel?
Nem mondod!
na a viccet félretéve azért nyirtam ki azta szart mert miden baja votl jukas votl a bloktömb stb karbi midne baja votl amit eltudsz képzelni futómü is stb ezt az egyet öltem meg nemis votl több azt eladtam alaktrészbe mert szétbontottam és valaki még jol járt vele enyi csuma
Ok!
hmm Mindenki motorozni ment
haha
morgen people!
erdelics köszi a telefonszámot amit a múltkor adtál. Megcsinálta a srác a gyújtást.
Kár is is mondani rá. Esetleg annyit hogy a gyereknek kár volt megszületni.
nemtud valaki husaberg fe 450et jó állapotút?
Erre inkább nem mondok semmit....
akkor baszom szétt a szimszonom amikor akarom érted takony és nem ke beleszoni majd lesz nekedis azt csinálsz vele amit akarsz adigg kus ami az enyém ahoz nektek semi közötök patkányok jövöhéten mz t nyirok ki!
ezeknek ennyi eszük van
Jó estét mindenkibe.
Szia! M-FORCE, vagy MAMI. Nézd meg a honlapjukat, hol lesz hozzád legközelebb tanfolyam. Mindegyik jó! De tanulni, majd a suli után fogsz, ezek csak megadják az alapokat és a jó irányt. Talán még támogatást is kapsz a munkaügytől, ha esetleg munkanélküli vagy.
estét emberek
tartok tőle megmondom őszintén
Szerintem téged oda vernek bekötött szemmel 1 sebességbe!
még nem tudni
az ilyenek másképp nem is tudják kimotorozni a maximumot......de a minimumot se és csak így tudnak szerepelni motorral együtt egy filmen

azért megnézném hogy motoroznak
Üdvözlet
Holnap sokan lesznek nálad? Jövök én is akkor
ja bocs ...szewasztok
Ettől valaki faszagyerek hogy ezt csinálja?
Sok nyomorék...
Most ettől mitől lett jobb? haverok között ő lett az ász hogy kirakta sztenderre a motort és húzta a gázt aztán egy igazán izmosat (biztos gyúr) rárúgott, húúúú asszem megtaláltam a példaképet....