Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akarom irni szomoru
szpmpru hogy enyém az arany délután 3kor
ez a hétvége sajnos kimarad. be van táblázva az egész...
szeva kacsa TE450 azt szeretném töled kérdezni, hogy nem halottál a TE 410 husky-rol
Álltalában azok köpködik, akik sajnálták rá a pénzt, hogy normálisan megjavíttassák és csak összebarmolták valahogyan! Vagy azok, akiknek a haverjának egyik ismerősének az unökaöccse mondta hogy .....
Na itt aztán a háttérben mentek a telefonálások az tuti! Fényezni kell a husqvarnat
Uff én beszéltem.

Ja, és Dávid új számom van, majd megcsörgetlek.

Csá gyikok léptem :o)
Sir. Smoka. Lot.
No Szasztok gyíkok. Neked meg lócsöcs a seggedbe Dávid :o)-~ (tekerd)
Szeretnék egy két dolgot kijavitani, néhány korábbi hozzászólásban.
A téma mi is lehetne más, mint a Husqvarna.

Nos.
1.A motor nem azért ment szét, mert szar a Husky, hanem azért mert kapta tőlem az ívet rendesen. Emellé nem volt olyan emberem, aki segitett volna beállítgatni rajta dolgokat. Én meg mentem vele idegből, amíg be nem szart.
2. A generátor azért olvadt le, mert viz nélkül jöttem vele haza Nagyberkiből az enduró versenyről. A vizcső el volt repedve, és a faszom sem gondolta volna, hogy olyan kis résen eltávozhat belőle a cucc.
3. A kuplung fedéllel, illetve a munkahengerrel is volt problémám, de ezt a problémát sem dobom át a Husqvarnára, mivel ugyanezt a cuccot használják, más Off-Road gépekbe. Tehát ez a Magura hibája lehet, ha nem én basztam el valamit.
4. Importörség aki szopat! Az a Prestige motor volt, ahol fél év után sem tudták, hogy mit is rendeltem, vagy miért is telefonálok hetente.
A JELENLEGI KIZÁRÓLAGOS IMPORTŐRSÉG a Husqvarna-Racing.hu. Erről a cégről nagyjából csak jót tudok mondani! Amikor mindenki elhajtott a faszba a kérdéseimmel, Ők válaszoltak, illetve segítettek.
Azt nem mondom, hogy minden gondomat megoldották, mert egy versenyszerelőt Husqvarnás busszal nem tudtak biztositani a részemre(egész évre díjmentesen) :DD De, azt hiszem ez utóbbi érthető

Továbbá, mindenki akkor fikázza csak a Husqvarnát, akinek volt, aki használta és nem volt jó neki. Aki csak képről látja, meg ezt vagy azt hallotta róla, az szerintem nem hiteles.
Akinek még nem volt a lába között, illetve nem tudja, hogy mit fikáz, az keresse fel a Nehéz Jánost a www.husqvarna-racing.hu - n található elérhetőségeken és érdeklődjön nyilt napokról illetve tesztelési lehetőségekről.
Veszek én, de akkor te meg eljössz és felújítod a fürdőszobát . A Mama betart mindig.
Egyébként jan. 11-re meglesz a vas .
Megvárom, hogy a Pudingok lerakják, és lehessen óccsóé venni kiba keveset használt, rohadt új gépet :-)

Múlt héten lecsúsztam egy 2002-es 250-es RM-ről....290-ért árulták

jaja addig a dt-t hajtogatom...ma megyek a gumishoz, remélem van cseppnyi ideje lecserélni a gumikat.
A Bugyi felé vezetö uton a betonepagnál kel bemenni ,és a betonepag elött jobbra az az ut a pályához visz.
Vettél már crossgépet vagy még DT-zel?
Nem igazán,dagad meg fáj ,de már elvonási tüneteim vannak ,akkor mentem utoljára mikor bugyin voltunkugyhogy ha nem esnek cigánygyerekek akkor hétvégén megyek pár kört ,ha nem taksonyba akkor bugyin. Ja a dugot is ki kéne cserélni valamikor mert már megvan. Te mész valahova hétvégén?
Nekem nemgáz a rumpli ,legalább erösödik a lábam
Szerintem ha japánt veszel akkor teljesen mindeggy, legalább 8is megbízhatóságra, az ára el árul mindent, olcsobb a suzuki, de nem olyan jó szerintem mint 1 yamaha, vagy 1 kx, a cr250 is ütös darab, szerintem csak szimpátia kérdése az egész. Remélem sikerül választanod!
namivan puncikoboldok
örülök hogy tetszik.
szia. mikor évj?
szia!

Katalógus szerint van , 2004-2007 közöttire.
nem tudom hogy jó a 2003asra
Nagyon lácsó az emelő
9990.-ft ot szeretnék érte
hello tudna nekem valaki segíteni abba, hogy honnan lehet vmi hasonló matricaszetteket kapni? mer sehol nem találok ilyesmit vagy nem fontos hogy pont ilyen legyen hanem vmi durvább kellene! ha esetleg vki tud egy cimet egy telefonszámot azt megköszönném! amugy már a parillát meg pinkmotorst meg a motormann-t próbáltam nem találtam semmit.... esetleg vki tud vmit?
A taksonyi merre van , taksonyon belül ...? kb 3km re lakok tőle,,
Valki tud valami címet ahol van info a 7végi teremkrossz versenyről nyíregyen ?
estét!

lábad? jó már?