Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

WWW.korsszmotorok .hu volt a honlapja de már nem találom!
Nem tud valaki Szolnok melletti mbontós manusznak a 70-s helyetti számot ,azt sose veszi fel nekem!


Szasztok!
le szarom
Ez sajnos még most sem helyes...
Itt van helyesen: van eladó 125 ccm pit bike és nem kínai nagyon szép álapotban nekem semmi gond nincsen vele csak kategória váltás miatt akarom eladni ha érdekel akkór írjatok a fórumba vagy az email címemre xxpc@citromail.hu ha kell küldök képet is.
*is le írod
azt mondtad, hogy helyesen is le írd
Mondom hogy gyorsan írtam és nem volt időm kijavítani.
Remélem mindenki szögeli a gumikat
Sziasztok! Vennék használt 17es elsó cross gumit. Ha valakinek van eladó, ne tartsa vissza
Helyesen legépelni tovább tart mint helytelenül?
Talán mert tél van?
Meg mert 5x annyiba kerül mint terepezni
Hát, nemtom mi számít jónak Nyáregyen, de most pár helyen még dagonya is volt...
50, 65, 85, 150 SX, 250 SX-F, 300, 400, 450, 530 EXC...asszem ennyi
van elado 125 ccm pit bike és nem kinai nagyon szép álapotban nekem semmi gond nincsen vele csak kategória váltás miatt akarom eladni ha érdekel akkór irjatok a forumba vagy az email cimemre xxpc@citromail.hu ha kell küldök képet is.

elnézést a helyes írásért de sietek és nincs időm javitgani.
Miért nem supermotózol inkább?
Háááát, pedig vártalak kinnt a taksonyi pályán MXBéla..., de asszem nem sokakat zavart a mai jó idő..., voltak kinnt mások is endúrózni...
Haliho! Anyira szar volt a pálya? miket lehetett probálni? én is szivessen mentem volna de sajna dolgom volt meg a lábam se az igazi még.
Oké!
holnap tényleg
Tudsz. De ne úgy gyere mint a múltkor
Most jöttem haza Nyáregyről (KTM tesztnap)...hát, pont ugyanannyira sikerült megutálnom mint Nyársapátot...nyom nyom hátán, de nem ám mint nálatok vagy Monoron, itt megy is utána a motor mint állat, szal még véletlenül se sikerült arra motorozzak amerre én akartam
Szia,holnap eltudok menni a gumikért?mert esik a hó és szöges gummát szeretnék csinálni
Csá!
Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy a DRZ-nek nem basztad egész évben idegből a gázt? Mer' az ugye nem ment tönkre...