Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi ez a hullaház?
nem voltam ott ha érdekel ugy linkelték nekem ezt a videót mit ne kereshetne itt? felőlem mindenki azt csinál a motorjával amit akar, 1 gyereket ismerek onnan.
Szia Peti, nem tudod véletlenül, hogy hol lehetne 1 motorszerelöi tanfolyamra be jelentkezni, gondolom te is ilyesmit csináltál.
ott a pont,,
A 2004 amit tudom nem sok változás lehet , sz 10-15 k17-22
Szerintem kár mentegetőznöd! Mert tuti hogy te is ott vigyorogtál közöttük. Csak azt nem tudom az ilyen mit keres ezen a fórumon?
Arc-design matrica szettek.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
nem lopott az egyik srácé a tömegből utána is használta a szimót semmi baja nem volt talán el is adta 35 ért asszem!
de ezt csinálni szegény motorral ááá
Bocs! Európai cimke = "E" jelzés, meg 05-tel kezdődő szám(nem tudom milyen számmal kezdődhet még), vagyis talán európai szabvány által bevizsgát sisak!
Igen, a vázat is és a blokkot is én építettem. Az is eladó, akár a váz is külön...a szett ára: 100.000,-
Európai cimke? A bukóban van cimke de mien az az európai cimke? vagy hol keressem benne?
Jó a quadod! Te építetted? Mennyit kóstál az önindító szett?
Felhajtható lábtartó, lehetőleg ne legyen olajos a blokk alja, kerékcsapágyak ne lógjanak,fék- kuplungkarról ne legyen letörve a "gumó", kormányszivacs! Bukóban az európai cimke, hátadra a rajtszám... Eddig mást még nem kértek, de ezt mindet egyszer sem nézték végig. Emberfüggő, néha elmarad a bukó, blokk, kerékcsapágy. De ha ez rendben van nem lehet igazán gond...
Helló!
Nem tudja valaki véletlenül, hogy mennyi a szelephézag hidegen egy KXF 250 (2005) -nek?
Sziasztok
Most sikerült hozzájutnom egy öregebecske kawa kx125-höz és nagy felújításba kezdek a télen.Jövőre szeretnék endurocrossban rajthoz állni és azt kérdezném hogy gépátvételen hogyan és miket néznek a gépen csak hogy rendben legyen a gép.
Köszi helo
s















S.O.S rmz450 06 téli időben a levegőcsavar állása?
250es crossaid vannak?
Most, hogy jön a Mikulás, meg a Karácsony, áruba bocsátanék eg KTM önindító szettet jutányos áron...A csizmába nem fér bele, a de a karácsonyfa alá mindenbizonnyal...
hy! mennyiért dobnál egy ien ülést a cr re? mondjuk konkrétan ezt?
Heeeló!
Olyan kérdésem lenne hogy havernak egy ugyanilyen bukója van és ugyanígy el van törve:( nemtudjátok honnan lehetne rendelni rá újat?
Á ez kész Nekem ha ilyen tróger fiam lenne én úgy el verném mint buzi a faszát Bebasznám egy Mekibe azt addig ott mosogatná a redvás tálcákat ameddig nem keresné meg a simó árát!
ÁÁÁ, halgassátok csak ,mintha valami afrikai természetfilm lenne úgy röhögnek benne mint a hiénák, nem?
Köszi Theo,az nekem is megvan,ugyanaz a német nyelvű! Az enyémhez az istennek sem találni.