Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akarom mondani kedves Rocky
kedves italymot...
ha értenél hozzá akkor tudnád hogy a legtöbb zsidó, minket is beleszámítva karácsony környékén ünneplik a hanukát. ez az 1ik. a másik pedig az, hogy nyilván nem kint ünnepeltem hanem a rokonaimat látogattuk meg akik még 56-ban emigráltak. a repülős utad tökéletes, és a számítás is, hogy két napot voltam. továbbá: februárban megyek vissza 1,5 hónapra ezért most nem is terveztem, hogy tovább maradok.
Zseby: én igenis büszke vagyok a cégemre. alám tolták és? amióta én vezetem meg 1,5X-tem a profitot még ugyis, hogy az inflációval diszkontáltam...
ennyit erről majom népség.
száguldozó mi a helyzet faszfej? ma is száguldoztál 100-al a csodamotorodon?
Te gyökér italyamot vagy mi a faszom a gyönyörű neved... itt nem a motor van szerencsétlenül megtervezve hanem te te gyökér Rocky Grat az új klipedhez
vagy a csajok
Csak az bassza föl az agyam mikor a sok jó csajnak a buzik teccenek
van benne valami
Ne bántsuk azzokat akik a saját nemükhöz vonzodnak! Nem szép dolog bántani öket! Nézük a pozitiv oldalát az egésznek több nő marad nekünk!
ahogy elnézem nemcsak ő buzi,hanem a hawerjai is buzerantok
Mit vársz tőle? Alapból ez egy f*szkalap...
Mekkéne kérdezni milyen barnítókrémet használ vagy hányszor jár hetente szoliba meg talán pedikürőshöz is. De legalább egy pozitivum hogy nem Emo mivel egy kopasz buzi
Rocky nem szégyen bevallani hogy Vajda lévén a kapcsolataidat használtad
Alapból én nem utaznék el karácsonykor
respect...
örülök, hogy ismét "nem tudtad tartani" a kis szád.
kúrva jó party lehet ahol mindenki ilyen fapofát vág, egyébként ez valami buzibár?
mindeki kedvéért nem fogok kommentálni semmit.
csak beírtam a google-be hogy "hanuka időpont" és ennyi volt a nagy kutatómunka! A repülős témát meg csak azért ismerem mert faterom egy amerikánus cégnek dolgozik és ezért hébe-hóba meg kell tennie a Ferihegy-L.A.X. távot. Ma egész nap barátosnőmmel jégkoriztam, csak ezért reagáltam ilyen későn, nem azért mert eddig tartott mire utánanéztem a repülőgép-menetrendnek
Most már tuddom mivel ütöd el az idöt a munka helyeden!
Ez komoly!
örülök, hogy "megint sikerült" venned a lapot
naja, meg ott nyigok össze vissza, én amúgyis inkább ezt a stílust hallgatom mint azt!