Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alulról 3. sor: - nem (bocsesz, a gondolatok sokszor előbbre jártak )
6. sor: - nem
Mindent bebizonyítottál: neked csak a pénz létezik, és olyan butus vagy, hogy elhiszed, valóban csak az képvisel értéket... Látod, ettől vagy szánalmasabb, mint bárki más, aki ide írogat...
Velem sosem voltál tiszteletlen vagy bunkó, ezt becsülöm, de úgy érzem, közel sem vagyunk egy szinten... még nagyon keveset tapasztaltál. "Tifelétek" (ahogy te fogalmazol) valóban más értékrend uralkodik... én ezzel nem tudok és soha nem is szeretnék azonosulni, ezért úgy érzem, a továbbiakban nekünk nincs miről beszélgetnünk.
Teljesen elbeszélünk egymás mellett...
Jössz itt az üzleti élet dumával... ki beszélt erről? Ki nem szarja le? Ha nem tudsz másban gondolkodni, akkor szegényebb vagy, mint gondolnád...
"Nem vagy kispályás"... tudod, a szememben igenis az vagy, mert aki valóban viszi valamire, az nem veri magát, hanem szépen szerényen küzd azért, hogy elérje a céljait. Lehet, hogy nekem nincs cégem, meg nem virít csuklónyi lánc a nyakamban (ami szerintem ízléstelen), de tudod, nem meg vagyok róla győződve, hogy talán több mindent tettem le az asztalra. ... és ami a legfontosabb: vannak igazi barátaim, tudom, milyen az, amikor nem csak "tiszteletből" kívánok valakinek valamit, és nem nézek le olyanokat, akik az égvilágon senkinek nem ártottak semmit, csak éppen boldogok, hogy van egy kis cibberjük.
Miért szólsz be folyton az ittenieknek? Miért fáj neked, hogy örülnek a motorjuknak, fejlődnek és igyekeznek minél többet tanulni?
A legjobb példa a Rocky, én őt ismerem személyesen: alázod és szidod, holott egy nagyon okos, értelmes srác, jó humora van és mellette tényleg kimotorozott mindent a kis CBR-ből, amit lehet... te miért támadod?
Te, őszinte leszek: nekem is a CBR az isten, hiszen azt választottam... na és? Másnak meg más, ez így is van rendjén.
Miért érzel kényszert, hogy mindenáron többnek mutasd magad a többieknél? Komplexusaid vannak? Miért nem tudsz egyenrangúként bánni bárki mással? Hidd el, te sem vagy több, mint a többi...
De ha ennyire nem tudsz a csapat része lenni, akkor tényleg arra kérlek, hogy inkább ne írj ide, mert nincs szükség erre. Ha többnek érzed magad, akkor miért akarsz ide tartozni?
Őszinte leszek veled: van mivel elfoglalnunk magunkat, és az nem te vagy... nem fejtem ki a véleményem, mert nem azt gondolom, bármilyen intelligensen is tenném, rád nézve mindenképp alázó lenne egy idősebb nőtől, ezért ezt kihagyom.
Csak egyre kérlek: ha úgy érzed, különb vagy, akkor menj a sajátjaid közé...
pofája csak a cigányoknak van meg neked...Vigyázz Rá Mert Bajod Eshet !
szerintem te vagy a szánlamas aki panelban vizilóval komolytalankodik.
na császtok majd elseje után találkozunk ugyanitt, addig nőjön a nagy pofátok:)
és tovább azért nem teszem be mert egyszer betettema házunkról képet. azt mondták netről szedtem. aztán azt mondták nincs motorom. sőt nem voltam amerikában, de az is lehet hogy nem létezem és a képeim is hamisak! (erről mondjuk inkább Dome mesélhetne) ezek után többet nem magyarázok...
Sok eszűek ki ismeri hol van a mester és margaritában az a rész h:
hogy van ez önöknél, bármiről érdeklődik az ember az nem létezik?

hát kb ilyen az itteni fórum....
Mégha ottis szilvesztereznél,akkoris ki a faszt érdekel ez szerinted?Ki a pék picsája kiváncsi rá hogy holfox szánalmaskodni?
Inkább olvas vissza 1-2 oldalt hogy miket írt rockandy és adj valami magyarázatot...Hülye fasz
Nézd ez mifelénk máshogy van Zseby.
Először is mivel én nem vagyok kispályás és napjaimat általában üzleti ügyek teszik ki. Az más tészta hogy bulis képek vannak itt. A lényeg, hogy abban a közegben nincs szeretet meg hasonlóak. Ott gázolás van, hajtás. A kemény versenytársakat tisztelem. Még akkor is ha ők az erősebbek. De mindenki mást tisztelek aki megél. Ezért mondtam hogy tiszteletből ide is kívánok egy buék-ot. Még akkor is ha az itteniek nagy része olyan sötét mint a zokni és azt nem tudja mondani, hogy buék. csak a gonosz fejecskéket szúrják be meg ilyenek. utálom ha valaki nem tud érvelni és világossá tenni dolgokat. azt is utálom ha valaki másnak adja magát mint aki. pl száguldozó szágudozik a cbr 125-el, rocky mindenkit állítolag lealáz pályán és a cbr az atyauristen. az itteniek beképzeltek a nagy büdös semmire. én is az vagyok. akkor elréfrünk mi ebben a fórumban mint beképzeltek. szerintem.
ja és van motorom. nem mutatom meg. sőt képem is van róla már 2 hete de mind1. nem teszem be mert megint én leszek az ujgazdag pöcs, aki még kanyarodni sem tud. elég ha a tulajdonságaimmal el vagytok foglalva. jó ez így nekem.
nem fogok odáig eljutni, nyugi
meglesz! lövünk!
hülye állaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
...ha idáig jutnék, lőjjetek agyon
ez a beléd szállás kétértelmű volt....
de igazad van....
én a nagy A-t (a rutint)egy öreg szar 400-as kawasaki eliminator-ral csináltam,nem volt nehezebb vele,mint 1 simoval.
A városit meg egy cbx 750-es motorral,amit szerintem a mad-max forgatásáról vettek meg az ATI-sok,mikor elől mentem,halottam a mögöttem jövő köhögését,úgy füstölt......

ilyenek-e:
Látod, ez a gond...
Egyrészt, mert te is tudod, hogy az itteni kiscsapat nem tekint téged barátnak... még virtuálisnak sem, nemhogy valósnak (ezt megjegyzem magadnak köszönheted, mert amilyen az adj"isten, olyan a fogadj"isten...)
Másrészt kicsit kivillantottad a fogad fehérjét: boldog új évet és hasonló jókat az ember NEM NAGYVONALÚSÁGBÓL szokott kívánni, hanem szívből és szeretetből... Nagyon félre vagy tájolva az értékeket illetően, én picit magamba szállnék a helyedben...
nyugi van.
Nem csak megosztottam de egyben boldog uj évet is kívántam mert nagyvonalú vagyok az igazi és a fórumos barátaimmal is!
Száguldozót meg ne baszogasd! Inkább mutasd a motorod!
Feltünési viszketegség
ezt miért osztottad meg velünk?
Sziasztok!

Holnap lépek Koppenhágába szilveszterezni a srácokkal!
Nekted is BUÉK és legyetek jók!
Száguldozó, neked +10km/h sebessgéet kívánok az uj évben!

Üdv és sziasztok

Club Gabesz
semmiket, jó pár év kimaradt vezetésben, mivel nem szponzorált senki
és mennyiért
45-ért csináltam ha 42-ért elviszed a Tied!Azért adom el mert MARTIN-t akarok csinálni.A Tied hanyas évjárat 2006 ugye?A hossza 38 cm ovál és kockamintás.szépen szól szokkal hangosabb és haragosabban mint Szágundozónak(ne vedd sértésnek Laci )mert neki hosszab a dobja és jobban halkítja.Itt egy telefonszá ha érdekel bármi a dobbal kapcsolatban hívj nyugodtan:20 325 0829.
Ebbe a dobba már van 6000 km ugyhogy garantált a nagy hang hívj nyugodtan!