Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az yo munka, én is gondolkoztam rajta, de az még messze van!
most hogy fizetős lett az állami is most azért estek nem kicsit a pontszámok. Tavaly simán fölvettek volna államira azzal a ponttal amivel tavalyelött csak költségesre jutottam be. Idén szerintem csak úgy mókából újrafelvételizek.
Jólvan hagyjuk ezt a dolgot. szavaidról meg eszembejutottak DJ BÁRÁNY SZAVAI: HIÁBA MONDTAM NEKI MENJEN EL A PICSÁBA, SZŐRÖS VOLT A PINÁJA ELKÜLDTEM AZ ANYJÁBA, HÁT BOROTVÁLJA
Na akkor magyarázd el, mert most nagyon össze vagyok már zavarodva...
én meg céget fogok vezetni. ha mindent igaz fater utódja leszek. na de ez még a jövő, szal psssszt.
sajna ez van én tegnap írtám kisérettségit hát ..... :S grrr nem lesz egyszerű de ez van de mondjuk gmimiből gooo szakmát tanulni aztán majd megláttjuk mi lesz. sztem 95% hogy nagyautóban fogom nyomni a gázt
Én sem, de ő ezt írta...!
nem is rád értettem DAnííí
vicces ja. volt 3 emeltszintem érettségin (ebből 2 volt 95% felett (angol, töri)), meg matek emeltszintem) + középfokú c nyelvvizsga+ ecdl vizsga, és a pontjaim alapján (136ot számoltak a jogon, ahova most járok a közgázon 126ot), és ennyi ponttal is csak a költségesre jutottam be. el lehet gonolkodni a most érettségizőknek hogy ha kemény helyre akarnak jelentkezni, akkor mocsokmód oda kell tenniük magukat.
Rohadtúl nem értem hogy jön ide a 2t mániám...
HondásPisti, kb. 10x olvastam végig, de akkor sem értem mit akarsz mondani.

elmondok egy szép nagy különbséget.

a cbr gyárilag 15 ló.
az rs meg lefojtva 15 ló.

mit a pinámat kéne azon hirdetni hogy a 15lovas nem megy csak 130at, HISZEN ez egy a szabályok miatt realizált fojtás, és MINDENKI TUDJA HOGY EREDETILEG 30 PACI.

annyira akarod pedig, csak nem értem mit. MIről akarsz meggyőzni?
tyt de te kasztba tartozol akkor jó hogy fizetsz
"2T" kap a szeme alá!
mit kapsz? lófaszt :DDDDDd
jelenlegi bolognai rendszerben ált. BA (alapképzés) 6félév, BSC (mesterképzés) 4félév + PHD :)
Fizetni, fizetsz hát fene az anyád, nehogymá ingyér tanuljál :) énis fizetek, nem is keveset!
Azt írta, h 2T mániás vagy, akkor mit foglalkozol vele....!
Ezt én negatívnak veszem, csak nem tudom most miért?
Na beszéljünk valami értelmes témáról, ami mondjuk nem ide tartozik, de azért próba cseresznye...
Ha most én elmegyek fősuliba, akkor a 3 év után mit kapok? És ha mesterképzésre akarok menni akkor ott kell fizetni? Mert halottam én már sokmindent...
Olvasd el mégegyszer, és akkor talán el tudod dönteni h pozitív v negatív értelmű..!
az én 2t gépem most tyt rs influenzát kapott 32ezer km után gyerekek
Vettem, vége!
He? Mivan a 2tvel?
tiger msnre gyere
Zoli, keményen! De tényleg nem kéne ennyit foglalkozni, h mennyit megy...!
mivel az a fojtott verzió sem megy jobban 140-nél ezért is nem reklámozták ugyanúgy mint ahogy a cbr-nél sem reklámozzák azt, hogy 130-140-et megy, kb ezt akartam kihozni