Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na látod írsz ilyen butaságokat, azt még el is hiszik :))
az én moccom nem megy 190et, max áttételbe, súly meg légellenállás nélkül :DDDD
tyt 190 el ment? mondjuk ki tudja ha hoz vidit elhiszem de a sajátjáról
Igen Benccce, kocsival :))) az én moccom alattam nem igen tud többet 155-160nál.
ez mind szép és jó, csak akkor valaki mondja már meg miért 120 a gyári adat? Lehet ők tudták hogy az óra pöppet sokat csal? :)
Nem akarok elkeseríteni senkit meg minden. Szakadékba hátszéllel nem elképzelhetetlen az a 140.
De mondok egy tutit. Elmegyünk egyszer valamelyikőtökkel motorozni, és te mész szépen 140el, és ha az apriliám legalább 135öt mutat, akkor meghívlak két sörre, és visszavonom minden poénkodásom. Addíg meg csak kuncogok :)
másik lehetőség, ha ideadjátok nekem 1 körre a vasat. Ha alattam megy legalább 130at óra szerint, akkor is elhiszem :)))
Tyt fogd be a szád, hát te is 190-el mész nem?
Tyt vettem kamerát tavasszal csinálok neked videót ok? hogy elhidd...
Szevasz!
Nekem amikor szervízbe jártam az M0-ás körgyürün felszököt addig.
höhööhöhö 140 ez még mindíg az év poénja már ne haragudj :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ohh, köszi!Én akkor nem tudom mit higgyek a 125 -s XT ről, mert itt az SM n az egyik vidin gyárilag ment 138 t...!Ciberke is nagyon odatesz, de valójában akkor tökmindegy melyiket kérem/re cseréljük be, mert mindegyikben van hiba?
Van még itt valaki?
Tiger Szerintem az xt 125 sm egy rakás szar csak 9le 90 az utazója a top speed meg 110 legaláb is mentem haveroméval ami jól volt bejáratva és befeküdtem és így is nagy nehezen érte el a 110-et meg szerintem azt a motort csak öszedobták szar fékek vannak rajt haverom az övét a szalonba vette és ugye a hengeren a hűtö bordákon még rajt volt a fém sorja szal enyit adnak a kinézetre szerintem cbrt-vegyél mert az megbízható jó árban van és jól is megy szerintem. én vagyok 75kg allatam megy 140-et és tök alap a gép én ha anyi idős lennék mint te ezt választanám mondjuk a gixer sem lehet rosz
Pill, elmek "pancsizni"
Akkor meg mit vacilálsz, az kell aminek a legjobban örülsz...
hali
Megmondom őszintén, annak örülnék a legjobban!
Hello!
Ott az xt 125 sm is, én azt választanám, legalább lesz tapasztalatod más kategóriából is, nem csak speed...
Sokat számít a súly!
Elég nehezen előztelek meg a 80-as tzr-rel!
izom nehezebb mint a zsír... meg aztán van akinek a csontjai is sokkal nehezebbek...
Jó, remélem ezzel nem arra céloztál h kövér vagyok! Egész nap sportolok!
Méretedhez képest egész nagy a súlyod érdekes , mind1, 50 kilóval tuti sokkal jobban megy mint 85tel
50
Hát végülis mind a kettőtöknek igaza van, de a Suzuki az árával biztos alázni fogja a Yamahát, mert az nagyon drága lett!De mondjuk ez az egész hobbi drága!
Hány kiló vagy?