Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

épp ezt akartam írni
a gixxer 125 öt láttátok már?
hát de most miért? nemis volt hangos a kis cbr-em nah további szép napot mindenkinek
ja 2005 ben megvetted 800 ért és most eladod 400 ért .. az marhajó
hát olyan mint egy sornégyesé de én odavagyok az egyhengereshangért is.... főleg ha mondjuk vmi nagyköbcentis endúró
meghallottam hogy gépelsz
ez gyors válasz volt
Túl érzékenyek a füleid
hallottam valooét aszittem valami gixer követ hátranéztem sehol senki csak egy cbr...
Hallottam videón,tudom az nemugyanaz,de nekem azse teccik...Persze lehet az másnak jó,izlések és pofonok...
Ez gyönyörű!
Akkor nem hallottad a Doky-ét.
egyszerűen enduro hangja van a kisciberének. nem ciki, csak ez van.
Motorok+csajok 12504 hsz.
Hát aki most 15-16 éves annak van választási lehetősége az 125-ös 4t motorok közt nekem amikor a kis cibert vettem még nem volt de szerintem ha lett volna akkor is ezt vettem volna... jó az uj suzuki is de én inkább hondát veszek következő mocim öszre meglesz cbr 600f és ha minden igaz ugyan ilyen
majd teszek fel vhogy vidit a hangjáról csak nemtom hogy fényképezőm nincs anyámnak van 1 LUMIX annyi volt mint a robogóm és olyan formátumba csinálja a vidit h nem ismeri fel az oldal(a movie maker sem) telóval meg fölösleges mert csak 80kommentnyi fikázás jön rá
Szerintem szép hangja van, de kinek hogy... Nekem meg az olasz motorok nem jönnek be.
Szint úgy No name. Olcsón, jól, és gyorsan megtudtam csináltatni.
neked mijen sportdobod van? nekem vmi noname havertól olcsón
Az a baj,h sokan pénzel tuningolnak,nem ésszel...Nemolyan drága az ahogy sokan hiszik...A cbr-nek meg sose lesz szép hangja,tehecc rá akármilyen kipuffot...Persze ez csak saját vélemény...
Ha egy rs50-et fullra feltuningolnál, kb ott lennél, hogy már tudnál venni belőle valamilyen nagymotort simán, és motorod lenne, nem egy kis zümmögőd. Persze a cbr árából is lehetne venni egész jó vasat. A cbr-re elég egy sportdob és a hangja...
Az EU nagyon megadta az új rs szájának a jobbak mennek 85-90el viszont azt egyántalán nem értem h miért van rajtuk 11-52es áttét?
cbr sokkal jobban tartja az árát használtan
De ha 50est tuningolnák,akkor inkább robogót idomok nélkül nagyfaszán,azt használnám hóban,mindenhol