Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy Hello mindenki!
de olyan patent szemes! nekem most van rajta a 3.-dik lánc!
Komolyan kiszedted a hátsó villát? Minnek? Teljesen felesleges, megkeresed a láncon a patent szemet, odda raksz egy csavarhuzót majd egy jó erős ütésel vagy nyomásal kipantitod azt! aztán már csak az összefogó szemet kell kiszedned és ketté válik a lánc amit kitudsz huzni(ha nem akarsz ezzel a 10 másodperces müveletel foglakozni le flexeled a láncot de szerintem időben ugyan annyi és szétbarmolod a láncot) . nekem kb 15 másodperc volt kicserélni a láncot!
Hát igen, de ha nem patentszemes, akkor már nem olyan szép az élet
csak egy szerszám kell a lánc patent szemének leszedéséhez: egy jó sima fejü csavarhuzó!
ja télleg azt is cserélt
Hát ha lánckereket is cserélsz akkor érdekes lenne ha nem szedné ki
nekem a szerelő kikapta a hátsó kereket...
Látom tesem szarozol kismocikkal
Nagyon szép DÖg,milyen farokidom van rajta?Olyasmi mint a VTR-eké
Biztos kikúrtjól megy
Nyugi ittis unalom van
Nekem nsren patentszemes volt, nem kellett hozzá szerszám, egyébként meg nem kell szétvágni, van direkt erre a célre kinyomószerszám...
Szerintem mielőtt nekiállsz megkérdezhettél volna pár embert aki csinált már ilyet..... ...Egyébként nem kell kiszerelni a villát, a láncot elvágod, és az újat pedig rárakod és egy speciális összenyomó szerkezettel szétlapítod a patentszem csapjai végét.....Ez megvan kb 1 óra alatt.
Sziasztok!irok ide,mert máshol pangás van,és Ti irtatok legutoljára
Hát énmég cbr en nemcseréltem láncot,de sztem jónagy hülyeséget csináltál h kivetted a villát
Szerintem csak a láncot kéne a megfelelő szemnél szétnyitni és akkor nemkell szétbontani a motort
Közérdekű kérdés! Az aki cserélt már láncot a kis CBR-en és nem a márkakereskedés csinálta, hanem saját maga az monnya már el nekem hogy ki kellett venni a hátsó villát ahoz h le tudjam venni a láncot Mert én ma cseréltem ki és nem jöttem rá a nyitjára ezért kikaptuk a hátsó villát rugóltól mindenestől.Vélemény?
Zoli 450 sok érte én 430ért szalon állapotú repsolost tudok
Basszus itt tegnap óta nem sok minden történt
hali!
Hello
akor most meik is
motor (szóköz) kerékpár
Tel:06-20-391-9664
Iár:449000huf
Eladó ár alatt egy honda cbr 125 r típusú motor kerékpár,a motor magyarországi,rendszámos,minden papírja meg van(forgalmi,törzskönyv,szervizkönyv,kezelési útmutató...
szerszámkészlet,2 kulcs...
A motor szép állapotban van, kisebb esztétikai hibákkal(semmi kmolyra nem kell gondolni),jó gumikkal,láncszettel,garantált kilométerrel,a képen látható gyári állapotban eladó(a képek most készültek).

A motor ára irányár(elszeretném adni,hívj nyugodtan megegyezünk)!

Sürgős!