Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis pénzért jutottam hozzá 1 barátomnak sok van belőle.használt is,olyan ami még nincsen beverődve és ketyeg a moci vele elég sokat.ja meg nemkerül is sokba.ha kell vkinek feljavitani a gépét küldhetek belőle,akár újba is.biztosan megegyezünk.egyébként a hondás haver segítet a hézagokat illetően.
Helló! Mennyibe került neked a szívószelep és milyen fajta? Titán vagy Vas?
hali tudna valaki abban segíteni hogy mennyi a 2005-ös crf 250x-es szelepeinek pontos beállítási értéke?mert összedobtam új szívókkal de nincs szép hangja ,gondolom a korongozás szar leht alatta.köszi.
Nagyon szépen köszönöm. Örök hála.
Helo,tud valaki egy honda cr szakértőt ajánlani?,mert van egy 2007-es cr 250-em és a power nem működik rajta tökéletesen,azt mondták hogy a fejidomnál található főelektronika a baja de vettem bele másikat és így sem jó.Biztos hogy valami elektronika baja van ha valaki ért hozzá írjon,előre is kössz.
Kedves Keme!
Engem érdekelne a Service Manual. Amennyiben még áll az ajánlatod, kérlek, írj.
Üdv.: Tamás
Sziasztok! Érdeklődni szereték,hogy a cr 250-esről mi a tapasztalatotok,mennyire megbizható motor,és úgy egészében mennyire jó motor?
Keresd meg a deeeekompresszor kart,azt be kell húzni,a lengővilla alatt van,bal oldalt
Hát, te tudod!
Hahh, jóvicc :D
mondjuk lehet, hogy mentővel visznek majd le a pályáról
Ha már indításnál problémák vannak, akkor mi lesz ha beindul?
Van valami különleges technikája a cr 250 berúgásának?
Megkeresem a felső holtpontot a berúgókaron, és ráugrok, kb ez a technikán, de nemtudom berúgni :S
vagy esetleg ugorjak rá a teraszról?
Na jól van én vok a hülye. simán lejött csak egy kicsit erősebben kellett húznom.
Jó az megis volt h leszedem a két tizenhármas csavart de utána még nem jön lemert az a fogasos tengely amin rajta van az nagyogg a legvégén és azzal nem tok mit csinálni. (lehet h asztis ki kéne szedni vele eggyütt nem?)
Ja nem Sieger hanem Seeger
A fogaskerék az az amit te belinkeltél. Az a lánckerék amit te belinkeltél azt általában bmx-re teszik kazettás agyra vagy valami single speed bringára. Tudom mert van itthon még a bmx-es múltamból. A sieger gyűrű is az amit belinkeltél de akkor ez milyen gyűrű?
Hát nekem a régi CR-en egy 10-es vagy 13-as csavar fogta. Betámasztasz valamivel az egyik fog elé és kitekered a csavart, lehúzod a lánckereket. De újabbaknál lehet máshogy van nekem a KTM-en egy Sieger gyűrű fogja.
Hogy kell leszerelni a Honda cr 85-ön az első fogaskereket?
Endurózni EXC250
Hát jól jönne egy cr250,de igazából pénz kell.
éXeR-t,hogyhogy árulod,komolyabbat szeretnél?
Kokány bt...
Elképzelem milyen lehet akkor a szíve
Ha 1992-es motort akarsz 2003-as vázzal akkor nem az , mert a futóműve is az őskorból való