Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Szükségem lenne egy 2002-es RM 250 service manual-ra, vagy a blokk robbantott rajzára. Aki tud légyszíves segítsen
Vagyok, csak áramszünet volt a vihar miatt. Berénybe vagy szentgyörgyön próbálod?
Szép!Mi csináltunk 2-őt is,de mindíg ugatnak érte,mert kell nekik a fű,most az önkormányzathoz fordulok,hogy adjanak valami területet,ahol nem zavar senkit.Sokan vagyunk,csak mindenki csendben van
Hali! Alig mentem még idén, egyéb dolgok miatt. Most meg ez a rohadt meleg. Szar hogy nincs pálya berénybe, mozdulni kell messzebre ha az ember mocizni akar. Azt meg nem könnyű leszervezni. Tegnap voltam kint a pályán, benőtte már a gaz is.
Jó napot mester!El vagyunk tünve Motorozás azért megy?
Szevasz!15 pénz cakkli pudli mindent adok,ha kell át is szelepelem egyúttal.Az átszelepelés máshol aranyáron van Itt meg a melódíjban.
Engem érdekelne a hengerfej! Adj egy telószámot és megbeszéljük!
e-mail: rakettya@freemail.hu
Szevasz Bence!
A 98-as és 99-es CR-ek váza, fútóműve, motorja teljesen megegyezik!
A két évjárat között annyi a különbség, hogy a 98-as nak CR felirat van az ülésén, a 99-esnek meg már HONDA.
De ezen már nem gyári az üléshuzat, úgyhogy nemtudom mikori pontosan.
Az áruk szerintem olyan 300-350e Ft között mozog, persze ez állapottól függ!
Blokkilag nem hiszem, talán burkolatilag. Nézegesd a Bikepics.com-on. Emlékeim szerint már legalább vagy fél éve árulják, és külföldről behozott mociként volt hirdetve mikor utoljára láttam. Vigyél magaddal hozzáértőt(olyat aki otthon van a cross-ban) Csúnyán bele lehet szaladni a szarba! Szimering úgy 5 papír, olaj szintén. Nekem Csika1 csinálta 10-ért a hátsót, és tetszik! Elejét meg kérdezd tőle!
És szerinted a 99 és a 98-as között szerinted van külömség blokkilag meg külsöileg? Amugy meg ezt szeretném megvenni, te menyit adnál érte,annyi a baj hogy nagyon minimalisan enged a jobbos telóban a szimering, és nem tudod milyen szimering való bele? kb. mennyi lenne olajal egyűtt? És még nehéz lenne megcsinalni?
Egy Usa fórumra linkelték cr évjárat vita kapcsán. Onnan szedtem. Enyémre jó. Viszont fogalmam sincs van-e eltérés számozásban Eur és Usa között. Bár nem hiszem.
Jah bocs 98-as.
Pappo szerinted akkor 99-es?
VIN CODES

COUNT FROM LEFT TO RIGHT 10 CHARACTERS. Compare the 10th character of your VIN with the chart below.

1980 = A 1981 = B 1982 = C 1983 = D 1984 = E 1985 = F

1986 = G 1987 = H 1988 = J 1989 = K 1990 = L 1991 = M

1992 = N 1993 = P 1994 = R 1995 = S 1996 = T 1997 = V

1998 = W 1999 = X 2000 = Y 2001 = 1 2002 = 2 2003 = 3

2004 = 4 2005 = 5
Eladó
CR 125 (00-02) VHM hengerfej. Ha most megrendeled akkor a hengerfejtömítést ajándékba kapod!
Nem tudom mennyi most az áruk, nézd meg a többi hirdetést és hasonlítsd össze. És használd a válasz erre gombot.
Okés És te amugy menyit adnál a motorért?
Hát akkor már érdemes a bal felét is megcsinálni. Keresd itt a fórumba csika1-et ő foglalkozik teló szereléssel.
OKés köszi a válaszotokat és annyi a baja hogy folyik minimálisan a szimeringnél a jobbos telo kb. menyi lehet bele a szimeringek meg+ olaj? És amugy nehéz megcsinalni?
A Honda nem variál sokat, nagyjából 1989-től 2002-ig a blokk ugyanaz, 1998-tól 2002-ig a váz is.
Hát mondd meg a hibát az eladónak aztán alkudd le
Nem változnak mindig évről évre.
De gondolom valamit csak változik blokkilag is?És szerintetek Mennyit ér a motor annyi a baja egy kicsit nagyon minimálisan enged a szimering a jobbos telobból menyit adnátok érte?
Tök mindegy. Ugyanolyanok.