Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is hátsó kerék gondom van és nagyon jó lenne ha valaki tudna segiteni a dologban.Tegnap már irtam,hogy dobfékes hátsó kerék kéne a 125-ős motoromba.Légyszi irjatok mert szét van szedve a motorom es mar nem sokáig birom.
Hali! Lenne hozzátok egy kérdése hogy Honda mtx 125 -ös motorhoz még milyen kerék jó melyikkel egyezik a hátsó !
kellene elsö hátsó fogaskerék +lánc
hütö védö idom
oldalsztender
kuplung kar
ird hogy ezekért mit kérsz de olyan árat irj amit el is tudok fogadni
Van benne igazság abban amit írsz,de tényleg sok mindent új áron adtok!Ez nem kötözködés,csak megjegyzés!Jól teszitek,főleg ha van rá vevő!Még gratuláltam is hozzá!Nem?És azt mondom csak igy tovább!Ja kitöltötem az adatlapom!Ha annyira érdekel nézd meg!És ez csak a töredéke amivel foglalkozom!
Amugy ha jó selytem a bátyád szabja az árakat, nem te!?
U.I.:Csak így tovább üzletember!
Hát igen, csak az a nem mind1, hogy ha több mindent veszel, akkor talán kedvezmény is jár, meg nem mindent kapni boltban, arról nem is beszélve, hogy a gyári és az új között igazán nagy különbség van...ha szerinted az új javára, akkor hát egészségedre! Lehet, hogy valamit többért hirdetek meg, mint amennyit ki lehetne adni érte, de ha nem viszik, engedek az árból. Meg mint mondtam, ha valakinek kell 10 cucc, és abból csak 7 van boltban, akkor mit tesz?! Ha meg tudja, akkor sansz, hogy megveszi mindent egy helyről, és jobban kijön pénzügyileg is és, örül hogy meg van minden, amit akart.

Javíts ki ha tévedek, de előtte kitölthetnéd az adatlapod...
Hát ezek az árak, már az enyém fele mennek... :D Ja és itt nincs HM 183-as, olyat nem lehet találni gyárit.... Épet nagyon ritkán...


Még szinte minden meg van! A 125ösből még nem postáztam semmit, csak elviekben adtam el, mondhatni elígértem. Holnap kell postáznom a hátsó kereket. Elígértem az első sárvédőt, ülés alatti idomot, kuplung behúzót, ford.mérőt, meg pár cuccot elígértem, de még rengeteg minden van!

Mondd mi érdekel, és jelentkezem a képekkel/árakkal.

Üdv
Hehe!Új karbi majdnem annyiért mint amenyiért használtat ad valaki! Igaz majdnem mindent új áron adna(Minimálisan alata,vagy van hogy felete)! Ráadásul vannak olyanok akik párszáz forintal olcsóban megveszik a bontottat,ahelyet hogy az újat venék! De legalább van aki jól jár ezzekel a tagokal! Gratula neki!
http://www.kepesmotor.hu/motor...: itt a link Zoli innen tudsz eredeti keihin karbit újat jó áron de majd irok mert nekem kellene még egy pár alkatrész ird meg hogy mi van neked
Ügyes vagy, honnan nyúltad?! HM 183-asat nem tudsz?!
zoli kaptam karbit 5 ezerért de azért kösz
Ha nem vagy fáradt , lentebb képet is találsz róla.
Helló mindenkinek,nagyon jo lenne ha valaki tudna nekem segitni kéne nekem egy 125 mtx hátsó kerék dob fékes nagyon fontos lenne.Ha neked vagy valami ismerősődnek van megvenném.Előre is kőszi mindenkinek.
Írtam email, abban benne van minden. Üdv

(Ja és elfelejtettem, hogy kézvédőm nincs, de boltban Polisport ~5000Ft. )
ok, köszi, kellene a fékkarról 1 kép, mert lehet h ETZ tartó van fent. :(
A hőfokmérőre van valami tipped?
Igen, olvastam a levelet, csak meg kell néznem, hogy milyen van, mert van több is... 4körül tudom megmondani, nemrég keltem, és még van dolgom. Csinálok képeket is! Üdv
Szia, küldtem levelet, kellene a fékkar és a fordmérő spirál, ha tudnál megoldást még arra hogy nem működik a vízhőfokjelzőm sem, akku nincs a motorban. az is kellene ahhoz?
kössz,
üdv,
Robi
Helló!
Ha valakit érdekel van egy eladó Honda mtx 125-ös, 50-esként használható,vízhűtéses,powerszelepes(olasz),új kisfogaskerék,új gyertya,új hátsólámpa,bovdenek. Ami a lényeg,új a henger. Új benne a hüvely,dugó,gyűrű (40 000 volt). Még járatós,összerakás óta 10 km-t mentem vele. Ár: 125 000 Ft. 40-50 000-ig motort beszámolok. Vagy ha van eladó,műszakis autód megbeszélhetjük. Érdeklődni: 06309578725 e-mail: vegeradam@citromail.hu(gyms megye)
Szia! Előre utalással is lehet, akkor a posta ára: 500Ft (2kg-ig), de utánvétel is megoldható, de akkor a posta ára 1690Ft. Emailben mindent megbeszélhetünk, ott van a profilomban, írj nyugodtan! Első fékkart külön, csak doboshoz adok el, 1000Ft. Ha érdekel, adok képet! Üdv:Zoli (Holnap részletesebben mailben, csak már este van....)
Szia,
ha 1500ft akkor kell a spirál, előre utalással vagy utánvéttel jön? E-mailben megadhatom a címemet? Vagy hogyan megy a dolog?
Még kellene pl. elsőfék kar, bár tudom használni mert a fele megvan. :) Továbbá szükségem lenne akár használt, de jó állapotú kézvédőkre, ami a kormányon van.
köszi,
üdv,
Robi
Szia! Írtam e-mailt, abban benne van minden. Üdv
Szia! Van spirálom, de kompletten adom, a belsejét külön nem, szerintem így sem húzós az ára; 1500Ft, és teljesen jó! Holnap tolok képet. Érdekel még valami? Üdv:Zoli
Szia Zoli,
MTX 80 vizeshez (1984) fordulatszámmérő spirált keresek, a külseje megvan, csak a belseje hiányzik. Vagy jó hozzá valami keleti motoré vagy kocsijé is?
köszönöm,
üdv,
B.Robi
ja mer az nem a levegős mtx 80 c ahoz ez a rajz és a kép
A rajzon látom, de a gépen nem találom
Nem vagyok mester
De azt tudom: nem kell szétszedni, ki lehet piszkálni. A kuplung oldalon kettő van/1 a kompresszio, 1 az olaj/. Figyelj oda nem mindegy hogy forgatod.