Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyenlőre nem köszi de ha kell még kell valami majd írok mert egyenlőre nem tom mi a gond de először megnézem az alaplapot , az mindenképp kell.
Gyári Keihin karbi valakinek '25ösre? Na? http://www.vatera.hu/honda_mtx...
Először is nézzük meg, hogy ilyen jó-e? CDI-m csak ilyen van eladó, trafó pedig van több is, az 1500Ft, a CDI: 2500Ft
és azokat mennyibe adod?
Van mind2ö!
tirisztorod vay trafód nincs esetleg?
Másra nincs szükséged? Fejidom? Indexek? Blokk-páncél? Írd meg mi kellhetne még esetleg...
OK, akkor összesen 6700Ft-ot készíts, mert szerdán 99%, hogy ott lesz! Üdv és kösz! Zoli (Ja és írok, ha feladtam)
igen feladhatod.Köszi előre is.üdv
Igen, holnap feladhatom? Összesen 6700Ft lesz, mert az utánvét ára: 1690Ft és szerintem az a 10Ft még belefér.
akkor ha tudod elküldhetnéd utánvétbe. Hőgyész 7191 Rózsavölgy utca 9. Molnár Róbert. köszi előre is.
ok megkérdem, esetleg képet tudsz róla felrakni, illetve kellene még a váltó tengely is, meg egy első lánckerék is esetleg ha van használható.
köszi
OK, de sok fajta van. Kérdezd meg tőle!
Szia, annyit tudok hogy 89es évjárat elől tárcsa hátul dob, nem az enyém hanem egyik haveré, mtx-be nem vok otthon, ha jó ebbe akkor sztem tuti kell.
Üdv:Márk
5000Ft és jól működött, mielőtt megbontottam... Egyéb okok miatt...
Nekem van... Milyen kell? Japán?
Eladó gyújtások!

Nagyon akció!
Hello!
nincs valakinek mtx 125höz komplett váltója? vagy esetleg olyan blokk ami nem túl jó, de a váltó épp benne?
hello! Teljesen működőképes? 5000 ft?
Nekem van, de csak lendkerékkel! Nézd meg! http://www.vatera.hu/honda_mtx... Kérlek írj vissza! Üdv:Zoli
Hali! Nincs valakinek véletlenül egy levegős 80as mtx-hez komplett alaplap ami működik is?
Hello épp most annyi pénzem sincs hogy fel tudjam tenni küldj 800+az utánvétel ár úgytudom mert könnyü 1260ft.
A kuplungkar konzollal: 2500Ft, bowden: 1500Ft. A féket pedig csak egyben adom. (nyereg, -cső, -behúzó.... tehát a fékrendszer tárcsa nélkül): 10000Ft. Összesen odaadom 140000Ft-ért, de úgy hogy abban benne van a utánvétes posta költség. (ami amúgy 1690Ft amit így átvállalok) Üdv
Ok, holnap megírom az árat én is. Üdv
igen érdekelne de visszatérhetnék rá holnap estefelé?
az árakat is mond meg légyszi!
holnap kereslek!