Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van Japán '25ösöm, holnap bontom meg. Minden jó! Pár kép... Érdekel?
sziasztok !
érdekelne 125 mtx kuplung kar konzollal,és első féknyereg!
a kuplung jöhetne bovdenal a fék pedig csövestől!
A profilomban levő emailcímemen írj kérlek!
akkor valami elérhetőséget majd irj a többit majd ott megbeszéljük.
Igen, adom. Pláne ha viszel még valamit! Most rengeteg alkatrészem van japán MTX-ekhez. (3db 80-as van bontva, meg egy '25ös tárcsás) Van szinte minden!
Ezért írtam hogy laikusként!Az mz-nél nem volt ilyen felírás sajnos!A töbinél meg elsőre sikerült!
2000be +posta adod?
Hát simó váltót én is szereltem 3-4 sebességesét,riga váltót romet,mz váltót 4-5 sebességest!Egyszer egy cagiva 50-es-ét,6 sebeségest,de azt haveral és ugyszintén haveral egy aprilia tuareg váltót!Mind müködöt szárazon!De megpróbálhatod olajosan!Ha mázlid van akkor siker!De ha van fecskendőd azal is lökhetsz neki egy kis olajat,hogy ne keljen teljesen áztatnod olajba mindenét!
Itt nem lehet összecserélni, pláne, hogy rá van írva: ,,L", ,,R", meg hát nem is menne össze ha fordítva lenne.
Milyen váltókat szereltél eddig? Volt már ilyen léptetővillás/váltódobos csoda? Én még csak simó váltót raktam, az nyilván megy szárazon, de itt lehet, hogy az is megnehezíti a léptetővilla csúszását a tengelyén, hogy száraz... Ez b*ssza a fejem, de ha feltöltöm, és nem jó, akkor plusz munka...
Ja!Nekem az mz-nél volt ilyen eset,de akkor felcseréltem két léptető vilát,ami nagyon hasonlitott!Nem tudom enél lehet e hasonló!De mivel én laikus vok ennél a motornál inkább nem is traktálak!Más motor a kettő!
Hali!
Van egy eladó új karbim mtx-re.Nekem 80-as om volt de eladtam a mocit. A karbit megtartottam mert új vot.Tuningolás céljából vettem rá, 24-es a torokátméröje.Ha valakit érdekel hívjon.
06709454446
Szerintem szárazon is kéne vennie!
Ha feltölteném olajjal az mennyit segítene? Csak mert mintha meredek lenne a vájat a váltódobon, és nem tudja felhúzni... Na de ha minden csúszna? Áhh, nem tudom, ha beolajozom, megint nyalhatom tisztára, ha nem jó...
Helló!Szerintem valami nem okés,mert kéne vennie a sebességet olaj nélkül is!Igaz én még nem szereltem mtx- váltót,de azon kivűl már jó pár motorét és az mind vette!Vagy nem okés a léptetővilla vagy valami híja van!De ez csak az én szerény laikus véleményem!Üdv!
Igen, tudom, rengeteget játszottam vele, forgattuk haverral... De semmi. Mind két tengely mozog tengely irányban ~2mm-t...
Helló Zoli!
Szerintem jó kell legyen a fényképek alapján.A sebességeket csak úgy fogja bevenni ha forgatod a meghajtó,vagy a meghajtott tengelyt.Azért hogy a kapcsolókörmök egymásba forduljanak.
üdv.
Helló csimpolyas!
www.kepesmotor.hu/lanc_lancker...ánc
Ezt nézd meg és neki írj ha érdekel ténylegesen új szett!Én tőle rendeltem, JT láncszettet és nagyon megbízható!Nekem 10000-ért adta az mtx-re de tényleg új!+ posta!Egyszer kell rászánni és jó darabig kitart!Üdv!Feri
Lenne egy "kis" segítségre szükségem! Összeraktam a japán 80-asomban a váltót, de nem jó, nem veszi csak az üreset meg az 1est. 2.ba nem megy. Még csak össze van húzva, olaj nincs benne, sőt minden teljesen tiszta, benzinnel mostam meg előtte, meg nem járó motornál teszteltem... Ha lenne benne olaj, vagy ha járna a motor és egy kicsit rázná a dolgokat, akkor jó lenne vajon? Mert amikor még szét volt húzva, akkor is csinált ilyet, de ha kézzel rásegítettem a villára, akkor felemelte és jó volt minden. A fogak nem akadtak össze, aminek nem kellett... Minden jó volt, de sajnos magától nem boldogul... Ha feltölteném, meg ha összeraknám és járna, akkor jó lenne? Vagy mit gondoltok? Üdv és előre is kösz: Zoli
Te mennyire gondoltál?
Sziasztok!

Eladnám szeretett MTX-em nagyobb csere érdekelne.

Itt tekinthető meg:http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-r-3797338
kösz ez igy egy kicsit sok nekem
Szia! A gyári karbi, kifogástalan állapotban: 16000Ft, a láncszett: 10000Ft. (A szett ~17000Ft-ba van, és alig ment...) Ha komolyan érdekel leveszem őket, és csinálok jobb képeket! Ja és ha kellenek, fizetem a postát. Vannak idomok......... Üdv
szia zoli menyit kérsz a karbiért és a láncszettél
rendben küld a hátsofogaskereket postán utánvéttel elöre is köszönöm