Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok olyan kérdésem lenne hozzátok hogy nem tudtok Honda mtx 80-as hoz úszót? Ha valakinek van írtjon. Köszi előre is üdv Vagy esetleg hol lehet venni. Várom a segítséget. Üdv
holnap hívlak és beszélünk!
képet nemtudok most felteni mosonmagyarovár
nincs esetleg róla képed?
hol vagy helyileg?
ok elöbb még megkell nézni hogy mien álapotu 06209743669
érdekelne!
adjál valami elérhetőséget és megbeszéljük a dolgot!
nekem teljesen megfelelne!
igen az évjáratra gondolok van egy 89 es 125 ös bontásra
milyen van?
évjáratra gondolsz?
mikkori mtx blokk érdekelne?
sziasztok!
továbbra is érdekelne egy mtx 125 ös komplett blokk!
szia tasak 06209104524 itt minden alkatrészt kapsz , akár postai uton is, komplett vizes 50 -es blokk 35000 -ért van
szia Laci, van egy telefon számom itt tuti van használt postán elküldik neked 06209104524 , itt minden van
Szia! Hogy van-e dugóm és hengerem olaszhoz? Nekem 80as vizeshez van hengerem, és ha jól emlékszem nincs hozzá dugó. Ez nem ATAC-os, azok a '25ösök, aztán, hogy olasz vagy sem, azt nem tudom.

Tekintsd meg!: http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Üdv:Zoli
érdeklödnék mijen alkatrészeid vannak henger dugo van olaszhoz .www.vegeradam@citomail-hu
Nem érted a lényeget.
A henger a gyűrűvel nagyjából egyszerre kopik el .
(Nem pont, de mondjuk)

Normál esetben, ha a gyűrű elkopik, (ami abból redül ki, hogy a végei között a hézag túlmegy a gyári max értéken, (ami taln úgy 6-8 tized)
Addigra a henger is kikopik annyira, hogy az új dugó/gyűrű fúrás nélkül már nem jó a hengerbe.
Egy iylen henger/dugó szettnek tizenezret el kellene mennie, ha neked 2 hónap alatt túlmegy a hézag a maximálison, akor ott valami komoly probléma van.
használok olajat!
és nem sérül meg a dugó,csak elkopik a gyűrű!
és a fúrás után sem jobba helyzet!
Jah..bocsi,e-mail címem: vegeradam@citromail.hu(erre is irhatsz)
Hali!
Szükségem lenne Honda mtx 125(olasz) mocihoz hengerre,meg dugógyürüre szinte azonnal. Normális Áron!
Tel.:06309578725.(de irhatsz is)
Előre is köszi!
Gondolom nem nicasilos hengered van, abban meg nem cserélgetünk dugót fúrás nélkül.
HA megsérül a dugó, annak oka van, nem márkafüggő.
A levegő szürőhöz használsz olajat?
helló!
én már kétszer cseréltem mtx 80 ba dugót gyűrűt és egyik sem tartott 2 hónapnál többet!
ti milyen márkát használtok?
azt tudom hogy netről lehet rendelni de nekem próbálni kellene azért irtam hogy jó lenne egy használt is addig nem veszek újat.
azért kösz tippet.
hátha lenne valakinek egy elfekvőben.
szia Boruzs Laszlo rendeld meg neten már 4200-tol van dugo+ gyürü, én is most vettem vizesbe. hali