Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát... eléggé
nekem annyira nem tetszik
mellényomtam
érdekes képek... z1400?
Jaja a 2007 es elég brutál, előzőnél még megvan az az igazi "classic" mocis jelleg
Az az egy baj van h nem tetszik a 2007es külsőre, de amig nem látom élőben addig nem is nagyon tudom eldönteni...
Árban nem sokkal lesz drágább sztem 2körül lesz
Akkor te könnyen vagy a megmunkálással
Köszi... de ha már 2006 os narancssárgát veszel akkor a 2007 es új modell se jön ki sokkal drágábbra nem?
nagyon szép a géped, én is narancs színbe veszem
én is a lézerre gondoltam kivágni, haverom lézerrel is dolgozik ugyhogy a kivágással nem lenne gond, meg sztem a hajlítással se
már csak a mintát kell valahogy megcsinálni
Először úgyvolt kisiparilag megoldom, flex fűrész reszelő, akármi... de mivel ez igen nagy szilárdságú rozsdamentes acél szinte lehetetlen lett volna megmunkálni. Iylen pontossággal pedig az is
Így maradt a lézer ami 0,1 milis pontossággal vág 1 centis rozsdamentes acélba és 2 centis sima acálba
Azért ennyi az ára. A 3 hajlítás ami benne van még egyszer annyiba kerül mint a vágás.
Engem ilyen feket érdekelne mint ami ezen a felnin van
Ez milyen árba lenne?
Logikus amit írsz, csak gondoltam egy probát megér, amugy mivel vágtad ki!?
Valahogy majd megprobálok egyet tervezni, de igy csak akkor ha már meglesz a moci, mert mintát csak akkor tudok majd levenni.
Felni csík!Minden színben.
szia Sanyi/Gabi!
ez a link már tényleg jó! köszi!
Javított címe mivel előző azthiszem nem elérhető:

lerow.uw.hu

Kawasaki Z750 service manual:

link
Hmm, de akkor magam alatt vágnám a fát mivel ezt én készítem, és a tervezésbe/méretlevételbe/szerelésbe nem egy két óra munka van.
Először azthittem egyszerű lesz, de eléggé elhúzódott a dolog.
Számítógépen van megtervezve, most már könnyű alakítani, ha valakinek esetleg kérése lenne
Solt ugy legyen amit írtál
szia Sanyi aki igazából Gabi
ez lehet hülye kérdés, nem tudnál erről a rendszámtábla tartóról olyan képet küldeni nekem ami még nincs meghajlítva mert akkor csinálnék itthon a jövendőbeli vasra
Köszi az infót, közben találtam viszonylag jó áron többféle gumit: http://www.gumiprofi.hu

Igazából Gábor vagyok nem Sanyi csak valahogy a regisztrációnál így sikerült annak idején
Sanyi!
jó a gyári gumija, én most is gondolkodtam rajta hogy megint azt veszek rá, de mindkétszer kb 6-6,5 ezer km-t bírt, de akkor már kezdett látszani a vászon...
én most bridgestone bt010-est vettem, az 1000es gixxereken volt gyárilag, és középen a futófelülete állítólag keményebb, a szélei a meg puhábbak, talán tovább bírja.
még érdemes elgondolkodni a metzeler gumikon is!
OK!
még nem tudom, egyeztetek holnap a többiekkel, hogy Ők jönnek-e vasárnap, holnap írok, ha tudok valamit!
OK!
Remélem Vasárnap is jó idő lesz.
Hol és mikor.
háló, háló

Elkopott a gyári gumi a mocimon, sajna 6000 km t bírt. Milyen gumit tudtok ajánlani ami nem túra és hasolnlóan tapad mint a gyári? (Úgytudom az a fajta ami gyárilag van rajta már nemnagyon beszerezhető.)
Dunlop D208 at tudnék olcsón... esetleg vmi más tipp?
solt ! Szerintem felnicsík ügyben tud neked segíteni windsurfer KLIKK IDE és a 198-as hozzászólása... ott kapásból van 5 sárga és 4 narancs árnyalat színminta
Ha van MSN-ed pls vegyél fel...
igazad van, de ez az oldal arra is szolgál hogy összehozza a típusért rajongókat! például 7végén remélem jó idő lesz és végre megnézhetem Neophyte narancs z-jét, és majd valamikor Szegedre is eljutok, hogy meghallgassam Jürgen dobját, vagy Kocsorjanikának gratulálhatok a sikeres vizsgájához... és miközben beszélgetünk, bárki bármit kérdezhet, én biztos segítek ha tudok, és lehet hogy a végén vele is összebarátkozunk...