Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és szigorú kisfönök vagy?
megkérdezhetem hogy miért vagy Borsoka?
elkezdtem,de amikor felvettek ide, nem engedtek el suliba, így halasztanom kell.
amúgy havonta egyszer azért felszoktam járni pestre, hiányoznak a barátok és a nyüzsgés. mi a családi vállalkozásban dolgozunk vassal, úgyhogy tőlem sem áll távol a dolog.
en kotoelemekkel kereskedek, en vagyok a kisfonok
tudod, csavar, anya, alatet, ilyesmik. nem mindig izgalmas, de vannak szep reszei is. mi nagykereskedes vagyunk, akik alkatreszgyartokkal is tartanak kapcsolatot. marmint a nemet anyaceg.
mostmar tudom, mibol van osszerakva a motor

behajto? az miert lenne gaz? munka, gondolom kapsz erte penzt is majd lesz masik!
mennyi idonkent kell feljonnod a suliba?
és Te mit csinálsz amikor éppen nem motorozol, vagy nem azon gondolkodsz hogy mikor tudsz már újra motorozni?
hát nem éppen a legjobb munkakörben vagyok. az illeték hivatalban vagyok behajtó, de ez csak átmeneti, amíg el nem végzek egy másik sulit, felvettek másoddiplomára gödöllőre gépészmérnöknek
nem irigylem anyukadat:)
apu vett maganak egy motort, erte aggodik a baratnoje. kb ugy jart, mint en tinikoromban: fel kell hivnia, ha megerkezik oda, ahova indult
mivel foglalkozol, ha nem motorozol?
apukámmal nekem sincs gond. volt olyan hogy amikor hazaértem a benzinkútról, elkérte a gépet, h kiugorjon egy barátjához(kb 2 km), ehhez képest amikor visszaért, 150km-t mutatott az óra. tesómmal mindketten motorozunk, úgyhogy anyukám sztereóban aggódik értünk
nekem ilyen szempontbol mazlim van, mert a szuleim imadjak a motorokat.
persze feltenek, de hat nem tiltjak, az ugyse segit. inkabb neha megkerdezik, hogy mire lenne szuksegem nekem meg a nagyim is motorozott, kep is van rola
apam a palyamotoros kepeket mutogatja az ismeroseinek!
nekem a legnagyobb gondom az volt a 636-ossal, hogy a fejem a fejidom felé lógótt. japánokra tervezték, nem 190 cm-es emberekre... pedig a legszebb burkolt motor! szerintem...
azóta szakítottunk, de ez hosszú történet(inkább brazil szapppanopera )
apukám nekem is kijött a balesethez, még épp a mentőben voltam...
anyukámnak nem akartuk a teljes igazat megmondani, csak annyit hogy elcsusztunk, de ő meg megkereste a roncsot... azóta állandóan aggódik
mentem 636tal a tavasszal es nagyon tetszett.
gondoltam ra, hogy lecserelem a Z-t, hiszen az nem igazi palyamotor. de aztan rajottem, hogy ugyse lesz belolem sose versenyzo
én először vaciláltam, hogy 636ost vagy z-t vegyek, de miután kipróbáltam mindkettőt egyértelmű volt a döntés. mindig is jobban tetszettek a naked bikeok
persze apu engem is vitt az etz hatuljan es nagyon menonek ereztem magam, hogy hatul kapaszkodtam es nem apuba. szegeny szuleim teljesen kivannak, foleg, hogy amikor osszecsattantam a swifttel, apu jott utanam es latta ahogy a foldon fekszem felig eszmeletlenul.
ezt nem kivanom senkinek

baratnod is motorozik?
egy gs500 volt az elso.
es nagyon feltem, hogy 100ccmmel nagyobb, mint amit kigondoltam magamnak:D aztan sikerult az elso 40 meter, ugyhogy megvettem. ez meg a jogsi elott volt egy hettel. mentunk azonnal 350 km-et aztan egy fel szezont megvolt az, ket eve tavasszal meg elcsereltem erre.
akkor mar fel volt kopasztva a hatulja, bementem a boltba es beleszerettem
Te mivel kezdted?
Apukám nagy motoros volt. amatör versenyt nyert. a p21-esével megjárta a bolgár tengerpartot, de amikor jöttem én eladta a p21-t, és vett egy simsont, amit soha nem használt. kb 13 évesen elővettem, kipofoztam, aztán szépen jöttek a lépcsőfokok: etz250, bandit400, piros kawa, és aztán a mostani szépségem. nekem is Ő a nagy szerelem!
nekem sose volt ilyen motorom...
neha kicsit szegyelem magam, hogy kimaradtak ezek a lepcsok. bar a lanyok nagy resze a pasija moge ul fel eloszor es nem a haverok miatt kezd el motorozni.
te hogy indultal neki?
nincs. eddig egyedül a simsonomat neveztem el: kék villám
neki meg nincs
O az egyetlen igaz Szerelem
folyton becezgetem, meg nem sikerult lassan ket ev alatt eldonteni
a tiednek van neve?
a motorodnak is van neve?
ibolyaval, a kisautoval
seat ibiza, 1,4l, 1999...
hat nem egy Z
mivel?
Helo megint!
Bocs, el kellett szaladnom szaguldozni kicsit
végre motoros hölgyeket is üdvözölhetünk
mindenki eltünt?